Jak ograć bukmachera | Legalne sposoby jak grać

Czy istnieje najlepszy sposób na bukmachera?

Początkujący typerzy, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w obstawianiu zakładów sportowych, zastanawiają się zapewne, czy istnieje skuteczny sposób na bukmachera. Z czasem gracze dochodzą do wniosku, że nie ma jednej uniwersalnej metody, przynoszącej upragnione efekty. W swojej przygodzie z typowaniem stosują jednak wiele różnego rodzaju strategii czy pomysłów na to, jak ograć bukmachera.

Istnieje również grupa osób, które traktują zakłady bukmacherskie jako element zabawy. Nie przywiązują one zbytniej wagi do tego, w jaki sposób tworzone są ich kupony. Tacy gracze typują od czasu do czasu i nie są nastawieni na osiąganie systematycznych zysków. Ale jeżeli ktoś marzy o częstych wygranych, musi się odpowiednio przygotować do gry. Jedni korzystają z porad doświadczonych typerów, opisujących sposoby na to, jak ograć bukmachera. Drudzy poświęcają wiele godzin na szczegółowe analizy przedmeczowe, mające pomóc w doborze odpowiednich zdarzeń na kuponie. Jeszcze inni starają się metodą prób i błędów znaleźć własną receptę na sukces.

Nowe bonusy powitalne

Oferta powitalna STS bonus 1640 PLN – należy podać kod promocyjny STS przy rejestracji
100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN od depozytu + 20 PLN na Betgames + 20 PLN na Sporty wirtualne

Oferta powitalna Betfan bonus 1600 PLN – należy podać kod promocyjny Betfan przy rejestracji
zakład bez ryzyka 600 PLN + bonus od depozytu 1000 PLN

Oferta powitalna Fortuna bonus 830 PLN – należy podać kod promocyjny Fortuna przy rejestracji
zakład bez ryzyka 600 PLN + freebet 30 PLN + bonus od depozytu 200 PLN

W tym tekście poruszamy najważniejsze kwestie, dzięki którym łatwiej będzie znaleźć sposób na bukmachera. Dowiecie się z niego, jakich zasad należy przestrzegać oraz jakie strategie gry są najbardziej skuteczne. Czy po tej lekturze każdy kupon będzie zwycięski? Oczywiście, że nie, ale skuteczność trafiania typów prawdopodobnie powinna wzrosnąć.

Jak ograć bukmachera? Poznaj podstawowe zasady typowania

Tak jak wspominaliśmy, nie ma złotej reguły, gwarantującej sukces w obstawianiu. Bazując jednak na doświadczeniu innych graczy oraz na opracowanych przez nich strategiach, można zacząć osiągać dobre wyniki. Przygotowaliśmy dla Was kilka podstawowych zasad typowania. Dzięki nim łatwiej Wam będzie odpowiedzieć sobie na pytanie: jak ograć bukmachera?

Statystyki są nieubłagane i jednoznacznie wskazują na to, że ponad 90% graczy nie osiąga zysków obstawiając zdarzenia sportowe. Zdarzają się oczywiście osoby wychodzące na tzw. „plus” na samym początku, jednak w dłuższej perspektywie w ogólnym rozrachunku zazwyczaj na początku pojawia się „minus”. Dlaczego tak się dzieje?

Głównym powodem jest niestosowanie się do wcześniej ustalonych założeń. Dochodzą do tego również emocje, które nigdy nie są dobrym doradcą. Jeżeli więc zastanawiasz się, jak ograć bukmachera, to musisz wiedzieć, że kluczem do sukcesu jest dyscyplina. To właśnie dzięki niej będzie można znaleźć skuteczny sposób na bukmachera. Poniżej omawiamy 10 zasad, które warto zastosować w swojej grze.

1. Sposób na bukmachera – analizy przedmeczowe 

Wiele osób zaczynających grę w zakładach bukmacherskich nie przykłada większej wagi do analiz przedmeczowych. Puszczają oni z reguły tzw. „taśmy”, czyli kupony z dużą liczbą zdarzeń, dobieranych zazwyczaj na podstawie wystawionych kursów czy nazw drużyn. To błąd. Jeżeli chcesz poważnie podejść do tego tematu, to musisz być do tego odpowiednio przygotowany.

