Polska – Estonia kursy, typy. Obstawianie meczu Polska – Estonia

Na mecz Polska – Estonia kursy dostępne są w ofercie legalnych bukmacherów. Prezentujemy jak przed spotkaniem Polska – Estonia typy kształtują się u analityków, a także jaka oferta zakładów bukmacherskich na mecz jest dostępna.

Polska – Estonia kursy

Przy okazji meczu Polska – Estonia typy analityków bukmacherskich dość jednoznacznie stawiają w roli faworyta reprezentację Polski. Kurs na wygraną Polski to 1.20. Zwycięstwo Estonii można typować po dużo wyższym kursie, 15.0. Remis obstawiać można po kursie 6.50.

Polska – Estonia kursy bukmacherskie dostępne na 30.01. Oferta może ulec zmianie.

Polska - Estonia kursy bukmacherskie na mecz

Na mecz Polska – Estonia typy bukmacherskie stawiają na pewną wygraną Polaków. Stawką tego pojedynku będzie awans do finału baraży o Euro, który rozstrzygnie się wyłącznie w jednym starciu. Dlatego też nie ma co liczyć na rozprężenie i taryfę ulgową. Polacy będą musieli stanąć na wysokości zadania. Każdy inny wynik na Stadionie Narodowym w Warszawie byłby przyjęty jako sensacja.

Polska – Estonia obstawianie u bukmacherów

Przy okazji starcia Polska – Estonia kursy znajdziemy w ofercie legalnych bukmacherów. Co mogą typować gracze przy okazji tego meczu? 

Zacznijmy od oferty meczowej, która składa się kilkudziesięciu rynków typów, wśród których znajdziemy:

Zakłady na zwycięzcę meczu – podstawowy typ 1X2 

Zakłady na awans – zakładający wynik z ewentualną dogrywką i rzutami karnymi

Zakłady podwójnej szansy – na rozstrzygnięcie w czasie regulaminowym

1. połowa lub mecz

Liczba goli w meczu

Liczba goli drużyny 1 lub 2

Przedział goli

Zakłady poniżej/powyżej

Handicap

Liczba rzutów rożnych

Liczba żółtych kartek

Statystyki zawodników

Zakłady łączone

Ponadto w ofercie bukmacherów dostępne będą na mecz Polska – Estonia typy na żywo, które powinny również opiewać na kilkanaście do kilkudziesięciu rynków. Jednak jak sama ich nazwa wskazuje, obstawianie Polska – Estonia live będzie możliwe dopiero w trakcie samego spotkania.

Polska – Estonia typy bukmacherskie

Wiemy już, że w rywalizacja Polska – Estonia kursy bukmacherskie dość jednoznacznie wskazują na Polskę w roli faworyta do wygranej w regulaminowym czasie gry. 

Jeszcze bardziej jednoznaczne są kursy na awans. Przypomnijmy, że jeśli po 90 minutach meczu na tablicy będzie widniał wynik remisowy, to czeka nas dogrywka, bowiem stawką pojedynku jest awans do finału baraży o Euro 2024. 

Polska - Estonia typy bukmacherskie na awans

Ponadto bukmacherzy nie mają wątpliwości, co wprost wynika ze stawiania Polski w roli faworyta, że “Biało-Czerwoni” powinni w tym meczu strzelić gola. Z kolei wystawione przez bukmacherów na Polska – Estonia kursy dużo mniejsze szanse na trafienie dają drużynie Estonii.

Polska - Estonia obstawianie goli

Wszystkie zaprezentowane wyżej typy na mecz Polska – Estonia pochodzą z oferty legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych operatorów wiąże się z ryzykiem.

Polska – Estonia: historia rywalizacji

Wiedząc już, że na mecz Polska – Estonia obstawianie zakładów jest możliwe, czas spojrzeć na historię rywalizacji obu drużyn. Do tej pory Polska i Estonia grały ze sobą dziewięć razy, z czego aż trzy mecze przypadły na okres przedwojenny.

Z kolei ostatni raz Polska z Estonią mierzyła się w roku 2012, kiedy to po raz jedyny w historii Estonia mogła cieszyć się z wygranej. Co ciekawe, ani razu obie drużyny nie mierzyły się w meczu o stawkę. Wszystkie mecze były spotkaniami towarzyskimi. 

Polska – Estonia mecze: 7 wygranych Polski, 1 remis, 1 wygrana Estonii

Bilans bramek: 18 – 4

Polska – Estonia kto wygra?

Faworytami meczu Polska – Estonia typy analityków bukmacherskich zdecydowanie wskazują Polaków. Nie powinno to dziwić, bowiem Polska jest o wiele wyżej notowaną drużyną, aniżeli Estonia.

Mimo nieudanych dla “Biało-Czerwonych” eliminacji do Euro 2024, wciąż zespół z Robertem Lewandowskich, Piotrem Zielińskim czy Wojciechem Szczęsnym prezentuje wyższą jakość piłkarską. Warto tylko nadmienić, że Estonia w całej grupie eliminacyjnej do Euro 2024 zdobyła zaledwie jeden punkt. Awans do baraży dał jej dobry wynik w Lidze Narodów, gdzie jedna rywalizuje z najsłabszymi zespołami w strukturach UEFA. 

Estonia w eliminacjach strzeliła zaledwie dwa gole, a straciła aż 22 bramki. Biorąc więc pod uwagę klasę przeciwnika, to nawet będąca w kryzysie reprezentacja Polski powinna wyjść z meczu zwycięstwo, tym bardziej, że mecz odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. “Biało-Czerwoni” będa zatem mieli przewagę własnego obiektu.

Polska – Estonia: zapowiedź meczu

Dostępne na Polska – Estonia typy bukmacherskich analityków wskazują Polskę jako faworyta meczu. Przypominamy, że jego stawką jest awans do finału baraży o udział w Euro 2024 w Niemczech.

Mecz Polska – Estonia zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie 21 marca o godzinie 20:45. Oferta zakładów na obstawianie Polska – Estonia dostępna jest u legalnych bukmacherów.

FAQ

Polska – Estonia kto wygra?

Przed meczem Polska – Estonia typy są po stronie reprezentacji Polski. “Biało-Czerwoni” są zdecydowanym faworytem meczu na Stadionie Narodowym.

Jakie są kursy na mecz Polska – Estonia?

Kurs na wygraną Polski wynosi 1.20, natomiast na zwycięstwo Estonii 15.0. Gracze mogą obstawiać również remis w regulaminowym czasie gry po przeliczniku 6.20.

Author: Bryan Campbell