ComeOn opinie – plusy i minusy nowego bukmachera

Bukmacher ComeOn wystartował działalność bukmacherską w Polsce w połowie września 2023 roku. Jakie o ComeOn opinie mają od początku gracze? Co wyróżnia tego bukmachera na tle pozostałych? Analizujemy to w naszym tekście o ComeOn.  

ComeOn opinie 

O ComeOn opinie zaczęliśmy sobie wyrabiać we wrześniu 2023 roku, bo to wtedy bukmacher rozpoczął działalność w Polsce. Nie jest to jednak debiutant na rynku zakładów wzajemnych na świecie.

ComeOn jest marką międzynarodową, która funkcjonuje m.in. w Wielkiej Brytanii, Szwecji, Niemczech czy na Malcie. Ten fakt z pewnością wpływa pozytywnie na wiarygodność ComeOn w oczach graczy. 

Bukmacher dopiero co wszedł na polski rynek, więc trudno o jednoznaczne i wyraźne opinie o ComeOn. W tym tekście przeanalizujemy jednak podstawowe cechy oferty zakładów, bonusów i promocji oraz pozostałych elementów.

ComeOnInformacje o bukmacherzePełna nazwa spółkiCherry Online Polska Sp. z o.o.Data startuWrzesień 2023Bonus powitalny200 PLNMetody płatnościBLIK, Przelewy24, karta płatniczaAplikacja mobilnaBrak

Na pierwszy ogień w recenzji operatora idzie bonus powitalny. W wielu przypadkach informacja o promocji na start jest tym, czego gracze szukają w pierwszej kolejności. W ComeOn nowi gracze skorzystają z bonusu 100% od pierwszego depozytu do 200 PLN. 

Bonus w ComeOnWartośćBonus 100% od pierwszego depozytu200 PLN

Oferta powitalna jest aktywna po założeniu darmowego konta w ComeOn. Skorzystanie z oferty powitalnej nie wymaga użycia kodu bonusowego przy rejestracji. W przyszłości specjalny kod promocyjny może podwyższać wartość bonusu lub przyznać dodatkową promocję w pakiecie powitalnym. W takiej sytuacji będziemy aktualizować naszą recenzję ComeOn o kolejne kluczowe informacje.

ComeOn opinie o bonusie powitalnym

Początek wyrabiania o ComeOn opinii dla wielu użytkowników zacznie się od bonusu powitalnego. Nic dziwnego, skoro bukmacherzy zazwyczaj właśnie ofertą powitalną promują swoją markę. W ten sposób próbują zachęcić potencjalnych klientów do założenia konta i skorzystania z bonusu na start. 

ComeOn na swój bonus powitalny wybrał jedną promocję, która jest uzależniona od wysokości pierwszej wpłaty.

Bonus 200% od pierwszego depozytu do 200 zł to główna i jak na razie jedyna promocja powitalna dla nowych graczy w ComeOn.

Comeon opinie - bonus na start

Opinie na temat tej promocji możemy sobie wyrobić na podstawie porównania tej oferty do pozostałych, które znajdują się na polskim rynku. Ten rodzaj bonusu jest stosunkowo powszechny i większość operatorów w naszym kraju oferuje go swoim nowym użytkownikom.

W ramach oferty ComeOn podwaja pierwszą wpłatę i otrzymanie 100% depozytu w bonusie powinno być odbierane pozytywnie. Wysokość bonusu mieści się w akceptowalnych granicach, chociaż wartość i złożoność całego pakietu powitalnego mogłaby być nieco wyższa. 200 PLN to jeden z najniższych bonusów na start w Polsce, a posiadanie tylko jednego elementu w pakiecie nie jest raczej powszechnym zjawiskiem.

Jeśli chodzi o warunki obrotowe są one raczej korzystne dla graczy. Obrotu należy dokonać wartością bonusu i wpłaty na kuponach z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 3.50. Na zrobienie tego bukmacher daje 14 dni. 

Jedynym zastrzeżeniem użytkowników może być konieczność obrócenia zarówno kwotą bonusu, jak i wpłaty. Reszta warunków bonusu powitalnego jest według graczy akceptowalna i korzystna z ich punktu widzenia. 

Recenzja ComeOn – zalety i wady bukmachera

Jakie plusy i minusy możemy wystawić bukmacherowi ComeOn? Jesteśmy świeżo po starcie działalności w Polsce, więc rzetelna i kompleksowa recenzja jest jeszcze niemożliwa. Kiedy produkt ComeOn będzie już w pełni gotowy, to uzupełnimy nasz tekst o najświeższe wnioski i opinie o bukmacherze.

Na co należy zwrócić uwagę przy ocenie ComeOn i pozostałych operatorów?

Bonus na start (wysokość, liczba promocji i warunki wypłaty) Oferta zakładów przedmeczowych, na żywo oraz specjalnych (gry karciane, sporty wirtualne i esport) Oferta promocyjna dla stałych klientów (częstotliwość bonusów i warunki korzystania z promocji) Obsługa klienta (dostępność czatu/infolinii czy kompleksowość sekcji FAQ) Aplikacja mobilna (czy jest dostępna na iOS i Android) Transmisje w zakładach na żywo (liczba transmisji, warunki uzyskania dostępu i jakość obrazu)

Opinie ComeOn o pozostałych promocjach

Po bonusie powitalnym jest to kolejny, bardzo istotny element dla użytkowników zakładów bukmacherskich. Wielu graczy korzysta z promocji powitalnej i potrafi już nigdy nie wrócić do operatora. Dlatego tak ważna jest solidna oferta promocji dla stałych klientów, która zachęca ich do powrotu i obstawiania.

