Prime MMA kod promocyjny | Jaki kod na Prime MMA?

Gdzie znajdziemy na Prime MMA kod promocyjny? Ofertę zakładów na gale tej federacji przygotował tylko jeden bukmacher, którym jest firma Fortuna. W tekście prezentujemy jak użyć dostępny na Primme MMA kod i jak zarejestrować się u bukmachera.

Prime MMA kod promocyjny Fortuna

Znany jest dostępny na gale Prime MMA kod promocyjny Fortuny. Wpisując podczas rejestracji u bukmachera kod FORTUNAMAX można uzyskać najwyższy bonus powitalny na start o wartości 640 PLN. 

Kod promocyjny Prime MMA FORTUNAMAXWartość bonusów powitalnych640 PLN

Wszystkie dostępne bonusy można użyć typując walki podczas Prime MMA. Kod promocyjny dostępny jest dla nowych graczy, a bonusy nie wykluczają się wzajemnie.

Prime MMA kod promocyjny Fortuny

Prime MMA kod promocyjny – jakie bonusy na galę?

Jeśli podczas rejestracji konta u bukmachera Fortuna kod promocyjny o treści FORTUNAMAX wpiszemy w formularzu rejestracyjnym, to będziemy mogli skorzystać z najwyższego na rynku bonusu powitalnego u tego bukmachera.

Co wchodzi w skład powitalnego pakietu? Jest to kilka promocji. Bukmacher przygotował zakłady bez ryzyka o wartości 600 PLN na łącznie trzy kupony, a także trzy darmowe zakłady, których łączna wartość to 40 PLN.

Wpisując dostępny na Prime MMA kod promocyjny otrzymamy promocje:

Zakład bez ryzyka 100 PLN na pierwszy zakład

Zakład bez ryzyka 200 PLN na pierwszy zakład po 72h od rejestracji

Zakład bez ryzyka 300 PLN za pierwszy zakład po 144h od rejestracji

Darmowy zakład bez depozytu 20 PLN

Darmowy zakład tylko z kodem FORTUNAMAX 15 PLN

Darmowy zakład 5 PLN za udostępnienie kuponu w “Strefie kuponów”

Co ważne, jeśli chcemy typować Prime MMA kod promocyjny na bonusy pozwalające obstawiać walki otrzymamy wyłącznie w Fortunie, bowiem to jedyny bukmacher z ofertą na to wydarzenie.

Gdzie wpisać dostępny na Prime MMA kod promocyjny Fortuna?

Aktywowanie najwyższego bonusu powitalnych promocji w Fortunie jest możliwa przy rejestracji konta. W tej części artykułu opiszemy jak zarejestrować konto i gdzie dokładnie wpisać przygotowany na Prime MMA kod promocyjny o treści FORTUNAMAX.

Wybór formularza

W pierwszym kroku należy wybrać sposób rejestracji konta. Gdy na stronie Fortuny klikniemy w przycisk “Rejestracja” będzie mogli wybrać jedną z dwóch opcji, czyli:

Rejestracja poprzez profil zaufany

Wypełnienie formularza ręcznie

Prime MMA rejestracja z kodem

Dane logowania

Jeśli zdecydujemy się wypełnić formularz ręcznie, to w kolejnym kroku będziemy musieli podać najważniejsze dane służące do logowania się w serwisie Fortuny:

Pseudonim

Hasło

Adres e-mail

Numer telefonu

Kod PIN 

Dane personalne

Kolejnym krokiem, jeśli wypełniamy formularz w tradycyjny sposób, będzie uzupełnienie danych personalnych. Decydując się na zakładanie konta w Fortunie poprzez profil zaufany ten krok również pominiemy, bowiem dane zostaną zapisane automatycznie na podstawie deklaracji złożonej w banku. W formularzu wpisujemy natomiast:

Imię

Nazwisko

Numer PESEL

Prime MMA kod promocyjny

Czas wpisać dostępny na Prime MMA kod promocyjny od Fortuny. Zrobimy to właśnie na tym etapie rejestracji nowego konta. Przypominamy, że treść kodu promocyjnego to FORTUNAMAX. 

Prime MMA kod promocyjny w Fortunie

Wpisując ten kod otrzymamy najwyższy bonus na start. W jego skład wchodzą przygotowane przez bukmachera Fortuna zakład bez ryzyka (x3) oraz freebety (x3). 

Zgody marketingowe i potwierdzenie danych

W ostatnim kroku należy jeszcze potwierdzić zgodność danych, które zadeklarowaliśmy w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczamy zatem okienka, w których potwierdzamy, że mamy ukończone 18 lat, podaliśmy poprawne dane i akceptujemy regulamin.

