Nowy Bukmacher 2023 | Lista nowych bukmacherów Sierpień 2023

Jaki jest nowy bukmacher na polskim rynku zakładów? W związku z tym, że kilka lat temu w Polsce zmieniło się prawo, to wielu operatorów musiało przedefiniować swoją działalność na rynku. Od tego czasu co jakiś czas nowy bukmacher debiutuje w gronie legalnych firm oferujących zakłady. Prezentujemy ich w tym tekście.

Nowi bukmacherzy 

Nowy bukmacher 2023 to niekoniecznie przedstawiciel branży, który dopiero w tym roku zadebiutował na rynku. Prezentujemy także bukmacherów działających od pewnego czasu, ale wciąż zyskujących swoją pozycję i docierających do świadomości graczy.

Nowy bukmacherRok założeniaSprawdźSuperbet2019Superbet kod promocyjnyBetX2020BetX kod promocyjnyBetfan2019Betfan kod promocyjnyFuksiarz2021Fuksiarz kod promocyjnyTotalbet2018Totalbet kod promocyjnyGO+Bet2022GO+Bet kod promocyjnyBetters2021Betters kod promocyjnyPZBuk2018PZBuk kod promocyjny

Każdy nowy bukmacher przygotował dla graczy powitalne promocje i bonusy, które można uzyskać rejestrując się poprzez kliknięcie w linki w powyższej tabeli. W kolejnych akapitach przybliżamy co oferują typerom nowi bukmacherzy i jakie są ich największe atuty. 

Polecany nowy bukmacher 2023 – Superbet

Wśród nowych bukmacherów wyróżnia się Superbet. Ten nowy bukmacher działa na polskim rynku od 2019 roku, co można uznać już za dość solidny czas. Trzeba jednak zauważyć, że firma jakiś czas pracowała na swój obecny status. Obecnie nowy bukmacher Superbet uważany jest przez graczy za topowego bukmachera w Polsce. 

Czym wyróżnia się Superbet na polskim rynku zakładów? Gracze doceniają tego bukmachera z kilku powodów, a wśród nich można wymienić choćby powitalny bonus. Z kodem MEGABONUS dostępny jest najwyższy na rynku pakiet powitalnych promocji o wartości 3755 PLN, w którego skład wchodzą:

Tydzień bez ryzyka 3500 PLN

Bonus od depozytu 200 PLN

Darmowy zakład 35 PLN

Bonus za aplikację 20 PLN

Nowy bukmacher Superbet

Nowy bukmacher Superbet – oferta

Nowi bukmacherzy 2023 wyróżniają się rozbudowaną ofertą zakładów, różnorodnością przygotowanych promocji czy też udogodnieniami dla typerów korzystających z urządzeń mobilnych. We wszystkich tych aspektach Superbet ma sporo do zaoferowania, co sprawia, że jest popularny wśród graczy.

Warto zwrócić uwagę choćby na propozycje stałych promocji dla typerów, wśród których możemy wspomnieć m.in. o bonusie Super Przewaga. W ramach tej oferty gracze mogą uzyskać wygraną już w trakcie spotkania, gdy typowany zespół osiągnie odpowiednią przewagę. Co istotne, promocja dotyczy nie tylko wybranych spotkań z zakresu piłki nożnej, ale także z takich dyscyplin jak tenis, koszykówka, siatkówka, hokej na lodzie czy piłka ręczna.

Ten nowy bukmacher przygotował również codzienną szansę na uzyskanie bonusu w ramach Super Spin, czyli darmowej zabawie, w której gracz może zakręcić kołem i trafić indywidualny bonus. 

Superbet – największe atuty

Rozbudowana oferta zakładów

Powitalna i stała oferta bonusowa

Stabilna aplikacja mobilna

Transmisje wybranych wydarzeń

Szybkie płatności

Nowy bukmacher – BetX

Kolejny nowy bukmacher na rynku to BetX. Chociaż ta firma działa legalnie od 2020 roku, to wciąż można powiedzieć, że jest to nowy bukmacher. Zresztą tak również działa BetX, który aktywnie się zmienia i oferuje graczom wiele innowacyjnych produktów, aby zyskać ich przychylność. 

