Nowy Bukmacher 2024 | Lista nowych bukmacherów Styczeń 2024

Jaki jest nowy bukmacher na polskim rynku zakładów? W związku z tym, że kilka lat temu w Polsce zmieniło się prawo, to wielu operatorów musiało przedefiniować swoją działalność na rynku. Od tego czasu co jakiś czas nowy bukmacher debiutuje w gronie legalnych firm oferujących zakłady. Prezentujemy ich w tym tekście i wskazujemy największe atuty nowych bukmacherów 2024.

Nowi bukmacherzy 

Nowy bukmacher 2024 to niekoniecznie przedstawiciel branży, który dopiero w tym roku zadebiutował na rynku. Prezentujemy także bukmacherów działających od pewnego czasu, ale wciąż zyskujących swoją pozycję i docierających do świadomości graczy.

Każdy nowy bukmacher przygotował dla graczy powitalne promocje i bonusy, które można uzyskać rejestrując się poprzez kliknięcie w linki w powyższej tabeli. W kolejnych akapitach przybliżamy co oferują typerom nowi bukmacherzy i jakie są najważniejsze aspekty ich działalności.

Jaki nowy bukmacher ma najlepszy bonus powitalny?

Na początek przyjrzymy się, który nowy bukmacher ma najlepszy bonus na start. Wszyscy nowi bukmacherzy 2024 przygotowali ofertę dla graczy, którzy założą konto. Wśród nich kilku mocno się wyróżnia.

Nowy bukmacherBonusSuperbet3755 PLNTotalbet5239 PLNGO+Bet925 PLN 

Nowi bukmacherzy opisane wyżej wartości bonusowe przygotowali dla graczy, którzy zarejestrują się poprzez linki dostępne w tabeli. Korzystając z kodów bonusowych od Bet.pl można uzyskać wyższe promocje, niż w standardowej ofercie.

Nowy bukmacher – Superbet

Pod kątem powitalnego bonusu polecany nowy bukmacher to Superbet. Wartość łączna promocji na start wynosi 3755 PLN, a sam pakiet na start składa się z kilku promocji do wyboru. Są to:

Tydzień bez ryzyka 3500 PLN

Bonus od depozytu 200 PLN

Darmowy zakład 35 PLN

Bonus za aplikację 20 PLN

Nowy bukmacher Superbet

Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na powitalny cashback, który ten nowy bukmacher przyzna po pierwszym tygodniu gry. Gracze mogą zatem uzyskać zwrot za dowolną liczbę wytypowanych kuponów, a maksymalna kwota zwrotu to nawet 3500 PLN. 

Nowy bukmacher – Totalbet

Kolejnym bukmacherem z godnym uznania pakietem na start jest Totalbet. Ten nowy bukmacher oferuje zdecydowanie najwyższy bonus powitalny, którego łączna wartość to nawet 5239 PLN. W pakiecie na start znajdziemy:

Zakład bez ryzyka 200 PLN

Bonus 100% od depozytu 5000 PLN

Darmowe zakłady 39 PLN

Nowy bukmacher Totalbet

Nowi bukmacherzy często stawiają na takie promocje jak zakład bez ryzyka, bonus od wpłaty czy darmowy zakład. W Totalbet możemy skorzystać z każdego rodzaju promocji. Co więcej, gracz ma okazję uzyskać aż trzy freebety.

Nowy bukmacher – Goplusbet

Kolejny nowy bukmacher z ciekawym pakietem powitalnym. W GO+Bet rejestracja z naszym kodem promocyjnym zapewnia m.in. wyższy freebet bez depozytu a łączna wartość promocji na start to 925 PLN:

Zakład bez ryzyka 500 PLN

Bonus od depozytu 300 PLN

Freebet bez depozytu z kodem 25 PLN

Freebet za trzecią wpłatę 100 PLN

Nowy bukmacher Goplusbet

Poza freebetem bez depozytu, gracze mają okazję uzyskać też pozostałe bonusy, które zazwyczaj proponują nowi bukmacherzy. Możemy zatem skorzystać z zakładu bez ryzyka, czy też bonusu od wpłaty.

