Holandia – Francja kursy. Typy na Holandia – Francja

Jakie są typy na mecz Holandia – Francja? Ten pojedynek odbędzie się podczas piłkarskich mistrzostw Europy 2024 w Niemczech, a z poniższego artykułu dowiesz się jakie wystawiono na Holandia – Francja kursy i kto jest faworytem tego meczu.

Holandia – Francja kursy bukmacherskie

Analitycy bukmacherscy w meczu Holandia – Francja typują wygraną Francuzów.

Na wygraną reprezentacji Francji kurs to 2.00. Wygraną Holandii typować można po przeliczniku 3.75, a na remis wystawiony kurs to 3.50.

Holandia – Francja kursy bukmacherskie na 7.02. Typy mogą ulec zmianie.

Faworytami do wygranej w tym meczu jest Francja. Obie drużyny grały ze sobą już w eliminacjach do turnieju Euro 2024 i wówczas oba spotkania kończyły się zwycięstwem “Trójkolorowych”. Nie dziwi zatem, że na turnieju na mecz Holandia – Francja typy również przemawiają na korzyść Francuzów.

Holandia – Francja obstawianie u bukmacherów

Zakłady bukmacherskie na Holandia – Francja znajdziemy w ofercie bukmacherów.

Jakie rynki typów na to spotkanie będą dostępne? Poniżej prezentujemy wybrane zdarzenia przedmeczowe, które znajdziemy na typowanie Holandia – Francja:

Zwycięstwo (1-X-2)

Typy podwójnej szansy

Liczba goli w meczu

Liczba goli drużyny 1 lub 2

Przedział bramek

Zakłady łączone

1. połowa lub mecz

Zakłady poniżej/powyżej

Wynik z handicapem

Czy będzie rzut karny?

Żółte kartki – liczba kartek

Kto strzeli gola?

Na mecz Holandia – Francja kursy bukmacherskie będą dostępne również do obstawiania na żywo (live).

Holandia – Francja typy bukmacherskie

Na mecz Holandia – Francja typy dostępne są u bukmacherów, ale póki co oferta nie jest zbytnio rozbudowana. Co na to wpływa? Jest kilka powodów.

Po pierwsze do turnieju Euro 2024 zostało jeszcze kilka miesięcy, zatem wiele może się wydarzyć w kontekście obu drużyn. Kolejnym powodem jest to, że mecz Holandia – Francja odbędzie się dopiero w 2. kolejce rywalizacji, zatem póki co bukmacherzy skupiają się bardziej na pierwszych meczach obu drużyn.

Jakie w tym momencie typy na Holandia – Francja są dostępne? Przede wszystkim znajdziemy kursy meczowe, a także ofertę na zakłady “podwójnej szansy”.

Holandia - Francja typy bukmacherskie

Wygraną Holandii lub remis w meczu możemy obstawiać po kursie 1.80. Na wygraną Francji lub remis przelicznik wynosi 1.27. Wskazanie wygranej Holandii lub Francji dostępne jest po kursie 1.30.

Holandia – Francja: historia rywalizacji

Jak wygląda historia meczów Holandii z Francją? Typy bukmacherskie powstają w oparciu m.in. o te dane, które mogą pokazać jak w przeszłości wyglądały mecze obu tych reprezentacji.

Lepszy bilans w meczach bezpośrednich ma Francja, ale bilans bramkowy przemawia na korzyść reprezentacji Holandii:

Holandia – Francja mecze: 11 zwycięstw Holandii, 16 zwycięstw Francji, 3 remisy

Holandia – Francja gole: 61-58

Obie drużyny rywalizowały ze sobą w eliminacjach do mistrzostw Europy 2024. Dwukrotnie górą byli Francuzi, którzy u siebie wygrali 4:0 a na wyjeździe 2:1.

Holandia – Francja kto wygra?

Przed meczem Holandia – Francja typy bukmacherskie stawiają w roli faworyta Francuzów, którzy są też jednym z głównych kandydatów analityków do wygranej w całym turnieju Euro 2024.

Francja z Holandią mierzyła się dwukrotnie w eliminacjach do Euro 2024 i z tych meczów wyniosła komplet punktów. To na pewno daje obraz, jaki jest obecnie poziom obu reprezentacji i kto ma większe szanse na wygraną w Niemczech.

Bogactwo potencjału Francji można zresztą oglądać od dawna. To finaliści poprzednich mistrzostw Świata, którzy podczas turnieju o europejski czempionat będą dysponować jedną z najmocniejszych drużyn. Holandia możliwości ma w tym zakresie mniejsze, a to powinno być decydujące w meczu bezpośrednim.

Oczywiście do momentu rozegrania samego meczu sporo może się jeszcze w tym zakresie zmienić, ale obecnie inny wynik niż wygrana Francji byłby przyjęty jako niespodzianka.

Holandia – Francja: zapowiedź meczu

Mecz Holandia – Francja podczas Euro 2024 odbędzie się 21.06 o godzinie 21:00. Hit fazy grupowej mistrzostw Europy zostanie rozegrany na stadionie Red Bull Arena w Lipsku.

Ofertę zakładów bukmacherskich na Holandia – Francja znajdziemy u legalnych operatorów. Rejestracja z kodami promocyjnymi dostępnymi na stronie Bet.pl pozwala uzyskać najwyższe bonusy powitalne na obstawianie meczów. 

FAQ

Holandia – Francja kto wygra mecz? 

Kto wygra Holandia – Francja? Zdaniem analityków bukmacherskich faworytem tego spotkania jest reprezentacja Francji.

Jakie kursy na Holandia – Francja?

Na wygraną Francji kurs wynosi 2.00. Na Holandię kurs to 3.75, natomiast na remis wynosi on 3.50.

Author: Bryan Campbell