Na sam początek wystarczy czytanie zapowiedzi przedmeczowych. Nie zagwarantuje to samych wygranych, jednak znacząco może ograniczyć liczbę pomyłek na kuponach. Dowiesz się z nich np.: w jakiej formie są obie drużyny, czy istotni gracze mają kontuzję lub pauzują za kartki, albo czy w meczach tych drużyn pada dużo bramek. Takie analizy można znaleźć na wielu stronach lub forach dyskusyjnych poświęconych tematyce bukmacherskiej. Użytkownicy dzielą się tam swoimi typami oraz sposobami na to, jak ograć bukmachera.

Z czasem warto jednak opracować własny sposób na bukmachera i samemu zacząć robić szczegółowe analizy. Tym bardziej, że dzisiaj dostęp do informacji jest zdecydowanie łatwiejszy niż kilkadziesiąt lat temu. Dlatego każdy typer powinien mieć stworzoną własną listę stron www, na których z łatwością znajdzie potrzebne dane.

Jak ograć bukmachera - dobór spotkania  - piłka nożna

2. Jak ograć bukmachera – odpowiednie dobieranie zdarzeń na kuponie

Nie ma chyba osoby na tym świecie, która chociaż raz w swoim życiu nie puściła tzw. „taśmy za 2 zł”. Kupon taki składa się zazwyczaj z ponad 10 zdarzeń, a łączny kurs jest liczbą czterocyfrową. Puszczają je zazwyczaj początkujący typerzy, dla których gra to mało istotny element spędzania wolnego czasu. Nie głowią się one nad tym, jak ograć bukmachera, bo nie taki mają główny cel.

Jeżeli chcesz poważnie podejść do tematu, musisz odpowiednio dobierać zdarzenia na swoich kuponach. Pamiętaj, że każdy kolejny dołożony mecz zwiększa całkowity kurs i ewentualną wygraną, ale zmniejsza prawdopodobieństwo osiągnięcia zysku. Czasami lepiej więc ograniczyć liczbę typowanych pozycji, a zagrać za wyższą stawkę.

3. Sposób na bukmachera – kieruj się rozumem, a nie sercem

Kolejny błąd, popełniany przez początkujących typerów, to granie na znane drużyny lub ekipy, którym się kibicuje. To nie jest najlepszy sposób na bukmachera. Dlaczego? Bo kibic bardzo często kieruje się emocjami, a nie zdrowym rozsądkiem. Osoby myślące o tym, jak ograć bukmachera, muszą podchodzić do obstawiania w sposób racjonalny.

Dlatego nie warto dodawać do kuponu meczów z udziałem swojej ukochanej drużyny, tylko po to, by dostarczyć sobie większych emocji. Warto zawsze kierować się rozumem, a nie sercem. Każdy typ powinien być przed zagraniem szczegółowo przeanalizowany i przemyślany.

4. Jak ograć bukmachera – nie typuj pod wpływem emocji 

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz, jak ograć bukmachera, to koniecznie zapoznaj się z tym punktem. Jednym z największych błędów popełnianych przez wielu typerów jest granie pod wpływem emocji. I nie ma tutaj znaczenia czy są one pozytywne, czy negatywne. 

Skuteczny sposób na bukmachera, to przede wszystkim zachowanie zimnej krwi w wielu sytuacjach. Szczególnie wtedy, gdy masz dobrą serię i trafiasz kupon za kuponem lub twój typ zagrany za wysoką stawkę okazał się przegrany. Możesz mieć wtedy błędne przekonanie, że dobra passa będzie trwała cały czas albo będziesz chciał się szybko odegrać i zagrasz za dużo większe pieniądze niż powinieneś. Dlatego powinieneś zrobić sobie przerwę od typowania zarówno po kilku trafionych z rzędu kuponach, jak i po porażkach.

5. Czy słuchanie opinii innych to dobry sposób na bukmachera?

Tak jak wspominaliśmy warto posiłkować się analizami robionymi przez innych typerów. Nie można im jednak bezgranicznie ufać. Pamiętaj o tym, że nikt nie posiada tajemnej wiedzy i nigdy w 100% nie będzie wiedział, jak ograć bukmachera. 

Dlatego musisz podchodzić do opinii innych ludzi z dystansem. Możesz się nimi posiłkować, jednak zanim dodasz dane zdarzenie do swojego kuponu, powinieneś sam dokonać dokładnej analizy. Nie graj również najbardziej popularnych typów, polecanych przez wiele osób, bo najczęściej to one przyczyniają się do braku wygranej.

