Prime MMA obstawianie | Gdzie obstawiać Prime MMA 7?

Na walki zaplanowane podczas Prime MMA obstawianie jest możliwe u jednego z legalnych bukmacherów. Gdzie można obstawiać galę Prime MMA 7? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w tym tekście. Prezentujemy także powitalny bonus na obstawianie Prime MMA dla nowych graczy.

Prime MMA 7 obstawianie z bonusem

Tylko jeden bukmacher przygotował ofertę na obstawianie Prime MMA 7. Jest nim Fortuna, która przygotowała bonus powitalny dla nowych graczy. 

Prime MMA gdzie obstawiać?FortunaBonus powitalny340 PLNKod bonusowy Prime MMAFORTUNAMAX

Rejestracja w Fortunie, aby móc obstawiać Prime MMA, dostępna jest po kliknięciu w przycisk lub baner w tekście. Kod promocyjny Prime MMA o treści FORTUNAMAX uprawnia do aktywowania najwyższego na rynku pakietu powitalnych promocji dla nowych graczy.

Prime MMA obstawianie z bonusem Fortuny

Prime MMA gdzie obstawiać?

Jak już wspomnieliśmy, w przypadku Prime MMA obstawianie walk dostępne jest wyłącznie w Fortunie, podobnie jak obstawianie Clout MMA. Ten legalny bukmacher pozwala na obstawianie zakładów po dokonaniu rejestracji konta. 

Poniżej prezentujemy jak wygląda proces rejestracji konta w Fortunie.

Rejestracja na obstawianie Prime MMA

Pierwszym krokiem przy okazji rejestracji konta jest otwarcie formularza i wybór sposobu jego wypełnienia. Po kliknięciu w przycisk “Rejestracja” na stronie Fortuny możemy wybrać jedną z dwóch opcji: wypełnienie formularza lub rejestracja przez bank.

Prime MMA obstawianie w Fortunie - rejestracja krok 1

Formularz rejestracyjny na obstawianie Prime MMA

Jeśli chcemy zarejestrować się przez bank, to większość naszych danych osobowych zostanie pobrana właśnie z tego źródła. W przypadku wypełniania standardowego formularza, trzeba informacje uzupełnić samodzielnie. Bez względu na to, którą formę wybierzemy, rejestracja jest niezbędna jeśli interesuje nas w przypadku Prime MMA obstawianie zakładów. 

Prime MMA obstawianie w Fortunie - rejestracja krok 2

Gdzie wpisać kod na bonusy powitalne?

Warto wiedzieć, co zrobić, aby odebrać dostępne na obstawianie Prime MMA bonusy bukmacherskie. W tym celu – w kolejnym kroku rejestracji – należy wpisać Fortuna kod promocyjny od bukmachera o treści FORTUNAMAX. Wpisujemy go jak na zdjęciu poniżej.

Prime MMA obstawianie po rejestracji z kodem

Zgody marketingowe na obstawianie Prime MMA

Ostatnim krokiem rejestracji będzie zaznaczenie zgód marketingowych i zaznaczenie oświadczenia odnośnie zgodności danych. Gracz powinien też określić skąd pochodzą jego środki na grę, co jest standardowym wymogiem podczas rejestracji u legalnych bukmacherów.

Prime MMA obstawianie w Fortunie - krok 4

Prime MMA obstawianie – jak obstawiać?

Jeśli założymy już konto w Fortunie, to warto wiedzieć jak w przypadku Prime MMA obstawianie wygląda u tego bukmachera. Aby wysłać kupon należy postępować zgodnie z określonym schematem, który opisujemy krok po kroku:

Zaloguj się do swojego konta w Fortunie 

Znajdź zakładkę “MMA” na liście dostępnych dyscyplin

Wybierz z dostępnych opcji “Prime MMA”

Następnie wybierz interesujący Cię zakład, poprzez kliknięcie w kurs zdarzenia

Na koniec pozostaje sprawdzenie swojego kuponu i ustalenie stawki zakładu

Po zatwierdzeniu kuponu jest on w grze i wystarczy czekać na rozstrzygnięcia walk

Prime MMA 7 obstawianie kuponu

Obstawianie Prime MMA nie różni się zatem niczym, od typowania innych zakładów na sporty walki. Schemat jest dokładnie taki sam, a bukmacher pozwala podczas obstawiania Prime MMA skorzystać z dostępnych bonusów bukmacherskich, które uzyskamy z kodem FORTUNAMAX. Wśród nich znajdziemy m.in. przygotowany przez bukmachera Fortuna zakład bez ryzyka czy freebety.

Prime MMA obstawianie w Fortunie – jakie zakłady?

