Hiszpania – Włochy kursy. Typy na Hiszpania – Włochy

W jednym z najciekawiej zapowiadających się meczów fazy grupowej Euro 2024 zagrają Hiszpanie z Włochami. Kursy bukmacherskie na to spotkanie są dostępne u legalnych bukmacherów. Jakie są typy na mecz Hiszpania – Włochy? 

Hiszpania – Włochy kursy bukmacherskie

Kto wygra Hiszpania – Włochy? Typy bukmacherskie w roli faworyta tego pojedynku stawiają reprezentację Hiszpanii.

Zwycięstwo Hiszpanów można typować po kursie 2.20. Przelicznik na wygraną Włochów to 3.25. Analitycy na remis wystawili kurs 3.40.

Hiszpania – Włochy kursy bukmacherskie na 7.02. Typy mogą ulec zmianie.

Przy starciu dwóch czołowych drużyn europejskich trudno wskazać wyraźnego faworyta, dlatego kursy są stosunkowo wysokie na każde z możliwych rozstrzygnięć. Większe szanse w tym spotkaniu mają mieć Hiszpanie, ale ewentualna wygrana Włochów nie byłaby dużą niespodzianką.

Hiszpania – Włochy obstawianie u bukmacherów

Przy okazji meczu Hiszpania – Włochy zakłady bukmacherskie znajdziemy na nawet kilkadziesiąt rynków zakładów przedmeczowych.

Co można znaleźć w ofercie legalnych bukmacherów na to spotkanie? Gracze mogą obstawiać m.in.:

Zwycięstwo (1-X-2)

Typy podwójnej szansy

Liczba goli w meczu

Liczba goli drużyny 1 lub 2

Przedział bramek

Zakłady łączone

1. połowa lub mecz

Zakłady poniżej/powyżej

Wynik z handicapem

Czy będzie rzut karny?

Żółte kartki – liczba kartek

Kto strzeli gola?

Na mecz Hiszpania – Włochy typy bukmacherskie będą dostępne również do obstawiania na żywo (live).

Hiszpania – Włochy typy bukmacherskie

Faworytami do wygranej w meczu są Hiszpanie, ale jakie inne rynki typów możemy wybrać przy typowaniu tego spotkania? Poniżej prezentujemy wybrane na mecz Hiszpania – Włochy typy bukmacherskie z oferty legalnych operatorów.

Póki co na mecz Hiszpania – Włochy kursy wystawiono na rynki dotyczące obstawiania wyniku meczu lub typy podwójnej szansy.

Hiszpania - Włochy kursy bukmacherskie

Na wygraną Hiszpanii lub remis kurs wynosi 1.35, natomiast na wygraną Włochów lub remis 1.67. Jeśli wytypujemy, że wygra dowolna z drużyn, to możemy liczyć na kurs 1.32.

Więcej rynków typów na Hiszpania – Włochy powinno pojawić się przed turniejem Euro 2024, albo po pierwszych meczach obu drużyn. 

Hiszpania – Włochy: historia rywalizacji

Jak wygląda historia meczów Hiszpanii z Włochami? Przyjrzyjmy się bliżej statystykom rywalizacji tych dwóch drużyn na arenie międzynarodowej.

Do tej pory Hiszpania i Włochy grały ze sobą aż 40 razy. Nieco lepszy bilans w tej rywalizacji mają Hiszpanie.

Hiszpania – Włochy mecze: 13 wygranych Hiszpanii, 11 wygranych Włochów, 16 remisów

Hiszpania – Włochy bilans goli: 45-45

Po raz ostatni Hiszpania z Włochami grała na poprzednim turnieju o mistrzostwo Europy na etapie półfinału. Podczas Euro 2020 mecz zakończył się wynikiem 1:1, a lepsi w rzutach karnych okazali się Włosi.

Hiszpania – Włochy kto wygra?

W meczu Hiszpania – Włochy faworyt, co wynika z kursów bukmacherskich, to reprezentacja Hiszpanii. 

Trzeba jednak zauważyć, że w przypadku tego spotkania mówienie o wyraźnym faworycie do wygranej byłoby przesadą, a tak naprawdę każdy wynik jest możliwy. W końcu Włosi to aktualni mistrzowie Europy, zatem nie można wykluczać ich wygranej przeciwko Hiszpanii.

Najlepiej przewidywania na Hiszpania – Włochy określa przedstawiona wyżej historia meczów bezpośrednich. Chociaż nieco lepszy bilans mają Hiszpanie, to jest on bardzo wyrównany.

Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że typowanie Hiszpania – Włochy dotyczy meczu 2. kolejki Euro 2024. Wyniki pierwszych meczów mogą znacząco wpłynąć na wystawione kursy, które mogą ulec zmianie.

Hiszpania – Włochy: zapowiedź meczu

Kiedy odbędzie się mecz Hiszpania – Włochy na Euro 2024? Ten pojedynek odbędzie się 20.06, godz. 21:00. Mecz zostanie rozegrany na Veltins Arenie w Gelsenkirchen. 

Na mecz Hiszpania – Włochy kursy bukmacherskie znajdziemy w ofercie legalnych operatorów. Rejestrując się z kodami promocyjnymi dla czytelników Bet.pl można uzyskać najwyższe bonusy powitalne.

FAQ

Hiszpania – Włochy kto wygra mecz? 

Przed meczem Hiszpania – Włochy typy bukmacherskie w roli faworyta stawiają Hiszpanię, ale różnice kursowe wcale nie wykluczają innego rozstrzygnięcia w tym spotkaniu.

Jakie kursy na Hiszpania – Włochy?

Na wygraną Hiszpanii kurs wynosi 2.20. Zwycięstwo Włochów można obstawiać po kursie 3.40, a remis po przeliczniku 3.25.

Author: Bryan Campbell