Jak ograć bukmachera - dobieranie stawek - piłka nożna

6. Jak odpowiednio dobierać stawki, żeby ograć bukmachera? 

Typerzy, którzy chcą poznać sposób na bukmachera, muszą wiedzieć, że jednym z kluczem do sukcesu jest odpowiednie dobieranie stawek. Doświadczeni gracze, dysponujący pewnym kapitałem, nigdy nie grają za więcej niż kilka procent ogólnej puli. I nie ma tutaj znaczenia czy na saldzie gracza znajduje się 10000 czy 100 zł. Osoby, które wiedzą jak ograć bukmachera, zawsze trzymają się tej zasady.

Jeżeli zaczynasz więc grę i postanowiłeś wpłacić 100 zł, to na samym początku Twoje stawki powinny wynosić maksymalnie 5% całego kapitału, czyli w tym wypadku 5 zł.  Wówczas nawet w przypadku kilku nietrafionych kuponów będziesz miał środki na dalszą grę i nie będziesz musiał dokonywać kolejnego depozytu. Ważne jest również to, żeby drastycznie nie zwiększać stawek po przegranych. Chęć „szybkiego odegrania się” to prosta droga do wyzerowania salda.

7. Sposób na bukmachera – nie sugeruj się wysokością kursów

Wspominaliśmy już, że nikt nie ma tajemnej wiedzy o tym, jak ograć bukmachera. Nie posiadają jej również osoby, które twierdzą, że granie tylko niskich lub wysokich kursów zagwarantuje sukces. Nigdy nie sugeruj się tylko i wyłącznie tym, na ile dane szanse na zwycięstwo wycenili analitycy. 

Dlatego zanim dodasz jakieś zdarzenie do kuponu, to wcześniej dokonaj szczegółowej analizy, ale bez patrzenia na kursy. Jeżeli stwierdzisz, że większe szanse na zwycięstwo ma drużyna A, wówczas dopiero na nie zerknij. Jak uznasz, że jest on atrakcyjny, to dopiero wtedy zdecyduj się na jego zagranie. To jeden z najlepszych sposobów na bukmachera.

8. Jak ograć bukmachera – obstawiaj dyscypliny, na których się znasz 

Wiadomo, że wielu Polaków „zna się na wszystkim” i są oni ekspertami w każdej dziedzinie życia. Nie inaczej bywa w przypadku zakładów bukmacherskich. Niektórzy typują dyscypliny, o których nie mają zielonego pojęcia. Często nie znając zasad oraz nie orientując się, kto w jakiej jest formie. Jeśli więc chcesz wiedzieć, jak ograć bukmachera, to zapamiętaj jedno – nie obstawiaj wszystkich możliwych zdarzeń, które znajdują się w ofercie.

Podobnie jest z obstawianiem niektórych lig piłkarskich. Wielu typerów, szczególnie zimą lub latem, kiedy najpopularniejsze ligi mają przerwę, szukając zdarzeń do gry, trafiają na jakieś egzotyczne rozgrywki. Przy ich obstawianiu sugerują się zazwyczaj kursem, co szybko prowadzi do zmniejszenia środków na koncie. Graj więc tylko to, na czym się najlepiej znasz.

9. Czy granie tzw. „pewniaków” to idealny sposób na bukmachera?

Tak jak wspominaliśmy, nie powinieneś sugerować się wysokością kursów. Szczególnie dotyczy to tzw. „pewniaków”, czyli zdarzeń mających kursy w przedziale 1.01-1.15. Jeżeli myślisz, że dodawanie ich do kuponu to najlepszy sposób na bukmachera, jesteś w wielkim błędzie.

Jeżeli zapytasz kogoś: „jak ograć bukmachera?” i usłyszysz, że powinieneś grać tylko niskie kursy, bo są one gwarancją sukcesu, to czym prędzej zrezygnuj z takich porad. W sporcie nigdy nie ma nic pewnego na 100%. Przekonało się już o tym wielu typerów, którzy stracili swój kapitał, bo mieli na kuponach zdarzenia z kursem 1.01.

10. Jak ograć bukmachera – nie graj każdego dnia

Kolejnym błędem popełnianym przez wielu graczy jest zbyt częste puszczanie kuponów. Jeżeli spojrzysz na ofertę i nie zauważysz niczego godnego uwagi to odpuść grę. Daj odpocząć umysłowi i nie dostarczaj organizmowi kolejnych emocji.

