KSW kod promocyjny | Jak odebrać bonus na galę KSW?

Jak uzyskać najwyższy bonus na KSW? Można to zrobić, jeśli podczas rejestracji wpiszemy przygotowany na KSW kod promocyjny u bukmachera Fortuna. W tym tekście prezentujemy jak skorzystać z dostępnych promocji. Przedstawiamy też szczegóły najbliższej gali KSW.

KSW 90 kod promocyjny Fortuny

Kod promocyjny KSW 90 ma treść FORTUNAMAX. Dostępny jest on przy rejestracji u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym partnerem federacji KSW i przygotował ofertę typów na wszystkie walki podczas gali.

KSW kod promocyjnyFORTUNAMAXWartość bonusu 340 PLN

Dostępne na start promocje, które uzyskamy wpisując podany kod, to trzy zakłady bez ryzyka oraz trzy darmowe zakłady. Jest to najwyższy pakiet powitalny dostępny w Fortunie. Szczegóły opisujemy w kolejnym akapicie.

KSW kod promocyjny w Fortunie

KSW kod promocyjny – jakie bonusy na galę?

W tym miejscu szczegółowo opisujemy, co daje wpisanie kodu promocyjnego KSW w Fortunie. Nowi gracze rejestrując się z podanym kodem otrzymają dostęp do powitalnych promocji, które zawierają zakłady bez ryzyka (x3) oraz darmowe zakłady (x3). Łączna wartość wszystkich bonusów na start to nawet 340 PLN. 

Bonusy za kod promocyjny KSW:

Zakład bez ryzyka (cashback) 100 PLN na 1. zakład Zakład bez ryzyka (cashback) 100 PLN na 2. zakład Zakład bez ryzyka (cashback) 100 PLN na 3. zakład Darmowy zakład bez depozytu 20 PLN Darmowy zakład tylko z kodem promocyjnym FORTUNAMAX 15 PLN Darmowy zakład 5 PLN za udostępnienie kuponu w “Strefie Kuponów”

Dostępne bonusy można wykorzystać na obstawianie KSW. Kod promocyjny dostępny dla czytelników Bet.pl zapewnia najwyższy pakiet bonusowy dla nowych graczy. Zakłady bez ryzyka dostępne są przez 48 godzin od momentu rejestracji.

Gdzie wpisać KSW kod promocyjny w Fortunie?

Jak wygląda rejestracja konta z kodem promocyjnym na KSW w Fortunie? Opisujemy cały proces krok po kroku. Dzięki temu będziesz dokładnie wiedział gdzie i jak wpisać dostępny na KSW kod promocyjny.

Formularz rejestracyjny

Na samym początku gracz dostanie do wyboru dwie opcje wypełnienia formularza. Możemy to zrobić ręcznie, samodzielnie uzupełniając wszystkie informacje, albo skorzystać z logowania przez bankowość internetową. Wówczas dane osobowe zostaną pobrane automatycznie i nie będziemy musieli weryfikować konta po jego założeniu.

Rejestracja w Fortunie z kodem KSW - etap 1

Dane logowania

Bez względu na wybór formularza, będziemy musieli uzupełnić dane niezbędne do logowania się w serwisie bukmachera. 

Będą to:

Pseudonim Hasło Adres e-mail Numer telefonu Kod PIN Rejestracja w Fortunie z kodem KSW - etap 2

Dane osobowe

Jeśli wypełniamy formularz ręcznie, to w następnym kroku bukmacher Fortuna będzie wymagał uzupełnienia danych personalnych. 

W tym przypadku należy podać:

Imię Nazwisko Numer PESEL Rejestracja w Fortunie z kodem KSW - etap 3

KSW kod promocyjny

Przechodzimy do kluczowego momentu rejestracji, czyli tego gdzie wpisać kod promocyjny KSW. Zrobimy to właśnie w tym kroku rejestracji.

Przypominamy, że treść kodu to: FORTUNAMAX.

Gdzie wpisać kod promocyjny KSW w Fortunie?

Zgody i regulaminy

Ostatnim etapem będzie akceptacja zgód marketingowych i potwierdzenie znajomości regulaminu oraz zgodności zawartych w formularzu danych ze stanem faktycznym. Jeśli to zrobimy, rejestracja zostanie skutecznie zakończona.

Gracze, którzy zarejestrują się samodzielnie wypełniając formularz, muszą jeszcze dokonać weryfikacji konta. Można to zrobić przesyłając skan dokumentu tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty). Proces weryfikacji powinien zająć około kilkudziesięciu minut. Dłużej może zająć jeśli konto będzie zakładali w godzinach wieczornych lub w weekend.

