Polska – Holandia kursy. Typy na Polska – Holandia

Jakie są typy na mecz Polska – Holandia? Spotkanie to może odbyć się w ramach Euro 2024, jeśli reprezentacja Polski awansuje na turniej. Już teraz na mecz Polska – Holandia kursy bukmacherskie wystawili natomiast legalni operatorzy.

Polska – Holandia kursy bukmacherskie

Faworytami spotkania będą Holendrzy. Potwierdzają to wystawione przed meczem Polska – Holandia kursy, które są dostępne w ofercie bukmacherów.

Zwycięstwo Holandii można typować po kursie 1.65. Kurs na remis wynosi 3.75, a na wygraną reprezentacji Polski przelicznik to 5.50.

Polska – Holandia kursy bukmacherskie na 6.02. Oferta może ulec zmianie.

Nie wiadomo jeszcze czy w ogóle dojdzie do meczu Polska – Holandia, ale operatorzy już przedstawili kursy na ten ewentualny pojedynek. Nie jest zaskoczeniem, że faworytami w tym meczu powinna być reprezentacja Holandii. 

Polska – Holandia obstawianie u bukmacherów

Przy okazji meczu Polska – Holandia kursy bukmacherskie są dostępne na kilkadziesiąt różnych rynków. 

Co można znaleźć w ofercie legalnych bukmacherów na to spotkanie? Gracze mogą obstawiać m.in.:

Zwycięstwo (1-X-2)

Zakłady podwójnej szansy

Statystyki zawodników

Liczba goli w meczu

Liczba goli drużyny 1 lub 2

Przedział goli

Zakłady łączone

1. połowa lub mecz

Zakłady poniżej/powyżej

Handicap

Liczba rzutów rożnych

Liczba żółtych kartek

Na mecz Polska – Holandia typy bukmacherskie będą dostępne również do obstawiania na żywo (live).

Polska – Holandia typy bukmacherskie

Jakie zdarzenia możemy obstawiać na mecz Polska – Holandia? Kursy bukmacherskie póki co są dostępne wyłącznie na główne rynki. Jeśli Polska zapewni sobie awans na mistrzostwa Europy, to bukmacherzy powinni przygotować szerszą ofertę.

W STS poza ofertą na wynik meczu (1-X-2) znajdziemy też zakłady podwójnej szansy. 

Polska - Holandia kursy bukmacherskie

Co ważne, przy braku awansu Polski na turniej bukmacher zwróci stawkę zakładu. Jeśli do meczu jednak dojdzie, to kurs na remis lub wygraną Polski wynosi 2.25. Na remis lub wygraną Holandii to 1.15. Wskazanie wygranej Polski lub Holandii obstawimy po przeliczniku 1.27.

Polska – Holandia: historia rywalizacji

Kto wygra mecz Polska – Holandia? Patrząc na historię meczów bezpośrednich obu drużyn widzimy, że zdecydowanie lepiej w tej rywalizacji radzą sobie Holendrzy.

Do tej pory Polska i Holandia grały ze sobą 19 razy. Lepsi w rywalizacji bezpośredniej są piłkarze “Oranje”. 

Polska – Holandia mecze: 3 wygrane Polski, 9 wygranych Holandii, 7 remisów

Polska – Holandia bilans goli: 19-28

Po raz ostatni Polska z Holandią mierzyła się w 2022 roku w ramach Ligi Narodów UEFA. W Rotterdamie padł remis 2:2, natomiast na Stadionie Narodowym w Warszawie mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla reprezentacji Holandii.

Polska – Holandia kto wygra?

Przed meczem Polska – Holandia kursy bukmacherskie stawiają w roli faworyta Holendrów. Taki stan rzeczy nie powinien dziwić, jeśli spojrzymy na postawę obu drużyn w ostatnich miesiącach.

Nie da się ukryć, że reprezentacja Polski nie ma za sobą najlepszego okresu. Przeciętna gra w eliminacjach do Euro 2024 jest tego najlepszym przykładem. W tym czasie Holandia zapewniła sobie bezpośredni awans na turniej, przegrywając w eliminacjach tylko z Francją.

Jeśli zatem weźmiemy pod uwagę pozycję holenderskiej reprezentacji w światowym futbolu, a także wyniki obu drużyn w ostatnim czasie, to kwestia rozstrzygnięcia meczu wydaje się być oczywista.

Każdy inny rezultat niż wygrana Holandii byłby na pewno niespodzianką. Nawet jeśli Polska awansuje na Euro 2024, to kursy nie powinny ulec zbyt dużej zmianie.

Polska – Holandia: zapowiedź meczu

Jeśli reprezentacja Polski awansuje na piłkarskie mistrzostwa Europy w Niemczech, to mecz Polska – Holandia odbędzie się 16 czerwca o godzinie 15:00. Miejscem spotkania będzie stadion w Hamburgu.

Na mecz Polska – Holandia typy bukmacherskie znaleźć można w ofercie legalnych bukmacherów, a rejestracji z kodami dostępnymi dla czytelników Bet.pl pozwala uzyskać wyższe bonusy powitalne na start.

FAQ

Polska – Holandia kto wygra mecz? 

Faworytami meczu Polska – Holandia jest reprezentacja Holandii. Mecz dojdzie do skutku, jeśli Polska awansuje na Euro 2024.

Jakie kursy na Polska – Holandia?

Znamy kursy bukmacherskie na mecz Polska – Holandia. Na wygraną Polski kurs wynosi 5.50, na remis to 3.75, natomiast zwycięstwo Holandii wytypujemy po kursie 1.65.

Author: Bryan Campbell