Jak ograć bukmachera - limity - piłka nożna

Jak dobrać taktykę, żeby ograć bukmachera?

Stosując się do powyższych zasad, Twoje szanse na osiągnięcie dobrych wyników mogą wzrosnąć. Tak jak pisaliśmy, nie jest to jednak pewny sposób na bukmachera, gwarantujący 100% sukces. Ważna jest również odpowiednia taktyka i strategia. Poniżej przedstawiamy dwie z nich, które pomogą w odpowiedzi na pytanie: „jak ograć bukmachera?”.

Surebety – najlepszy sposób na bukmachera

Doświadczeni typerzy zapewne spotkali się już z pojęciem „surebet”. Dla początkujących graczy może to być jednak obce pojęcie. Tak więc z czym mamy do czynienia? Surebet to w dosłownym tłumaczeniu „pewny zakład”. Nie wolno jednak tego zestawiać ze wspomnianymi wcześniej „pewniakami”, bo różnica jest ogromna.

Surebet to dokładnie zestaw zakładów stawianych jeden po drugim u co najmniej dwóch bukmacherów, gwarantujący wygraną niezależnie od tego, jakim wynikiem zakończy się dane zdarzenie. Czy to zatem recepta na to, jak ograć bukmachera? Zdecydowanie tak możemy uznać. Przyjrzyjmy się więc temu zagadnieniu bliżej.

Jeśli chcemy znaleźć skuteczny sposób na bukmachera, to musimy umieć wyłapywać surebety. Nie jest to takie proste zadanie. Kursy u różnych bukmacherów z reguły są do siebie bardzo zbliżone. Zdarzają się czasami jednak sytuacje (w szczególności przy zdarzeniach dwudrogowych), że w jednej firmie kurs na zwycięstwo A wynosi 2.30, a w innej taki sam kurs został wystawiony, ale na wygraną B. Wówczas stawiając po 100 zł na takie zdarzenia osiągniesz zysk, niezależnie od końcowego wyniku. Cała sztuka, to umieć wyłapywać takie sytuacje.

Jak ograć bukmachera stosując progresję?

Osoby zastanawiające się, jak ograć bukmachera, często stosują w swojej grze progresję. Co to takiego? Jest to sukcesywne zwiększanie stawki przy obstawianiu pewnych zdarzeń – szczególnie tych o wysokich kursach. Bardzo popularna jest progresja na remis w piłce nożnej lub hokeju na lodzie.

Należy wybrać drużynę, która często remisuje i zacząć grać na to, że jej mecz zakończy się podziałem punktów. Jeżeli typ okaże się nietrafiony, wówczas w następnej kolejce znowu gra się na remis, z tym że za odpowiednio większą stawką. Powinna być ona tak dobrana, żeby ewentualna wygrana przyniosła planowany zysk oraz odrobiła postawiony kapitał z poprzedniego kuponu. Jeżeli typ okaże się skuteczny, to kończymy progresję i wracamy do stawki bazowej.

Czy to skuteczny sposób na bukmachera? Nie do końca, ponieważ jakaś drużyna może zacząć notować długą serię bez remisu i nasz kapitał na grę szybko może się skurczyć. Dlatego stosując progresję, trzeba mieć wszystko odpowiednio wyliczone i umieć ją zakończyć w newralgicznych momentach. 

Sposób na bukmachera – wykorzystaj oferowane przez niego promocje

Praktycznie każdy bukmacher oferuje graczom różnego rodzaju bonusy. Warto być z nimi na bieżąco. Jeżeli więc zapoznałeś się już z naszymi poradami na temat „jak ograć bukmachera„, to pora na poznanie najważniejszych promocji oferowanych przez najpopularniejsze firmy.

Jak ograć bukmachera dzięki promocjom w STS?

Największy gracz na rynku oferuje obecnie nowym klientom trzy bonusy o łącznej wartości 1460 zł. Osoby, które poznały sposób na bukmachera, mogą więc zastosować kilka strategii gry, bez konieczności angażowania własnych środków. Przyjrzyjmy się bliżej temu co swoim graczom proponuje STS.