Nowi bukmacherzy 2024 z najlepszą ofertą 

Sporym wyzwaniem, przed którym swoją nowi bukmacherzy, jest przygotowanie kompleksowej i dostosowanej do potrzeb graczy oferty. Który nowy bukmacher pod tym względem jest najlepszy i na co warto zwrócić uwagę? Piszemy o tym poniżej.

Nowy bukmacherMocne strony ofertySuperbetRozbudowana oferta sportowaTotalbet Wysokie kursy na wybrane rynkiBetfanKategoria rozrywka

Co każdy nowy bukmacher powinien mieć w swojej ofercie? Rzecz jasna najważniejszą kwestią są zakłady sportowe, które stanowią podstawę u każdego z operatorów. Bez względu na to, czy to nowi bukmacherzy czy już dobrze zakorzenieni w świadomości typerów, kluczem do zyskania uznania w oczach typerów będzie właśnie ta kategoria. Im więcej dyscyplin i rynków zakładów, tym lepiej.

Nowy bukmacher z rozbudowaną ofertą

Pod tym względem na pewno wyróżniają się tacy bukmacherzy jak Superbet czy Totalbet. Przy okazji gracze mogą u nich znaleźć atrakcyjne kursy na wybrane dyscypliny, co realnie przekłada się na wyższe wygrane. Dlatego też jeśli interesuje nas nowy bukmacher i chcemy mieć spory wybór dostępnych zakładów, to nie powinniśmy się zawieźć wybierając któregoś ze wspomnianych operatorów.

Polecani nowi bukmacherzy dbają również o solidną ofertę zakładów na żywo. Warto zauważyć, że poza sportem, typerzy zwracają uwagę również na inne kategorie. Gry karciane, sporty wirtualne czy e-sport to dziś praktycznie norma, którą przygotował niemal każdy nowy bukmacher. 

Warto zwrócić uwagę, że nowi bukmacherzy – chcąc czymś wyróżnić się na rynku – próbują również oferować nietypowe na pierwszy rzut oka zakłady. W tym przypadku mocno wyróżnia się Betfan. Choć nie jest to aż tak nowy bukmacher, bowiem działa już kilka lat, to wciąż potrafi zaskakiwać. W Betfanie wyróżnikiem jest kategoria “Rozrywka”, gdzie znaleźć możemy najróżniejsze opcje typów. Od tych dotyczących świata około sportowego (np. transferów), przez typowanie wydarzeń społecznych i politycznych, nawet po zakłady dotyczące pogody.

Nowy bukmacher z aplikacją mobilną

Nowi bukmacherzy 2024 muszą pamiętać o tak istotnym elemencie, jakim jest aplikacja mobilna. W dzisiejszych czasach większość graczy typuje spotkania na urządzeniach mobilnych, stąd jest to ważny dla nich aspekt. Który nowy bukmacher proponuje najlepszą aplikację? Wyróżniających się prezentujemy w tabeli, a poniżej wskazujemy czym powinna wyróżniać się solidna aplikacja.

Nowy bukmacherSprawdź aplikacjęSuperbetAndroid i iOSGO+BetAndroid i iOSFuksiarzAndroid i iOS

Na początku warto wspomnieć, że wszyscy nowi bukmacherzy mają już aplikacje mobilne. Nawet jeśli któryś z nich debiutując na rynku nie posiadał jej jeszcze w swojej ofercie, to dość szybko taki stan rzeczy się zmienił. 

