Gdzie obstawiać KSW 90? KSW obstawianie walk u bukmachera

Zastanawiasz się gdzie obstawiać KSW 90? W tym artykule prezentujemy ofertę zakładów na to wydarzenie i prezentujemy jak wygląda sam proces zawierania zakładów. Dla czytelników Bet.pl mamy także informacje, jak odebrać bonus na obstawianie walk KSW 90.

KSW 90 obstawianie u bukmachera Fortuna

Dla tak dużej organizacji jak KSW obstawianie walk dostępne jest u niemal wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce. Oferta zazwyczaj jest bardzo zbliżona, a my sam proces obstawiania przedstawimy na bazie tej, którą przygotowała Fortuna będąca partnerem KSW.

Zacznijmy od tego, że do obstawiania KSW niezbędna będzie rejestracja konta u bukmachera. W Fortunie zrobimy to m.in. klikając w przycisk poniżej.

Jeśli podczas rejestracji wpiszemy kod promocyjny FORTUNAMAX, to otrzymamy najwyższy na rynku bonus na obstawianie walk KSW od bukmachera Fortuna, którego wartość to nawet 340 PLN.

Gdzie obstawiać KSW?

Jak już wspomnieliśmy, obstawianie walk KSW możliwe jest u większości polskich bukmacherów. O tym, którzy bukmacherzy są legalnymi operatorami dowiesz się m.in. sprawdzając ich listę na stronie Bet.pl. 

Gdzie obstawiać walki KSW, jeśli wybraliśmy już operatora? Do wyboru są:

Strona internetowa

Strona mobilna

Aplikacja mobilna

Ofertę zakładów na walki organizowane podczas gal KSW znajdziemy u bukmacherów w zakładce “Sporty walki” lub “MMA”. Przykładowo może to wyglądać w następujący sposób:

KSW obstawianie w Fortunie

Po otwarciu stosownej zakładki wyświetli się nam dostępna oferta na obstawianie KSW. Głównymi rynkami typów jest wskazanie zwycięzcy danego pojedynku:

KSW 90 obstawianie walk

Na wszystkie walki zaplanowane podczas kolejnych gal KSW obstawianie zakładów możliwe jest również na inne rynki, które przybliżamy w następnym akapicie tekstu.

KSW obstawianie walk – co obstawiać?

Jakie zakłady na obstawianie walk KSW oferują bukmacherzy? Jest to zazwyczaj oferta dość podobna u większości operatorów, na którą składają się rynki powszechnie znane na obstawianie MMA. 

Patrząc na poszczególne pojedynki możemy zatem typować takie zakłady, jak:

Zwycięzca walki (typ 1 lub 2)

Czy walka zakończy się remisem?

W której rundzie zakończy się pojedynek?

W jaki sposób zakończy się walka?

Zawodnik X wygra w rundzie Y

Zawodnik X wygra sposobem Y

Zawodnik X wygra w 1. lub 2. rundzie

Walka zakończy się w ciągu 60 sekund

Dostępność poszczególnych rynków może różnić się w zależności od rangi pojedynku, a także momentu w którym sprawdzimy ofertę. W przypadku najważniejszych walk organizowanych na galach KSW obstawianie wszystkich wspomnianych zdarzeń powinno być możliwe. Większa dostępność zakładów widoczna jest zazwyczaj na kilka lub kilkanaście dni przed daną galą.

KSW obstawianie walk – jak obstawiać?

Jak obstawiać KSW u bukmachera? Na co trzeba zwracać uwagę? Dobra analiza, to klucz do skutecznego typowania walk, dlatego przedstawiamy na jakie aspekty warto zwrócić uwagę, gdy chcemy obstawiać KSW.

Forma zawodników – przed każdą walką warto przeanalizować, jak w ostatnim czasie radzili sobie poszczególni fighterzy. Poza sprawdzeniem wyników poprzednich walk, powinniśmy też zainteresować się doniesieniami na temat ewentualnych problemów ze zbijaniem wagi czy też potencjalnymi urazami.
Analizuj kursy – same kursy na obstawianie walk KSW również mogą sporo powiedzieć o danym zestawieniu. Warto też obserwować zmiany w tym zakresie, które mogą nam sporo sugerować.
Stawka pojedynku – większość walk w KSW toczy się na dystansie trzech rund, ale walki mistrzowskie są pięciorundowe. To ważne w kontekście np. typowania czasu trwania/zakończenia pojedynku.
Kategoria wagowa/styl zawodnika – w wyższych kategoriach wagowych częściej możemy spodziewać się zakończenia pojedynku przed czasem, natomiast w niższych dominować mogą walki na punkty. Warto też wiedzieć, jak konkretni zawodnicy lubią walczyć. Czy przeważa u nich stójka czy parter? W jaki sposób kończą pojedynki? To pozwoli wybrać najlepsze typy na KSW. Obstawianie tego rodzaju rynków daje też szansę na grę po wyższych kursach.