Na początek działalności w Polsce ComeOn nie postawił tego aspektu jako priorytetowego. Widać to po liczbie promocji i świeżo po starcie przygotował jedynie program lojalnościowy. Wydaje się jednak, że kwestią czasu jest poszerzenie oferty o kolejne promocje. Co to może być? Akcje specjalne z freebetami, gra bez podatku czy zakłady bez ryzyka za zagranie określonego kuponu.

Opinie ComeOn – oferta zakładów bukmacherskich

Obstawianie jest głównym celem korzystania z usług bukmacherów, dlatego oferta zakładów bukmacherskich powinna być doskonale skrojona pod potrzeby graczy. ComeOn jest marką z międzynarodowym doświadczeniem, co powinno zaprocentować w dopasowaniu produktu do polskich użytkowników. 

Świeżo po starcie działalności oferta zakładów ComeOn składa się z wszystkich podstawowych sportów w ramach oferty przedmeczowej oraz na żywo. W zakładach przedmeczowych na Ligę Mistrzów, które zazwyczaj mają najwięcej zdarzeń dodatkowych u operatorów, ComeOn oferuje ok. 150 rozszerzeń. 

Dodatkiem do standardowej oferty zakładów są gry karciane, w Comeon funkcjonujące pod nazwą “Gry TV”. Do obstawiania są:

blackjack wojna: andar bahar poker wojna Comeon opinie - gry karciane

W ofercie na esport znajdziemy jedynie zakłady na Dota 2 i League of Legends (brakuje np. CS:GO). 

Oferta ComeOn jest na razie złożona wyłącznie z podstawowych zakładów. Brakuje większej liczby rozszerzeń, transmisji LIVE oraz rodzajów gier esportowych. Wiemy, że to dopiero początek ComeOn w Polsce, więc dodanie brakujących elementów do oferty powinno być kwestią czasu.

Opinie ComeOn – strona internetowa i aplikacja

Kiedy analizujemy produkt bukmachera, to strona internetowa i aplikacja mobilna nie są raczej pierwszymi elementami, jakie bierzemy pod uwagę. Z drugiej strony nic bardziej nie przeszkadza w obstawianiu niż słaby “user experience” i nieintuicyjna strona internetowa czy aplikacja mobilna.

Bukmacher może zaproponować najkorzystniejsze bonusy i promocje, ale jeśli obstawianie będzie skomplikowane, to nawet to nie przekona graczy do typowania u danego operatora.

Comeon opinie - strona internetowa

ComeOn posiada doświadczenie z rynków międzynarodowych, dlatego w tym aspekcie wypada bardzo dobrze. Strona jest przejrzysta i czytelna, a poruszanie się po niej nie sprawia żadnych problemów. Najważniejsze elementy są dobrze wyszczególnione i proces obstawiania kuponu jest taki sam, jak u innych operatorów. Tyczy się to także strony internetowej na urządzeniu mobilnym.

W momencie pisania tego artykułu bukmacher nie udostępnił aplikacji mobilnej na iOS lub Android. Wydaje się to jednak kwestią czasu. 

Opinie ComeOn – metody płatności

Metody płatności powinny być traktowane priorytetowo przez bukmachera. Nic bardziej nie odstrasza graczy od operatorów niż długi czas oczekiwania na zaksięgowanie środków na koncie gracza lub, co gorsza, na koncie bankowym.

W ComeOn pieniądze wpłacimy przy pomocy ekspresowych wpłat za pomocą:

BLIK Szybkich transferów bankowych Kart płatniczych

Wypłaty są realizowane przez:

W zależności od wybranej formy wypłaty pieniądze znajdą się u nas od kilkudziesięciu minut do 1-2 dni roboczych. 

W opiniach graczy ekspresowe wpłaty i wypłaty są niesamowicie istotne, a ComeOn pozwala na nie już od startu działalności w Polsce. Takie rozwiązania wpływa pozytywnie na wizerunek bukmachera wśród użytkowników i potencjalnych klientów.

Opinie ComeOn – podsumowanie

ComeOn to międzynarodowy bukmacher online działający w Szwecji czy Wielkiej Brytanii, który działalność w Polsce rozpoczął w połowie września 2023 roku. Obstawianie zakładów w Comeon dostępne jest jedynie w internecie pod adresem: www.comeon.pl.

Oferta powitalna składa się z bonusu 100% od pierwszego depozytu do 200 PLN. ComeOn to legalny bukmacher działający na podstawie zezwolenia od Ministerstwa Finansów. 

Opinie o ComeOn są raczej pozytywne, chociaż trudno rzetelnie ocenić bukmachera świeżo po starcie działalności w Polsce. Z biegiem czasu operator powinien rozwijać ofertę bonusową i promocyjną oraz zakres oferty bukmacherskiej, co powinno przełożyć się pozytywnie na recenzje użytkowników.

Author: Bryan Campbell