Czym powinna cechować się dobra aplikacja mobilna od nowego bukmachera? Jest kilka czynników, które są niezbędne, aby nowy bukmacher mógł twierdzić, że przygotował dla typerów dobrą aplikację:

Dostęp do pełnej oferty zakładów

Możliwość dokonywania szybkich wpłat i wypłat

Dedykowane promocje w aplikacji

Kontakt z obsługą klienta

Szybkie logowanie i wysyłanie zakładów

Stabilne działanie

Nowi bukmacherzy oferują aplikacje na najpopularniejsze systemy operacyjne, czyli przede wszystkim Android i iOS. 

Nowy bukmacher 2024 z najlepszymi promocjami 

Wszyscy legalni nowi bukmacherzy oferują nie tylko promocje na start, ale także stałe i cykliczne bonusy dla wszystkich graczy. Kto wyróżnia się w tym przypadku? Ponownie prezentujemy jaki nowy bukmacher ma do zaoferowania “coś extra”. 

Nowy bukmacherPrzykładowe promocjeSuperbetSuper Przewaga, Super SpinBetXeXtra kursy, Bonus AKO, nieTRAFIONY

Ponownie możemy wskazać, że każdy nowy bukmacher ma stałe bonusy. Pod tym względem wyróżnia się m.in. Superbet. Promocją, która wyróżnia go na rynku jest “Super Przewaga”. W ramach tej oferty gracze mogą uzyskać wygraną już w trakcie spotkania, gdy typowany zespół osiągnie odpowiednią przewagę. Co istotne, promocja dotyczy nie tylko wybranych spotkań z zakresu piłki nożnej, ale dostępna jest także na obstawianie siatkówki, tenisa, koszykówki, hokeja na lodzie czy piłki ręcznej.

Z kolei BetX słynie z tego, że w każdym tygodniu powraca z nową ofertą bonusową, która zazwyczaj pozwala na uzyskanie freebetów za typowanie konkretnych zakładów. Ten nowy bukmacher wśród dostępnych akcji bonusowych ma m.in. promocje o nazwie “Polski cashback”, “Live Five”, “Autostrada do freebetu” i wiele innych, powracających cyklicznie propozycji.

Czym jeszcze nowi bukmacherzy mogą zaskakiwać typerów w ramach promocji stałych? Popularnością cieszą się boosty kursowe, czy też bonusy do wygranej za granie kuponów wielokrotnych. Dodatkowo bukmacherzy często szykują promocje, które są dedykowane konkretnym wydarzeniom. Nowi bukmacherzy, chcący zyskać uwagę typerów, oferowali np. bonusy bukmacherskie na Mistrzostwa Świata 2022 w piłce nożnej. Podobnie postępują również w przypadku innych imprez, zatem można zaliczyć tego typu działania do stałych promocji na najważniejsze wydarzenia sportowe. Niemal każdy nowy bukmacher posiada tego typu propozycje bonusowe w ofercie.

Własne propozycje zakładów u nowego bukmachera

Nowi bukmacherzy wychodzą do graczy z propozycją, aby oni sami mogli zgłaszać propozycje typów. To dość nowatorskie rozwiązanie na polskim rynku, choć za granicą jest znane już od dawna. Który nowy bukmacher 2024 ma w swojej ofercie opcję zgłaszania propozycji zakładów? Prezentujemy ich w tabeli.

Nowy bukmacherWymyśl zakładGO+BetDream BetBetfanMyBet

Jednym z nowych bukmacherów, który pozwala graczom zgłaszać własne propozycje zakładów, jest GO+Bet. Ten nowy bukmacher przygotował ofertę “Dream Bet”, gdzie zgłaszać własne pomysły typów możemy za pomocą specjalnego formularza. Jeśli bukmacher zaakceptuje naszą propozycję, to zakład pojawi się w ofercie. Weryfikacja trwa około 24 godzin.

