forBET zakład bez ryzyka 1300 zł: najwyższy cashback forBET

forBET zakład bez ryzyka o najwyższej wartości przygotował dla czytelników Bet.pl. Dostępny u bukmachera forBET cashback, przy rejestracji z naszym kodem, to nawet 1300 PLN. Jak działa wspomniany zakład bez ryzyka? O tym dowiecie się z tego tekstu.

forBET zakład bez ryzyka 1300 PLN – na czym polega?

Przygotowany przez forBET zakład bez ryzyka to nic innego, jak zabezpieczenie stawki pierwszego kuponu typowanego przez gracza. W razie błędnego typowania gracz otrzyma zwrot do określonej kwoty maksymalnej, która przy rejestracji z kodem MECZYKIVIP wynosi nawet 1300 PLN. To najwyższy cashback forBET dostępny na rynku.

W forBET zakład bez ryzyka to jeden z elementów pakietu powitalnych bonusów. Jak dokładnie skorzystać z tego bonusu? O tym piszemy w kolejnych akapitach. Prezentujemy także pozostałe promocje na start.

forBET zakład bez ryzyka – jak odebrać?

Bukmacher forBET zakład bez ryzyka przyzna wszystkim nowym graczom, którzy założą u niego konto. Aby uzyskać najwyższy możliwy cashback w forBET, należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny o treści MECZYKIVIP. 

forBET zakład bez ryzykaWartośćMaksymalny zwrot1300 PLNZakład bez ryzyka forBETPierwszy kupon, stawka min. 20 PLNObrót bonusem1x, 3 zdarzenia, kurs zdarzenia 1.30

Najważniejszą informacją jest to, że forBET cashback przyzna wyłącznie za pierwszy kupon, który gracz postawi po rejestracji konta. Pod tym względem bukmacher wpisuje się w schemat tego typu bonusu, który dominuje u większości bukmacherów w Polsce. Zwrot otrzymamy jeśli kupon będzie przegrany. Najwyższy możliwy zwrot to 1300 PLN. Przypominamy, że jest on dostępny wyłącznie przy rejestracji z naszym kodem promocyjnym.

Jak wykorzystać dostępny w forBET zakład bez ryzyka? Opisujemy to krok po kroku:

Zarejestruj się klikając w przycisk w tekście i wpisz kod bonusowy MECZYKIVIP Wpłać pierwszy depozyt w kwocie min. 20 PLN Stawka pierwszego kuponu – aby otrzymać od forBET cashback – to min. 20 PLN, maksymalny zwrot przy stawce 1300 PLN Kurs minimalny i liczba zdarzeń jest dowolna, zakład bez ryzyka forBET obowiązuje na zakłady sportowe i/lub sporty wirtualne Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymamy od forBET cashback Bonusem należy obrócić jednokrotnie Kupon zaliczany do obrotu powinien składać się z min. 3 zdarzeń, kurs zdarzenia to min. 1.30 Na obrót gracz ma 14 dni

forBET cashback – jak wykorzystać?

Jak można wykorzystać przyznany przez forBET cashback? Przede wszystkim otrzymany bonus należy obrócić jednokrotnie, na kuponach składających się z co najmniej 3 zdarzeń, przy zachowaniu kursu minimalnego zdarzenia 1.30 lub więcej. Gracz na obrót ma 14 dni.

Po wykonaniu obrotu środki trafią na konto depozytowe i są do pełnej dyspozycji gracza. Można je zatem wypłacić, ale także przeznaczyć na kolejne zakłady. Po tym jak środki trafią na saldo depozytowe, bukmacher nie przewiduje żadnych obostrzeń co do kształtu typowanych kuponów. 

forBET zakład bez ryzyka = forBET cashback

Czy oferowany przez forBET cashback i forBET zakład bez ryzyka są tym samym bonusem? Tak, to po prostu zamiennie używane nazwy dla tego samego rodzaju promocji bukmacherskiej, która w swojej ofercie ma także ten operator.