Jak wykorzystać bonus za kod promocyjny KSW 90?

Jeśli podczas rejestracji w Fortunie wpiszemy kod promocyjny, to będziemy mogli skorzystać z dostępnych na start promocji. Obowiązują one również na typowanie walk organizowanych na galach federacji KSW. Kod promocyjny o treści FORTUNAMAX gwarantuje trzy zakłady bez ryzyka i trzy freebety. 

Jak skorzystać z bonusów za kod promocyjny? KSW w ofercie Fortuny dostępne jest – co dziwić nie powinno – w zakładce z typami na sporty walki. 

Gdzie typować KSW z kodem promocyjnym?

Najpierw zatem należy znaleźć stosowną podstronę, a następnie wskazać wybrane przez nas zdarzenia. Podstawową kategorią typów na walki jest wybór ich zwycięzcy, ale w Fortunie znajdziemy po kilkanaście różnych zdarzeń na każdy z zaplanowanych podczas KSW pojedynków. 

KSW oferta zakładów Fortuny z kodem

Jeśli zawierający typy na KSW kupon będzie naszym pierwszym, drugim bądź trzecim zakładem w historii konta, to w razie błędnego typu uzyskamy zwrot stawki do 100 PLN. Z kolei jeśli nasz kupon chcemy zagrać za freebet, to możemy go aktywować bezpośrednio na kuponie.

Przykładowy zakład na KSW może wyglądać w następujący sposób:

KSW kupon z kodem promocyjnym

Dostępny na KSW kod promocyjny nie wyklucza tego, że z bonusów skorzystamy typując inne zakłady z oferty Fortuny. Decyzja należy do gracza.

KSW w ofercie bukmachera Fortuna

Jak wygląda oferta zakładów na gale KSW u bukmachera Fortuna? Jak już wspomnieliśmy, partner federacji pozwala obstawiać wszystkie walki, które organizowane są podczas kolejnych odsłon KSW. W większości przypadków na poszczególne starcia znajdziemy następujące rynki typów:

Zwycięzca walki  Czy będzie? Sposób zakończenia walki Czas trwania walki W której rundzie zakończy się walka? Zakłady łączone na zwycięzcę & rundę zakończenia walki Zakłady łączone na zwycięzcę & sposób zakończenia walki

Oferta może minimalnie różnić się między sobą na konkretne pojedynki. Zazwyczaj im bardziej prestiżowa walka, tym więcej dostępnych na nią typów w ofercie bukmachera.

KSW 90 – karta walk najbliższej gali

Znamy kartę walk na najbliższą galę federacji KSW. Podczas KSW 90 zaplanowano w sumie dziesięć pojedynków. 

Karta walk KSW 90 prezentuje się następująco:

Arkadiusz Wrzosek (3-0) vs Ivan Vitasović (12-5-1) – walka wieczoru Bartosz Fabiński (16-5) vs Laïd Zerhouni (11-8, 1 NC) Damian Stasiak (14-9) vs Adam Soldaev (7-2) Dawid Śmiełowski (10-1) vs Ramzan Jembiev (5-1) Werlesson Martins (18-5) vs Oleksii Polishchuk (11-4) Ewelina Woźniak (7-2) vs Aleksandra Toncheva (5-4-1) Islam Djabrailov (9-5) vs Alfan Rocher-Labes (10-2) Marek Samociuk (4-4) vs Olegs Jemeljanovs (11-4) Hugo Deux (2-0) vs Gino Van Steenis (4-0) Szymon Karolczyk (5-3) vs Artur Krawczyk (4-3)

KSW 90 – informacje o wydarzeniu

Gala KSW 90 odbędzie się w sobotę 20 stycznia 2024. Miejscem zmagań będzie COS Torwar w Warszawie. W walce wieczoru podczas tego wydarzenia zmierzą się ze sobą Arkadiusz Wrzosek oraz Ivan Vitasović. 

Dostępny na KSW kod promocyjny bukmachera Fortuna ma treść: FORTUNAMAX. Gwarantuje on najwyższy bonus tego bukmachera o wartości 340 PLN, specjalnie dla czytelników Bet.pl.

FAQ

Jaki jest KSW kod promocyjny?

Kod promocyjny KSW ma treść FORTUNAMAX. Jest to kod dostępny przy rejestracji u partnera federacji, bukmachera Fortuna.

Co daje kod promocyjny na KSW?

Rejestrując się w Fortunie z podanym kodem promocyjnym na KSW można uzyskać najwyższy bonus powitalny, którego wartość to 340 PLN. Pakiet promocyjny składa się z trzech zakładów bez ryzyka i trzech darmowych zakładów przyznawanych w punktach FKP.

Author: Bryan Campbell