Rejestracja poprzez dostępny wyżej przycisk lub umieszczony nieco niżej baner, pozwala uzyskać bonus powitalny o wartości 1225 PLN. Do aktywowania promocji o tej wartości niezbędny będzie także kod o treści MECZYKI. Bonus na start tworzą:

Zakład bez ryzyka 420 PLN

Freebety 750 PLN

Bonus z kodem 55 PLN

Nowy bukmacher BetX

Nowy bukmacher BetX – oferta

Zazwyczaj nowi bukmacherzy chcą do siebie przyciągnąć graczy atrakcyjnymi promocjami. BetX pod tym względem na pewno jest zauważalny. Już sam pakiet na start to kilka różnorodnych promocji, a dodatkowo BetX dba także o bonusy skierowane do wszystkich graczy, które są często aktualizowane.

BetX jako nowy bukmacher przygotował także kilka produktów dla bardziej zaawansowanych typerów. Są to choćby zakłady łączone w ramach jednego meczu, oferta VIP dla najbardziej aktywnych i wiele więcej. Ten nowy bukmacher nie odstaje również od konkurencji w dostępnej ofercie zakładów bukmacherskich. Co oczywiste, BetX nie mógł pominąć także tak istotnej kwestii jak szybkie płatności czy aplikacja mobilna. Wszystko to znaleźć można po rejestracji konta.

BetX – największe atuty

Stale aktualizowana oferta promocyjna

Strefa VIP dostępna dla wszystkich graczy

Aplikacja mobilna

Szybkie płatności

Nowy bukmacher – Betfan

Na liście nowi bukmacherzy 2023 znalazł się Betfan, chociaż gracze mogą kojarzyć tę firmę już od pewnego czasu. Debiut Betfana przypadł na rok 2019 i od tego czasu zyskuje on na popularności. Jednak dla wielu graczy to wciąż nowy bukmacher, który wciąż buduje swoją pozycję. 

Betfan dla nowych graczy, którzy założą konto z kodem o treści BETVIP, przygotował powitalny bonus pozwalający uzyskać potrojenie pierwszej wpłaty, co daje nawet 450 PLN na grę. Bonusem tym jest:

Bonus 200% od depozytu do 300 PLN

Nowy bukmacher Betfan

Nowy bukmacher Betfan – oferta

Betfan to bukmacher, który ma kilka wyróżników w swojej ofercie. Rzecz jasna, podobnie jak inni operatorzy, ma rozbudowaną ofertę zakładów sportowych, ale proponuje także wiele typów z zakładki “Rozrywka”, czym nie mogą pochwalić się wszyscy nowi bukmacherzy. Kolejną ciekawostką dla typerów jest opcja “My Bet”, czyli możliwość zgłaszania własnych propozycji zakładów.

Ponadto w Betfan znajdziemy transmisje wybranych spotkań, program lojalnościowy dla najbardziej aktywnych graczy czy też opcję “Bet Builder”, w ramach której można typować kilka zakładów w ramach jednego meczu na tym samym kuponie. Jak każdy nowy bukmacher 2023, także i Betfan ma przygotowaną dla graczy aplikację mobilną i oferuje szybkie płatności.

Betfan – największe atuty

Rozbudowana kategoria zakładów pozasportowych 

Opcja “Bet Builder”

Zgłaszanie własnych propozycji zakładów

Dostępne transmisje wybranych meczów

Nowy bukmacher – Fuksiarz 

Z pewnością możemy mówić, że Fuksiarz to nowy bukmacher. Debiut na polskim rynku ten bukmacher zanotował w 2021 roku i szybko stał się popularny, m.in. ze względu na sporą kampanię promocyjną w internecie. 

Gracze rejestrujący się z kodem MEGABONUS mogą uzyskać od Fuksiarza powitalne bonusy na start. Ten nowy bukmacher stawia na kilka promocji dla nowych i stałych klientów:

Cashback 50% do 500 PLN

Bonus za aplikację 50 PLN

Cashback bez limitu do 200 PLN

Nowy bukmacher Fuksiarz

Nowy bukmacher Fuksiarz – oferta

Od początku ten nowy bukmacher był kojarzony przede wszystkim z zakładami na piłkę nożną, ale to jedynie część z rozbudowanej oferty bukmachera. Typerzy piłkarscy mogą natomiast korzystać ze specjalnej oferty “Early Payout”, która obowiązuje na wybrane rozgrywki. W tym przypadku osiągnięcie dwubramkowej przewagi w meczu oznacza, że zakład będzie rozliczony jako wygrany, bez względu na wynik końcowy.