STS kod promocyjny

Freebet 29 zł

Pierwszą promocją jest freebet o wartości 29 zł. To darmowy zakład, który pozwala na grę bez angażowania własnych środków. Żeby go otrzymać należy podczas rejestracji wpisać kod: MEGABONUS. W przypadku, gdy postawiony kupon okaże się wygrany, to przyznany bonus trzeba trzykrotnie obróci przed wypłatą. W tym wypadku wymagane więc będzie zagranie za 87 zł. Trzeba pamiętać o tym, że do obrotu liczą się tylko wygrane kupony zawierające zdarzenia z kursem wyższym lub równym 1.91.

Cashback 231 zł

Drugi bonus to cashback o wartości 231 zł. Jest to tzw. zakład bez ryzyka, który wymaga postawienia kuponu za własne środki. Jeżeli okaże się on przegrany, wówczas STS zwróci na konto gracza zainwestowaną stawkę, pomniejszoną o obowiązkowy podatek. Żeby więc otrzymać maksymalny zwrot, trzeba obstawić za minimum 262,50 zł.

Co należy zrobić, żeby skorzystać z tej promocji? Przede wszystkim należy użyć kodu “MEGABONUS” podczas zakładania konta. Zarejestrować się na stronie tego bukmachera można poprzez widoczny w tym tekście baner.

Bonus od depozytu do 1200 zł

Trzecia promocja to 100% bonus od depozytu do kwoty 1200 zł. Aby go otrzymać należy zaznaczyć opcję “Chcę otrzymać swój bonus startowy!” i dokonać wpłaty. Po jej zaksięgowaniu na koncie gracza STS automatycznie podwoi środki.

Trzeba pamiętać o tym, że przed wypłatą ich wypłatą, należy nimi trzykrotnie obrócić po minimalnym łącznym kursie wynoszącym 1.91. Ważne jest to, że do obrotu zaliczają się jedynie stawki za wygrane kupony.

Fortuna – jak ograć bukmachera?

W Fortunie nowi gracze mogą liczyć na potrójną ofertę powitalną o łącznej wartości 2620 zł, która składa się z freebetu, cashbacku i bonusu od depozytu. Poniżej szczegółowo omawiamy każdy z tych bonusów.

Fortuna kod promocyjny

Freebet 20 zł

Jeżeli podczas rejestracji, nowy użytkownik poda kod: MECZYKI, wówczas Fortuna podaruje mu freebet o wartości 20 zł. Jest on przyznawany w postaci tzw. punktów FKP, które można wymieniać na różnego rodzaju nagrody m.in. właśnie darmowy zakład w kwocie 20 zł.

Cashback 600 zł

Oprócz wspomnianego freebeta, Fortuna oferuje również zakład bez ryzyka, czyli tzw. cashback. W przypadku, gdy pierwszy zakład okaże się przegrany, na konto gracza zostanie zwrócona stawka pomniejszona o należny podatek. 

W promocji tej nie jest wymagany żaden obrót. Oznacza to, że otrzymane środki można od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. Maksymalny zwrot wynosi obecnie 600 zł i żeby go otrzymać trzeba w ciągu 3 dni od momentu rejestracji, aktywować bonus w zakładce “Moje konto” oraz puścić kupon za minimum 681,81 zł.

Bonus od depozytu do 2000 zł

Ostatnim elementem oferty powitalnej jest podwojenie pierwszego depozytu maksymalnie do kwoty 2000 zł. W przypadku, gdy wpłata będzie wynosiła np. 1000 zł, wówczas Fortuna doda od siebie drugie 1000 zł. Stanie się tak jednak dopiero wtedy, gdy dokonamy odpowiedniego obrotu w określonym terminie.

Jak ograć bukmachera przy pomocy zakładu bez ryzyka w Betfan?

Betfan również przygotował promocję na start dla nowych użytkowników. Łącznie do zgarnięcia jest 1600 zł. Dzięki tym bonusom można bez ryzyka przetestować różne sposoby na bukmachera. Aby z nich skorzystać trzeba podczas rejestracji wpisać kod: MEGABONUS.

Betfan kod promocyjny

Cashback 60 zł

Pierwszym elementem oferty powitalnej w Betfan jest cashback, czyli zakład bez ryzyka do kwoty 600 zł. Oznacza to, że w przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany, wówczas bukmacher zwróci postawioną na niego stawkę.

Przed wypłatą tych środków gracz musi dokonać ich jednokrotnego obrotu. Zaliczane są do niego kupony z minimum 3 zdarzeniami o łącznym całkowitym kursie nie mniejszym niż 3.80.

