Polska – Francja kursy. Typy na Polska – Francja

Kto wygra mecz Polska – Francja na Euro 2024? Już teraz dostępne są na Polska – Francja kursy bukmacherskie, które pozwalają sprawdzić, jak typować ten ewentualny pojedynek na mistrzostwach Europy. Prezentujemy przewidywania i typy na Polska – Francja.

Polska – Francja kursy bukmacherskie

Przed meczem Polska – Francja kursy bukmacherskie dają wyraźną odpowiedź, kto jest faworytem do wygranej w tym spotkaniu. Dużo większe szanse analitycy bukmacherscy dają Francji.

Kurs na zwycięstwo Francji wynosi 1.35. Przelicznik na wygraną reprezentacji Polski to z kolei 9.00. Wystawiony na remis kurs ma wartość 5.00.

Polska – Francja kursy bukmacherskie na 9.02. Oferta kursowa mogą ulec zmianie. W przypadku braku meczu = zwrot stawki.

Mecz Polska – Francja może odbyć się w ramach Euro 2024, jeśli reprezentacja Polski awansuje na turniej w Niemczech. W tym przypadku typy na Polska – Francja w roli zdecydowanych faworytów będą stawiać Francuzów, co potwierdzają już dostępne kursy na bukmacherskie.

Polska – Francja zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na obstawianie Polska – Francja możemy znaleźć u legalnych operatorów. Co w przypadku tego można obstawiać?

Na mecze piłkarskich mistrzostw Europy 2024 w Niemczech znajdziemy nawet kilkadziesiąt rynków, w tym:

Zwycięzca meczu

Zakłady podwójnej szansy

Liczba goli w meczu

Liczba goli drużyny 1 lub 2

Przedział bramek

Zdarzenia łączone

1. połowa lub mecz

Zakłady poniżej/powyżej

Wynik z handicapem

Liczba kartek

Liczba karnych

Zakłady na zawodników

Na mecz Polska – Francja kursy bukmacherskie będą dostępne również do obstawiania na żywo (live).

Polska – Francja typy bukmacherskie

Jakie są typy bukmacherskie na Polska – Francja? Z przyczyn oczywistych, czyli braku pewności czy Polska zagra w turnieju, są one na razie mocno okrojone.

Jeśli jednak dojdzie do meczu Polski z Francją na Euro 2024, to wówczas będzie można szerzej omówić dostępną ofertę typów bukmacherskich na ten mecz.

Póki co kursy na to spotkanie wystawił STS. Polska – Francja możemy obstawiać w ramach zakładów 1X2 lub podwójnej szansy.

Polska - Francja kursy bukmacherskie

Wystawione na mecz Polska – Francja kursy bukmacherskie na zakłady podwójnej szansy potwierdzają, że murowanym kandydatem do wygranej w meczu jest Francja.

Pozostałe typy na Polska – Francja będzie można przedstawić po meczach barażowych o Euro 2024, jeśli Polska wywalczy awans na turniej.

Polska – Francja: historia rywalizacji

Jak wygląda historia meczów Polski z Francją? Obie reprezentacje wielokrotnie mierzyły się w przeszłości.

Lepszym bilansem w rywalizacji mogą pochwalić się Francuzi, którzy wygrali m.in. w ostatnim meczu obu drużyn podczas mistrzostw świata w Katarze.

Polska – Francja mecze: 3 zwycięstwa Polski, 5 remisy, 8 wygranych Francji

Polska – Francja bilans bramkowy: 16-27

W meczach o stawkę Polska z Francją zagrała pięć razy. Polacy odnieśli jedno zwycięstwo w finałach mistrzostw świata. W eliminacjach do mistrzostw Europy dwukrotnie wygrała Francja, a dwa razy mecz zakończył się remisem.

Polska – Francja kto wygra?

Kto wygra Polska – Francja? Typy bukmacherskie są bardzo jednoznaczne w kwestii tego starcia. Faworytem będzie reprezentacja Francji, a każdy inny wynik niż wygrana aktualnych wicemistrzów świata zostanie przyjęty jako niespodzianka.

Podstaw do właśnie takiego postrzegania tego meczu jest wiele. Przede wszystkim Francja jest o wiele mocniejszą drużyną niż reprezentacja Polski, co pokazało choćby starcie obu drużyn w Katarze.

Dodatkowo Francuzi na turniej jaką jako jeden z głównych faworytów do wygranej, a Polska nadal nie jest pewna gry w Euro 2024. To dobrze oddaje też formę obu drużyn na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy.

Zestawiając także poszczególnych piłkarzy, pozycja po pozycji, niemal na każdej z nich Francja ma zdecydowaną przewagę i o wiele większe pole manewru wśród ewentualnych zmienników. Dlatego też wystawione Polska – Francja typy bukmacherskie są zdecydowanie po stronie “Trójkolorowych”.

Polska – Francja: zapowiedź meczu

Mecz Polska – Francja na Euro 2024 w Niemczech może odbyć się 25.06 w godzinie 18:00. Spotkanie zwycięzcy ścieżki A baraży o Euro z Francją będzie rozegrane w Dortmundzie.

Dostępne na mecz Polska – Francja zakłady bukmacherskie można obstawiać z użyciem bonusów powitalnych. Najwyższe promocje na start aktywujemy rejestrując się u wybranych operatorów z kodami promocyjnymi dostępnymi na Bet.pl.

FAQ

Polska – Francja kto wygra mecz? 

Faworytami do wygranej w meczu Polski z Francją podczas Euro 2024 są piłkarze reprezentacji Francji.

Jakie kursy na Polska – Francja?

Kursy bukmacherskie na mecz to: Polska – 9.00, remis – 5.00, Francja – 1.35.

Author: Bryan Campbell