Fuksiarz, podobnie jak inni nowi bukmacherzy, nie zapomina o istotnych dla graczy produktach. Mowa tu o szybkich płatnościach, aplikacji czy typach na gry karciane lub sporty wirtualne.

Fuksiarz – największe atuty

Early Payout

Cashback bez limitu na każdy kupon

Szybkie płatności

Nowoczesna aplikacja

Nowy bukmacher – Totalbet

Na naszej liście znalazł się również Totalbet. Czy można powiedzieć, że to nowy bukmacher? Jego debiut przypadł na rok 2018, zatem jest starszy niż pozostali nowi bukmacherzy, ale od tego czasu Totalbet przeszedł sporą drogę i można śmiało powiedzieć, że w ostatnich latach zaproponował bardzo odświeżoną wersję swojej oferty.

Oferta powitalna Totalbet, dostępna dla graczy rejestrujących się z kodem MEGABONUS, opiewa na łączną kwotę aż 5239 PLN. W skład pakietu powitalnego wchodzą:

Zakład bez ryzyka 200 PLN

Bonus 100% od depozytu 5000 PLN

Darmowe zakłady 39 PLN

Nowy bukmacher Totalbet

Nowy bukmacher Totalbet – oferta

W przypadku Totalbet na pewno możemy mówić o tym, że nie odstaje od konkurencji pod względem oferty zakładów bukmacherskich. Na wybrane rynki ten nowy bukmacher przygotował jedne z najwyższych kursów na rynku, co na pewno jest godne odnotowania. Gracze w Totalbecie znajdą również kilka interesujących stałych i czasowych promocji dla wszystkich typerów.

Bukmacher przygotował także system wypłat Pay Express, dzięki czemu przelewy mogą zostać zaksięgowane na koncie bankowym gracza już w 8 minut. To jedna z najszybszych, dostępnych opcji wypłat na rynku bukmacherskim. 

Totalbet – największe atuty

Szybkie wypłaty dzięki Pay Express

Darmowa gra Betozaur

Transmisje wybranych spotkań

Wysokie kursy na wybrane rynki

Nowy bukmacher – Goplusbet

Jednym z najświeższych bukmacherów jest Goplusbet. Czym wyróżnia się Goplusbet? Nowy bukmacher, jak sam twierdzi, stawia na innowacyjne rozwiązania i tym chce zyskać uznanie typerów. Poza tym proponuje również sprawdzone i doceniane przez graczy produkty.

Tak jak inni nowi bukmacherzy, tak i Goplusbet ma dla nowych graczy bonusy powitalne. Z kodem MECZYKI uzyskać możemy promocje na start o wartości 935 PLN:

Zakład bez ryzyka 500 PLN

Bonus od depozytu 300 PLN

Freebet z kodem 35 PLN

Freebet za trzecią wpłatę 100 PLN

Nowy bukmacher Goplusbet

Nowy bukmacher Goplusbet – oferta

Wszyscy nowi bukmacherzy starają się wyróżnić na rynku, nie inaczej działa Goplusbet. Warto zwrócić uwagę na choćby dwa elementy dostępne w ofercie tego bukmachera. Pierwszy z nich to “Dream Bet”, czyli możliwość zgłaszania własnych zakładów, które mogą zostać udostępnione do typowania. Taki produkt proponują też niektórzy inni nowi bukmacherzy 2023.

Kolejną innowacją przygotowaną przez Goplusbet jest możliwość edytowania już postawionego kuponu. Pozwala to zarówno dodawać, usuwać czy zmieniać rodzaje zakładów na kuponie, jak i np. zwiększać jego stawkę. Tym samym nowy bukmacher pozwala jeszcze bardziej kontrolować graczom wysyłane przez nich zakłady.

Goplusbet – największe atuty

Własne zakłady “Dream Bet”

Możliwość edycji kuponów

Szybkie płatności

Aplikacja mobilna

Nowy bukmacher – Betters

O kim jeszcze możemy powiedzieć, że to nowy bukmacher 2023? Jest nim Betters, czyli firma założona niezbyt dawno, bo w 2021 roku. Od tego czasu gracze mogą legalnie zawierać zakłady u tego bukmachera.