Jak zarejestrować się na obstawianie KSW w Fortunie?

Aby móc obstawiać KSW, trzeba najpierw zarejestrować konto u bukmachera. Jak to zrobić? Rejestracja konta w Fortunie możliwa jest po kliknięciu w przycisk umieszczony w pierwszym akapicie artykułu. 

Wpisując przy rejestracji kod FORTUNAMAX otrzymamy najwyższy bonus od bukmachera, dostępny m.in. na obstawianie KSW.

Wybierz formularz

Na początku wybieramy w jakiej formie chcemy założyć konto u bukmachera. Dostępne są dwie możliwości:

Logowanie poprzez bankowość internetową

Wypełnienie formularza ręcznie

Rejestracje na obstawianie KSW w Fortunie

Podaj dane logowania

W kolejnym kroku będzie musieli uzupełnić dane, które następnie posłużą nam do logowania się w serwisie bukmachera:

Pseudonim

Hasło

Adres e-mail

Numer telefonu

Kod PIN

Uzupełnij dane personalne

Jeśli rejestrujemy się przez bank, to dane osobowe uzupełnione zostaną automatycznie. W przeciwnym razie, aby rozpocząć obstawianie KSW, musimy samodzielnie uzupełnić informacje personalne:

Imię i nazwisko

Numer PESEL

Wpisz kod na obstawianie KSW

Pora przejść do następnego kroku, gdzie wpiszemy kod promocyjny Fortuny. Pozwala on uzyskać bonusy, które możemy użyć również wybierając zdarzenia z oferty na obstawianie walk KSW.

Przypomnijmy treść kodu: FORTUNAMAX

KSW obstawianie z kodem Fortuny

Akceptacja danych

Na sam koniec pozostaje jeszcze zaznaczenie zgód marketingowych, potwierdzenie zgodności danych i regulaminu a także określenie skąd pochodzą środki przeznaczone na grę.

Jeśli rejestrowaliśmy konto poprzez tradycyjny formularz, to będziemy musieli zweryfikować jeszcze dane przesyłając skan dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

KSW obstawianie walk w Fortunie – wysłanie kuponu

Po założeniu konta, możemy już wytypować nasz kupon. Na KSW obstawianie walk wygląda tak samo, jak konstruowanie każdego innego kuponu. Przejdźmy zatem przez cały proces krok po kroku. 

Zaloguj się na stronie lub w aplikacji Fortuny 

Z zakładki “Zakłady bukmacherskie” wybierz “Sporty walki” 

Otwórz zakładkę “KSW” 

Wybierz określony zakład, poprzez kliknięcie w kurs danego zdarzenia

Po wyborze zdarzeń ustal kurs kuponu i zatwierdź go

Kupon jest w grze, pozostaje czekać na jego rozstrzygnięcie

KSW 90 – karta walk

Na najbliższą galę KSW obstawianie walk jest już dostępne. Podczas KSW 90 kibice zobaczą w sumie dziesięć pojedynków, a karta walk prezentuje się następująco:

Arkadiusz Wrzosek (3-0) vs Ivan Vitasović (12-5-1) – walka wieczoru

Bartosz Fabiński (16-5) vs Laïd Zerhouni (11-8, 1 NC)

Damian Stasiak (14-9) vs Adam Soldaev (7-2)

Dawid Śmiełowski (10-1) vs Ramzan Jembiev (5-1)

Werlesson Martins (18-5) vs Oleksii Polishchuk (11-4)

Ewelina Woźniak (7-2) vs Aleksandra Toncheva (5-4-1)

Islam Djabrailov (9-5) vs Alfan Rocher-Labes (10-2)

Marek Samociuk (4-4) vs Olegs Jemeljanovs (11-4)

Hugo Deux (2-0) vs Gino Van Steenis (4-0)

Szymon Karolczyk (5-3) vs Artur Krawczyk (4-3)

W walce wieczoru zawalczą Arkadziusz Wrzosek oraz Ivan Vitasović. Podczas gali zobaczymy też walkę kobiet. Siedem starć znalazło się na karcie głównej, natomiast trzy odbędą się w ramach karty wstępnej KSW 90. Obstawianie rozstrzygnięć dostępne jest na wszystkie walki.

KSW 90 – informacje o wydarzeniu

Gala KSW 90 odbędzie się w 20 stycznia w Warszawie. Kibice zobaczą w sumie dziesięć walk, a main evencie zmierzą się Arkadiusz Wrzosek i Ivan Vitasović.

W ofercie bukmachera Fortuna dostępne jest na KSW obstawianie walk, które typować można z wykorzystaniem powitalnych bonusów o wartości 340 PLN. Najwyższa oferta na start dostępna jest z kodem FORTUNAMAX.

Author: Bryan Campbell