Superbet czy STS – który bukmacher lepszy?

Osoby rozpoczynające swoją przygodę z obstawianiem zdarzeń sportowych często stoją przed dylematem, którego bukmachera wybrać do gry. Jedni kierują się ofertą i kursami, inni z kolei zwracają uwagę na interfejs oraz funkcjonalność strony internetowej. Większość graczy baczną uwagę zwraca również na bonusy oraz promocje. W tym tekście skupimy się, jak na tym polu wypadają STS i Superbet.

STS czy Superbet – bonusy na start

STS to firma, która od wielu lat znajduje się na pozycji lidera wśród bukmacherów działających w Polsce. Duży wpływ prawdopodobnie ma na to przygotowana przez nią oferta powitalna. Promocje dla klientów widnieją także u bukmachera Superbet. Oparte są one w głównej mierze na trzech bonusach: darmowym zakładzie, zakładzie bez ryzyka oraz bonusie od depozytu. Można się szczegółowo z nimi zapoznać, bo różnią się od siebie zarówno wysokością, jak i warunkami obrotu. Poniżej znajdziecie analizę poszczególnych promocji na start dostępnych w STS-ie oraz Superbecie.

STS –  bonusy powitalne do 1504 zł

STS kod promocyjny

STS przygotował dla swoich nowych klientów pakiet powitalny o łącznej wartości do 1504 zł:

freebet w wysokości 29 złzakład bez ryzyka w wysokości do 235 złbonus od depozytu do 1200 złcashback na sporty wirtualne do 20 złcashback na BetGames do 20 zł

Promocje te przeznaczone są dla tych użytkowników, którzy podczas rejestracji wpiszą w odpowiednim miejscu specjalny kod promocyjny oraz zaznaczą checkbox „Chcę otrzymać swój bonus powitalny”. Aby założyć konto w STS, można przenieść się na stronę internetową tego bukmachera np. za pomocą jednego z widocznych w tym artykule banerów. Wszystkie te promocje łączą się ze sobą, a ich szczegółowy opis znajdziecie poniżej.

STS freebet w wysokości 29 zł

Freebet to nic innego, jak darmowy zakład, który daje graczom możliwość obstawienia kuponu bez konieczności angażowania własnych środków. Jedynym wymogiem w przypadku tej promocji jest dokonanie obrotu przed dokonaniem wypłaty. STS oferuje obecnie taki bonus w wysokości 29 zł. 

Jedyne co trzeba zrobić, to dokonać rejestracji użytkownika z użyciem vouchera STS. Po pozytywnej weryfikacji konta, w ciągu maksymalnie 3 dni na konto bonusowe zostanie zasilone dodatkowymi środkami na grę. Podobnie jak w przypadku poprzednich promocji, tutaj również obowiązuje trzykrotny obrót po minimalnym kursie 1.91. Zaliczane są do niego tylko i wyłącznie wygrane kupony.

STS zakład bez ryzyka w wysokości do 235 zł

Drugim elementem opcji powitalnej dla nowych graczy jest zakład bez ryzyka o maksymalnej wartości 235 zł. Mogą na niego liczyć użytkownicy, którzy podczas rejestracji użyją specjalnego kodu promocyjnego. Zostanie on automatycznie przyznany po złożeniu pierwszego depozytu. Jeżeli nasz pierwszy zakład będzie rozliczony jako przegrany, wówczas STS zwróci nam kwotę stawki zakładu (po odliczeniu należnego podatku).

Bonusem należy trzykrotnie obrócić przed wypłatą, z zastrzeżeniem że liczą się tylko kupony wygrane z minimalnym kursem 1.91. Po spełnieniu wszystkich warunków zostaną one automatycznie przypisane do konta depozytowego.

STS – bonus na start do 1200 zł

W STS bonus na start dla nowych graczy może wynieść    1200 zł. Bukmacher podwaja pierwszą wpłatę maksymalnie do takiej kwoty. Aby tak się stało, trzeba dokonać rejestracji, np. przechodząc do niej poprzez kliknięcie jednego z dostępnych na tej stronie bannerów. Podczas zakładania konta należy również pamiętać o zaznaczeniu opcji „Chcę otrzymać swój bonus startowy”. Kolejnym krokiem jest dokonanie pierwszej wpłaty. W przypadku, gdy wyniesie ona mniej niż 1200 zł, zostanie podwojona do wysokości depozytu, np. wpłata 250 zł = bonus 250 zł.

Przyznane środki zostaną zaksięgowane na koncie bonusowym i przed wypłatą należy dokonać ich trzykrotnego obrotu, po minimalnym kursie wynoszącym 1.91. Przy maksymalnym bonusie wynoszącym 1200 zł wymagane więc będzie postawienie zakładów o łącznej stawce 3600 zł. Istotne jest to, że do obrotu nie są wliczane następujące kupony:

przegrane,Maxikombi,zawierające zakład bezpiecznywypłacone w opcji Cash-outzawierające Hit dnia,rozliczone jako zwrot (po kursie 1.0)

Bonus powitalny pojawi się na koncie gracza automatycznie po zaksięgowaniu pierwszej wpłaty. Aby zagrać za te środki należy przed puszczeniem kuponu kliknąć na okienko „Bonus”. W przeciwnym razie taki zakład nie będzie zaliczony do obrotu. W zakładce Moje Konto użytkownik może w każdej chwili sprawdzić za jaką kwotę musi jeszcze zagrać , żeby spełnić warunki promocji.