Podczas gdy nowi bukmacherzy zazwyczaj oferują jeden, konkretny zestaw bonusów powitalnych do wyboru, Betters przyjął inną strategię. Gracze sami mogą zdecydować, którą z trzech dostępnych promocji chcą otrzymać na start. Wśród możliwych opcji znalazły się:

Zakład bez ryzyka 300 PLN

Freebet 200 PLN

Freebety 4×50 PLN

Nowy bukmacher Betters

Nowy bukmacher Betters – oferta

Czym wyróżnia się Betters na tle konkurencji? Jako nowy bukmacher firma postawiła na ciekawe opcje promocyjne dla nowych i stałych graczy, a także na urozmaicone opcje typowania zakładów bukmacherskich. Poza typowymi rodzajami zakładów, w Betters możemy korzystać np. z opcji takich jak “Kontroferta” czy “Łańcuch”. 

Jest to uzupełnienie klasycznej, znanej z branży oferty na zakłady SOLO, AKO czy systemowe. Jednak nie tylko w tym zakresie Betters jako nowy bukmacher stara się wyróżniać. Bukmacher oferuje cashout na zasadach, które dają typerom więcej możliwości zamykania kuponów, niż u większości bukmacherów. Pozwala również w ramach jednego kuponu łączyć typy pre-match i LIVE, czym nowi bukmacherzy starają się przyciągnąć typerów. Betters jest w tym przypadku jednym z nich.

Betters – największe atuty

Możliwość “kontrowania” zakładów

Stałe promocje dla wszystkich graczy

Atrakcyjny cashout

Nowy bukmacher – PZBuk

Ostatni na naszej liście nowy bukmacher 2023, to firma dobrze znana bardziej zaawansowanym typerom. Mowa tutaj o PZBuk, który obecny na rynku jest od roku 2018. Jednak od początku swojej działalności bukmacher przeszedł sporo zmian, zatem można powiedzieć, że od pewnego czasu to znów “nowy bukmacher”, pod kątem dostępnej oferty.

Jednym z elementów nowego otwarcia w PZBuk stał się pakiet powitalnych promocji, które ten nowy bukmacher przygotował dla typerów. Obecnie, rejestrując się poprzez jeden kliknięcie w przycisk w tekście, można uzyskać promocje o wartości nawet 2023 PLN:

Zakład bez ryzyka 1000 PLN na pierwszy przegrany zakład

Bonus od wpłaty 1000 PLN

Freebet 23 PLN

Chociaż PZBuk to nie do końca nowy bukmacher, trzeba zauważyć, że przeszedł on sporą przemianę. W związku z tych gracze mogą korzystać także z kilku ciekawych elementów oferty, które zazwyczaj udostępniają również inni nowi bukmacherzy. Wśród takich produktów jest choćby aplikacja mobilna, czy też dostęp do szybkich płatności.

PZBuk stawia także na swoje własne pomysły, wśród których możemy wskazać m.in. na “Zakłady Kardio”, czyli specjalną ofertę dla typerów w aplikacji mobilnej. W ramach tej oferty typować można gole w poszczególnych przedziałach czasowych, a każdy z nich to potencjalnie wyższe wygrane. Bukmacher nie zapomina także o aktywnych graczach, dla których przygotował program lojalnościowy, czy też możliwość uzyskania dodatkowych bonusów za skuteczną grę.

PZBuk – największe atuty

“Zakłady Kardio” w aplikacji i na stronie mobilnej

Sklep z wymianą punktów na bonusy i prezenty

Program lojalnościowy dla aktywnych graczy

Nowi bukmacherzy 2023 – pozostali nowi bukmacherzy

Wśród nowych bukmacherów 2023 warto wspomnieć jeszcze o kilku innych operatorach, którzy działają lub wkrótce zaczną działać na polskim rynku. Są to:

To zapewne nie wszyscy nowi bukmacherzy, którzy za jakiś czas będą oferować zakłady w Polsce. Co jakiś czas pojawiają się nowe firmy, które otrzymują zezwolenie z Ministerstwa Finansów. Nasza lista, na której prezentowani są nowi bukmacherzy, jest stale aktualizowana.

Author: Bryan Campbell