Bonus od depozytu do 1000 zł

Drugi element promocji na start to bonus od depozytu do kwoty 1000 zł. Istotny jest jednak fakt, że dotyczy on drugiej wpłaty do bukmachera. Przyznane środki będą początkowo zamrożone. W celu ich odblokowania należy zagrać kupon za równowartość depozytu po minimalnym kursie 2.50.

Po spełnieniu tych warunków bonus będzie aktywny. Przed jego wypłatą trzeba jednak dokonać trzykrotnego obrotu. Zaliczają się do niego kupony z minimum 3 zdarzeniami (każde z minimalnym kursem 1.30) o łącznym kursie całkowitym nie mniejszym niż 2.50.

Promocja w Betclic, dzięki której można ograć bukmachera

Betclic przygotował obecnie dla nowych użytkowników jedną promocję, w której można zgarnąć 550 zł. Jeżeli więc ktoś zastanawia się, jak ograć bukmachera za pomocą bonusowych środków, to powinien z niej skorzystać. 

Betclic kod promocyjny

Cashback 200 zł

Osoby, które podczas procesu rejestracji użyją specjalnego kodu: MECZYKI, mogą otrzymają od Betclic cashback, czyli zakład bez ryzyka do kwoty 200 zł. W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się nietrafiony, wówczas bukmacher zwróci na konto bonusowe równowartość postawionej stawki, pomniejszonej o należny podatek.

Aby móc wypłacić otrzymane środki, trzeba nimi ośmiokrotnie obrócić po minimalnym kursie 2.00. Przy pełnym cashbacku wymagane więc będzie postawienie kuponów za łączną stawkę 4400 zł (8 x 550 zł). Na spełnienie warunków bonusu jest 30 dni.

Etoto – jak ograć bukmachera?

W chwili obecnej Etoto oferuje nowym użytkownikom bonus od depozytu. Mając opracowany własny sposób na bukmachera, można go więc przetestować, nie angażując wszystkich swoich środków. 

ETOTO kod promocyjny

Bonus od depozytu do kwoty 200 zł

Aby skorzystać z tej promocji, nie trzeba wpisywać żadnego kodu podczas rejestracji konta. Etoto z automatu powiększy każdą pierwszą wpłatę nowego gracza. Zasady przyznawania bonusu są następujące:

przy depozycie do 100 zł, firma Etoto go potroi – przy wpłacie np. 50 zł można więc zyskać dodatkowe 100 zł, a przy wpłacie 100 zł na koncie gracza pojawi się aż 300 zł przy depozycie powyżej 100 zł, każdy gracz otrzyma dodatkowe 200 zł

Przed wypłatą środków bonusowych należy nimi obrócić cztery razy po minimalnym kursie 2.20, z zastrzeżeniem, że kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50. Na dokonanie obrotu ma się 30 dni.

Jak ograć bukmachera dzięki promocji cashback oferowanej przez PZBuk?

PZBuk oferuje nowym graczom dwie promocje o łącznej wartości 520 zł. Korzystając z nich można spróbować ograć bukmachera bez ryzyka utraty własnych środków.

PZBuk kod promocyjny

Cashback 500 zł

Pierwszym bonusem oferowanym przez tego bukmachera jest zakład bez ryzyka do kwoty 500 zł. Aby móc z niego skorzystać należy podczas zakładania konta wpisać kod promocyjny: MECZYKI. Gdy wszystko zostanie poprawnie wypełnione, wówczas PZBuk zwróci stawkę za pierwszy przegrany kupon pod warunkiem, że będą na nim minimum 2 zdarzenia z kursem równym lub większym 1.40.

Otrzymane środki należy raz obrócić na takich samych warunkach, jak powyżej. Gracz ma na to 30 dni. Do wygranych z bonusu zaliczane są jedynie kwoty ponad jego stawkę – w przypadku cashbacku w wysokości 500 zł i wygranej np. 1100 zł, gracz do depozytu otrzyma jedynie 600 zł.

Freebet 20 zł

Drugim elementem oferty powitalnej w PZBuk jest freebet. Każdy gracz, który podczas rejestracji poda wspomniany kod oraz dokona pierwszego depozytu w wysokości minimum 20 zł, otrzyma dodatkowe 20 zł na konto gracza. Może je następnie przeznaczyć na darmowy zakład.