W przypadku gali Prime MMA obstawianie zakładów dostępne jest na wszystkie zaplanowane walki, a poza głównymi kursami dostępne mogą być również zdarzenia na inne rynku. Co zatem możemy obstawiać? 

Zwycięzca walki – podstawowym rodzajem zakładów na obstawianie Prime MMA jest wskazanie zwycięzcy danej walki. W każdym zestawieniu wskazujemy zatem jednego z dwóch zawodników, który będzie mógł cieszyć się z wygranej. Nie ma tu znaczenia sposób zakończenia pojedynku, a jedynie jego wynik.

Liczbę rozpoczętych rund – walki w Prime MMA zazwyczaj odbywają się na dystansie trzech rund. Obstawiając kupon zawierający zdarzenia na Prime MMA można więc wytypować, ile odbędzie się ich w danym pojedynku (zwykle chodzi o typ mniej/więcej niż 1.5/2.5 rundy),

Sposób zwycięstwa – podczas obstawiania Prime MMA mogą być dostępne zakłady na sposób zakończenia walki. Zawodnicy mogą bowiem wygrać przez KO, TKO, poddanie lub na punkty.

W której rundzie zakończy się walka – zazwyczaj w tym przypadku znajdziemy takie opcje, jak pierwsza, druga lub trzecia runda. Dodatkowo mogą pojawić się zakłady, które pozwolą obstawiać na Prime MMA czy dana walka zakończy się w 1. minucie

Jak widać, oferta zakładów nie różni się od innych wydarzeń, podczas których walczą freakfighterzy. Podobny zakres dostępnych rynków znajdziemy np. jeśli chodzi o Fame obstawianie u bukmachera.

Na czym obstawiać Prime MMA 7?

Gdzie na gale Prime MMA obstawianie jest dostępne? Wiemy już, że ofertę na to wydarzenie przygotował wyłącznie bukmacher Fortuna. Obstawiać zakłady u tego bukmachera można przez internet na trzy sposoby:

Na stronie internetowej

Na stronie mobilnej

W aplikacji mobilnej

W każdym z tych źródeł obstawianie Prime MMA wygląda w taki sam sposób i oferta również jest jednakowa. Dostępne bonusy na obstawianie również wykorzystać można bez względu na to, gdzie zdecydujemy się obstawiać Prime MMA w Fortunie.

Prime MMA 7 obstawianie – karta walk

Najbliższa gala Prime MMA 6 odbędzie się 13 stycznia w Koszalinie. Kibice będą mogli zobaczyć w sumie kilkanaście pojedynków, a kartę walk na to wydarzenie prezentujemy poniżej.

Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak – Jacek „Muran” Murański (boks w małych rękawicach)

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Adam Soroko (K-1)

Paweł „Trybson” Trybała – Erko Jun

Natan Marcoń – zwycięzca walki Bagieta/Kapela (boks w małych rękawicach)

Natalia Wayne – Bernadeta „Bouncing Betty” Urbańska

Michał „Bagieta” Gorzelańczyk – Jaś Kapela

Dawid „Ambro” Ambroziak – Grzegorz „Hellboy” Głuszcz

Michał Cichy – Marek Jówko

Na wszystkie zaplanowane podczas Prime MMA 7 walk obstawianie zakładów możliwe jest wyłącznie u legalnego bukmachera Fortuna.

Prime MMA 7 – faworyci Fortuny

Wiemy już, jak prezentują się zestawienia zawodników podczas gali Prime MMA 7. Obstawianie jest już możliwe i znani są faworyci poszczególnych pojedynków. Wśród największych faworytów bukmachera podczas Prime MMA 6 znajdują się:

Michał Cichy – kurs 1.10

Michał “Bagieta” Gorzelańczyk – kurs 1.20

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – kurs 1.20

Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak – kurs 1.20

Prime MMA 7 – informacje o gali

Gala Prime MMA 7 odbędzie się w 13 stycznia w Koszalinie. Kibice będą mogli zobaczyć walki, które odbędą się w formułach MMA, K-1 i na zasadach bokserskich. W walce wieczoru zmierzą się ze sobą Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak oraz Jacek „Muran” Murański. 

Prime MMA 7 obstawiać można wyłącznie u bukmachera Fortuna. Wpisując podczas rejestracji konta kod FORTUNAMAX można uzyskać powitalne bonusy o wartości nawet 340 PLN. W skład pakietu na start wchodzą zakłady bez ryzyka – w tym na pierwszy kupon – a także darmowe zakłady. Bonusy dostępne są na obstawianie Prime MMA.

Author: Bryan Campbell