Raz jeszcze warto przypomnieć, że dostępny z naszym kodem zakład bez ryzyka forBET to najwyższa tego typu promocja na rynku. Wartość cashbacku to maksymalnie 1300 PLN.

forBET pozostałe bonusy

U bukmachera forBET cashback stanowi tylko jeden z elementów pakietu powitalnego. Co jeszcze przygotował ten bukmacher dla rejestrujących się z kodem o treści MECZYKIVIP? Szczegóły prezentujemy poniżej.

forBET bonus od depozytu 2000 PLN

Jedną z promocji powitalnych u bukmachera jest bonus za drugą wpłatę na konto depozytowe, do maksymalnie 2000 PLN. Warunki skorzystania z promocji są następujące:

Wpłać drugi depozyt w kwocie min. 20 PLN Dokonując wpłaty min. 2000 PLN otrzymasz maksymalny bonus 2000 PLN Zagraj kupony o sumie stawek równej wartości drugiego depozytu Minimalny kurs kuponu wynosi 2.00 Bukmacher przyzna 100% bonusu od wpłaty po spełnieniu warunków

Jeśli prawidłowo wykonaliśmy podane wyżej kroki, to bukmacher przyzna bonus na konto depozytowe. Trzeba nim jeszcze obrócić dwa razy na kuponach z kursem 2.50, składających się z min. 3 zdarzeń.

forBET bez podatku przez 30 dni

W forBET cashback obowiązuje na pierwszy kupon, a grać bez podatku możemy przez pierwsze 30 dni po rejestracji konta. W tym czasie typowane kupony, które spełniają warunki promocji, rozliczane są według współczynnika 1.00 a nie 0.88. Wartość podatku pokrywa bukmacher. 

Gracz zyskuje więc o 14% wyższe wygrane. Kupony biorące udział w promocji powinny:

Zawierać co najmniej 3 zdarzenia Zakłady mogą pochodzić z oferty pre-match, LIVE lub sportów wirtualnych Kurs każdego zdarzenia to min. 1.30

Wyłączone są zakłady na gry karciane, zakłady systemowe, zakłady postawione za środki bonusowe a także typy długoterminowe, specjalne czy Combo Expert.

Cashback u innych bukmacherów

Nie tylko forBET zakład bez ryzyka przygotował dla nowych graczy. Poniżej prezentujemy kilku innych bukmacherów, którzy również oferują cashback w swoich pakietach powitalnych.

Superbet cashback 3500 PLN

Bonus powitalny, który swoją formułą odbiega od typowego zakładu bez ryzyka, znajdziemy w Superbet. Oferuje on promocję o nazwie “Tydzień bez ryzyka”, w ramach której gracze mogą liczyć na zwrot do nawet 3500 PLN. Jak wyglądają szczegóły?

Przede wszystkim należy wpisać podczas rejestracji konta, kod promocyjny MEGABONUS. Wówczas będzie można skorzystać z pełnego pakietu bonusów od Superbet. Tydzień, podczas którego będą liczone Wasze nietrafione zakłady, rozpoczyna się od pierwszego depozytu.

Po upływie siedmiu dni bukmacher obliczy wartość bonusu, który przysługuje poszczególnym graczom. Od sumy stawek odejmuje się wygrane kwoty i podatek. Kwota, która wyjdzie z tego równania zostanie przelana typerom – maksymalnie do 3500 PLN. Potrzebny jest czterokrotny obrót z kursem przynajmniej 1.80 w zakładach AKO i minimum 1.30 na pojedynczy mecz. Na obrót macie dokładnie 14 dni.

Fortuna cashback 600 PLN

Bukmacher Fortuna przyznaje zakłady bez ryzyka – w sumie trzy – maksymalnie do 600 PLN. Bonus ten dostępny jest dla każdego nowego gracza”

Na pierwszy kupon – wartość bonusu to wówczas 100 PLN Na pierwszy kupon po trzech dniach od rejestracji – do 200 PLN Na pierwszy kupon po sześciu dniach od rejestracji – do 300 PLN

Co ciekawe, w przeciwieństwie do tego jak funkcjonuje w STS cashback, ten w Fortunie dostępny jest bez wymogu obrotu bonusem.

forBET zakład bez ryzyka – podsumowanie

Na koniec raz jeszcze przypominamy, że najwyższy cashback forBET ma wartość 1300 PLN i dostępny jest tylko dla rejestrujących się z kodem o treści MECZYKIVIP. Bonus obowiązuje na pierwszy kupon wytypowany w historii konta.

Przygotowany przez forBET zakład bez ryzyka to element całego pakietu powitalnych promocji, których łączna wartość to 3300 PLN i 30 dni gry bez podatku na kupony spełniające warunki przedstawione w regulaminie.

Jaki jest zakład bez ryzyka forBET?

W forBET zakład bez ryzyka to bonus obowiązujący na pierwszy kupon w historii konta. Jego maksymalna wartość to 1300 PLN w razie rozstrzygnięcia kuponu jako przegrany. 

Jak odebrać najwyższy cashback forBET?

Aby uzyskać najwyższy dostępny cashback forBET, którego wartość to nawet 1300 PLN, należy zarejestrować się z kodem o treści MECZYKIVIP.

Author: Bryan Campbell