Opcjonalnie można zaakceptować również zgody marketingowe, co może ułatwić korzystanie z promocji i bonusów w przyszłości, a także powinniśmy wskazać jakie źródło pochodzenia środków za które chcemy grać u bukmachera. To standardowa procedura, którą spotykamy u wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce.

Jak wykorzystać bonus za kod promocyjny Prime MMA?

Jak możemy wykorzystać bonusy otrzymane za kod promocyjny Prime MMA? Przypominamy, że promocji na start jest kilka. Jeśli wytypujemy zakład na galę w ramach swojego pierwszego kuponu, to obowiązywał go będzie przyznany przez bukmachera Fortuna zakład bez ryzyka o wartości 100 PLN. Oznacza to, że w razie błędnego typu, otrzymamy zwrot stawki.

Fortuna przyznaje także darmowe zakłady, czyli freebety, za które również typować możemy zakłady na Prime MMA. Jak natomiast postawić sam kupon? To proste.

Na początku na stronie lub w aplikacji bukmachera trzeba znaleźć zakładkę “MMA”. Następnie wybieramy opcję “Prime Show MMA”. 

Prime MMA zakłady z kodem promocyjnym

Następnie będziemy mogli wybrać zdarzenia z dostępnej oferty typów, które przygotował bukmacher Fortuna. Obstawiać można wszystkie zaplanowane podczas gali pojedynki. 

Prime MMA oferta z kodem promocyjnym

Jeśli wybraliśmy już zakłady, które mają znaleźć się na naszym kuponie, to należy kliknąć w wybrany kurs a zdarzenie zostanie dodane do kuponu, tak jak na przykładzie umieszczonym poniżej.

Prime MMA kupon z kodem promocyjnym

Stawiając kupon możemy również wybrać opcję zagrania za dostępny w Fortunie freebet, a jeśli kupon będzie objęty zakładem bez ryzyka, to w razie porażki otrzymamy określony zwrot stawki. 

Prime MMA – oferta Fortuny

Ofertę zakładów na gale Prime MMA posiada wyłącznie Fortuna. Jakie są dostępne rynki zakładów na walki podczas Prime MMA? Podstawowe obejmują:

Zwycięzca walki (typ 1 lub 2)

Sposób zakończenia walki (KO lub TKO, poddanie lub wygrana na punkty)

Czas trwania walki

W której rundzie zakończy się walka

To, że oferta na Prime MMA dostępna jest wyłącznie w Fortunie nie powinna dziwić i nie jest niczym wyjątkowym. Podobnie jest w przypadku innych gal freakfightowych. Przykładowo na gale Fame kod promocyjny i ofertę zakładów znajdziemy wyłącznie w Betclicu. 

Prime MMA 6 – karta walk

Znana jest już karta walk na najbliższą galę federacji Prime MMA. Kibice będą mogli zobaczyć kilkanaście pojedynków, a zestawienia prezentują się następująco:

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs. Paweł „Księżniczka” Tyburski

Jacek „Muran” Murański vs. Maciej „Stary Wiewiór” Wiewiórka

Mateusz „Tarzan” Leśniak vs. Adam Soroko

Maciej Rataj vs. Damian „Dzik” Graf

Grzegorz „Szuli” Szulakowski vs. Rafał Jackiewicz

Michał „Bagieta” Gorzelańczyk vs. Hubert „Protipper” Bąk

Patrycja Izydorczyk vs. Aleksandra „Ms. Danielka” Daniel

Dominik Skowyra vs. Alex „Thebestia” Kiran

Dawid „Ambro” Ambroziak vs. Grzegorz „Hellboy” Głuszcz

Damian „The Karpi” Kasprzak vs. Ronaldo „Czarny Polak” Miranda

Kacper „Polish Machine” Miklasz vs. Artur „Głuchy” Głuchowski

Erwin Burzyński vs. Mateusz „Mister Matii” Górski

Prime MMA 6 – informacje o wydarzeniu

Gala Prime MMA 6 zaplanowana jest na 21 października. Miejscem zmagań będzie Arena Toruń a kibice zobaczą w sumie 12 pojedynków w formułach MMA, K-1 oraz boksie. Na wydarzenie przygotowany jest kod promocyjny od bukmachera Fortuna, którego treść to FORTUNAMAX.

Wpisując podany kod promocyjny można uzyskać bonusy na start o wartości 640 PLN. Wśród bonusów znajdziemy trzy zakłady bez ryzyka, a także trzy darmowe zakłady.

Author: Bryan Campbell