Zagrany przez nas zakład powinien zawierać co najmniej 2 zdarzenia, o kursie równym bądź wyższym niż 1.40. Jeżeli wasz kupon okaże się wygrany, możemy w pełni dysponować wygraną kwotą. Środki te nie podlegają obrotowi i można je bez problemu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

LVBet – jak ograć bukmachera?

LVBet przygotował dla nowych klientów ofertę powitalną o łącznej wartości 3333 zł. Co należy zrobić, żeby otrzymać taki bonus i jak przy jego pomocy ograć bukmachera? W pierwszej kolejności trzeba założyć konto. W chwili obecnej przy rejestracji nie trzeba posiadać żadnego kodu promocyjnego. Jeżeli wszystko zrobi się prawidłowo, to zyska się dostęp do trzech promocji.

LVBet kod promocyjny

Bonus od pierwszego depozytu do 2000 zł

Pierwszą z nich jest bonus od pierwszej wpłaty do wysokości 2000 zł. Zostanie on aktywowany, gdy gracz złoży depozyt na minimum 50 zł – gracz otrzyma wtedy 1% bonusu od depozytu z mnożnikiem x100.

Kwotą depozytu należy czterokrotnie obrócić po minimalnym kursie 2.00. W przypadku dwóch zdarzeń na kuponie, kurs każdego z nich nie może być niższy niż 1.40.

Jeżeli pierwsza wpłata będzie mniejsza niż 50 zł, wówczas należy wysłać maila o treści “Bonus Powitalny” na adres [email protected]. Gracz otrzyma wtedy bonus w wysokości 10% wartości depozytu z mnożnikiem x10. 

Bonus od drugiego depozytu do 1000 zł

LVBet premiuje również drugi depozyt złożony przez gracza z tym, że maksymalny bonus w tym wypadku może wynieść 1000 zł. Warunki obrotu są prawie identyczne, jak w poprzedniej promocji. Różni je tylko to, że trzeba zagrać za trzykrotność wpłacanej kwoty. 

Cashback 333 zł

Ostatnim elementem oferty powitalnej dla nowych graczy jest cashback, czyli zakład bez ryzyka do kwoty 333 zł. Aby z niego skorzystać należy dokonać wpłaty minimum 25 zł. Przyznawany jest w momencie dokonywania trzeciego depozytu.

Można z niego skorzystać tylko i wyłącznie podczas stawiania pierwszego kuponu, po dokonanej trzeciej wpłacie. Zostanie on przyznany, gdy kurs będzie równy 1.75 lub wyższy. 

Jak ograć bukmachera w Totolotku?

Najstarszy polski bukmacher również przygotował ciekawą promocję na start dla nowych klientów. Do zgarnięcia są bonusy o łącznej wartości 574 zł. Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje na ten temat. 

Freebet 25 zł

Aby otrzymać darmowy zakład od Totolotka należy przejść pomyślnie proces weryfikacji danych osobowych podczas rejestracji. Następnie w zakładce “Moje konto” w sekcji “Wpłata” trzeba wpisać kod promocyjny: MEGABONUS. Przyznane środki podlegają dwukrotnemu obrotowi po minimalnym kursie 2.00.

Bonus 100% od depozytu do kwoty 500 zł

Wspomniany kod promocyjny uprawnia również gracza do skorzystania z bonusu 100% od pierwszej wpłaty. W przypadku depozytu o wartości 500 zł, Totolotek drugie tyle doda do konta gracza. 

Przed wypłatą tych środków należy nimi trzykrotnie obrócić (na kuponie muszą znaleźć się co najmniej 3 zdarzenia z minimalnym kursem 1.35. Obrotowi podlega zarówno kwota depozytowa, jak i bonusowa, co oznacza, że przy maksymalnym bonusie trzeba zagrać kupony za stawkę wynoszącą 3000 zł.

Bonus od depozytu za zainstalowanie aplikacji mobilnej do 49 zł

Ostatnim elementem oferty powitalnej przygotowanej przez Totolotka jest bonus od depozytu za zainstalowanie aplikacji mobilnej. Każdy gracz, który tego dokona może liczyć maksymalnie na dodatkowe 49 zł. Przyznanymi środkami należy obrócić trzy razy po minimalnym kursie 1.90.

Data publikacji: 26 lutego 2021 @ 10:42

Author: Bryan Campbell