Nowy bukmacher pozwala zgłosić własny zakład

Kolejnym bukmacherem, który pozwala graczom samodzielnie proponować zdarzenia do typowania, jest Betfan. Jak ten nowy bukmacher podchodzi do kwestii zgłaszania propozycji typów ze strony graczy? Gracze mogą skorzystać z zakładki “MyBet” gdzie – podobnie jak w GO+Bet – znajdziemy formularz, za pomocą którego zgłaszamy własne propozycje typów. Dziennie można zgłosić trzy propozycje zakładów, a żeby móc zgłaszać pomysły na zakłady wystarczy posiadanie konta w Betfan.

Pozostali nowi bukmacherzy nie wykluczają opcji zgłaszania do nich swoich typów. Zawsze możemy skontaktować się z centrum obsługi klienta i zgłosić swoją propozycję. Czy zostanie ona uwzględniona w ofercie danego bukmachera? O tym decydować będą indywidualne procesy rozstrzygane przez samych bukmacherów.

Nowy bukmacher z grą za darmo

Czy nowi bukmacherzy 2024 pozwalają grać za darmo? Tak. U niektórych bukmacherów gracze mogą spróbować swoich sił w typowaniu, nawet bez wpłaty własnych środków na konto. 

Nowy bukmacherGraj za darmoTotalbetFreebety bez depozytu, BetozaurGO+BetFreebet bez depozytuSuperbetSuper Spin

Jednym z nowych bukmacherów, którzy pozwalają typować zakłady za darmo, jest Totalbet. Ten bukmacher przygotował przede wszystkim freebety bez depozytu w swoim pakiecie powitalnych promocji. Bonusy można otrzymać za weryfikację konta, zaznaczenie zgód marketingowych a także skorzystanie z naszego kodu promocyjnego. Łączna wartość freebetów w Totalbet to 39 zł. Ponadto bukmacher przygotował promocję o nazwie “Betozaur”. To darmowa gra, w której typujemy rozstrzygnięcia wybranych meczów. Im więcej trafionych typów, tym wyższy darmowy bonus na typowanie możemy otrzymać od bukmachera. Zazwyczaj „Betozaur” zakładania przewidywanie wyników w piłce nożnej, ale w przeszłości mieliśmy m.in. odstawianie walk KSW w ramach tego bonusu, zatem od piłkarskiej reguły są odstępstwa.

Darmowe środki na grę można uzyskać także w Goplusbet. Ten nowy bukmacher przygotował dla graczy freebet bez depozytu za weryfikację konta i zaznaczenie zgód marketingowych. Zakładając konto z naszym kodem można uzyskać dostęp do tej promocji o wartości 25 zł, co jest wyższą kwotą niż w standardowej ofercie.

W Superbecie także można skorzystać z darmowych środków na grę, chociaż nie stanowi ich bonus bez depozytu. Freebet u tego bukmachera, dostępny w aplikacji mobilnej, otrzymać jednak możemy po pierwszej wpłacie. Wartość tego bonusu to 20 zł. Ponadto gracze w Superbecie mogą skorzystać z “Super Spina”, czyli codziennej oferty, dzięki której można uzyskać darmowe środki na grę w ramach wylosowanych bonusów. “Super Spin” działa na zasadzie koła fortuny – kręcimy nim, a jeśli wypadnie szczęśliwe dla gracza pole, to otrzyma on bonus. Takiego rodzaju akcje promocyjne nowi bukmacherzy mają czasem w swoich ofertach, ale w Superbet to stały element dostępny codziennie dla zarejestrowanych graczy.

Nowy bukmacher z ofertą Super Spin

Nowi bukmacherzy 2024 – podsumowanie

Wśród nowych bukmacherów 2024 warto wspomnieć jeszcze o kilku innych operatorach, którzy działają lub wkrótce zaczną działać na polskim rynku. Są to:

To zapewne nie wszyscy nowi bukmacherzy, którzy za jakiś czas będą oferować zakłady w Polsce. Co jakiś czas pojawiają się nowe firmy, które otrzymują zezwolenie z Ministerstwa Finansów. Nasza lista, na której prezentowani są nowi bukmacherzy, jest stale aktualizowana.

Author: Bryan Campbell