Cashback na sporty wirtualne do 20 zł

Cashback to nic innego, jak zakład bez ryzyka. W tym przypadku jednak może być to kilka zakładów. Warunki skorzystania z bonusu są następujące: wszystkie zakłady na kuponie muszą pochodzić z oferty sportów wirtualnych, być rozliczone w ciągu jednej doby, kupon powinien mieć minimalny kurs 1.90 a suma zwrotu będzie nie większa, niż 20 zł.

Bonusem należy obrócić trzykrotnie po kursie 1.91. Do obrotu zaliczane są tylko zakłady rozstrzygnięte jako wygrane.

Cashback na BetGames do 20 zł

Bonus ten funkcjonuje na takich samych zasadach, jak opisany wyżej cashback. Z tą jednak różnicą, że oferta dotyczy kategorii BetGames. Kupony o kursie nie mniejszym niż 1.90, na zakłady z tej oferty, rozliczone w ciągu jednej doby biorą udział w promocji. Maksymalnie można zyskać do 20 zł zwrotu.

Bonusem tym nie trzeba obracać, a więc trafi on od razu na konto gracza.

Jak widać STS przygotował dość rozbudowaną ofertę powitalną dla nowych klientów. Jak na tym polu wygląda Superbet? Tutaj gracze również mogą znaleźć kilka bonusów. Przyjrzyjmy się im zatem bliżej.

Superbet – bonusy powitalne

Superbet kod promocyjny

Superbet przygotował ofertę powitalną dla nowych użytkowników w wysokości 1554 zł. Składa się ona z:

freebetu 34 złcashbacku do 1300 złbonusu od depozytu do 200 złbonusu za zainstalowanie aplikacji mobilnej 20 zł

W dalszej części artykułu znajdziecie szczegółowy opis wszystkich tych bonusów.

Superbet – freebet 34 zł

Pierwszą częścią oferty powitalnej jest freebet, czyli darmowy zakład w wysokości 34 zł. Co należy zrobić, aby go otrzymać? W pierwszej kolejności należy założyć konto w Superbet, przechodząc na stronę bukmachera klikając w jeden z dostępnych w tym artykule banerów. Podczas procesu rejestracji konieczne jest również zaznaczenie okienka, że chcemy skorzystać z tej promocji.

Drugi krok to dokonanie pierwszego depozytu na kwotę nie mniejszą niż 50 zł. Jeżeli oba te warunki zostaną spełnione, wówczas Superbet przyzna freebet w wysokości 34 zł, który należy zaakceptować w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania. 

Przyznane środki trafią na konto bonusowe i przed ich wypłatą konieczne jest wykonanie jednokrotnego obrotu. Można np. zagrać jeden kupon ze stawką 34 zł z tym, że minimalny kurs każdego zdarzenia nie może być niższy niż 1.60. Na wykonanie obrotu gracz ma 3 dni.

Superbet – cashback do wysokości 1300 zł

Superbet oferuje również swoim graczom tzw. „Tydzień bez ryzyka”. Jest to promocja zbliżona do cashbacku i pozwala odzyskać do 1300 zł przeznaczonych na grę. Wysokości bonusu to równowartość sumy stawek zakładów klienta pomniejszona o jego wygrane, podatek od gier oraz przyznane bonusy. Dla lepszego zobrazowania sytuacji posłużmy się przykładem:

Suma stawek (obrót): 1000 złSuma stawek wygranych: 500 złSuma podatków od gier: 100 złPrzyznane i wykorzystane bonusy: 200 złKwota bonusu: 1000 zł – 500 zł – 100 zł – 200 zł = 200 zł

W tym przypadku bonus cashback wyniesie 200 zł. Przed wypłatą należy dokonać czterokrotnego obrotu. Zaliczane są do niego kupony z co najmniej 2 zdarzeniami o minimalnym kursie 1.30 dla każdego z nich oraz 1.80 dla kursu łącznego. Grając zakłady systemowe minimalny kurs na zdarzenie wynosi 1.50. Aby aktywować ten bonus należy najpierw skorzystać z promocji „Bonus od pierwszego depozytu”, którą omawiamy poniżej.

Superbet – bonus od pierwszego depozytu do 200 zł

Każdy klient, który poprawnie przeszedł proces rejestracji, może liczyć na bonus od pierwszej wpłaty do kwoty 200 zł. Zostanie on przyznany, jeżeli dokonamy depozytu w ciągu 14 dni od akceptacji promocji. W przeciwnym razie traci się szanse na podwojenie swoich środków. Minimalna wpłata wynosi w tym przypadku 20 zł. Jeżeli będzie niższa, wówczas bonus nie zostanie przyznany.

Przyznane środki muszą zostać jednokrotnie obrócone w ciągu tygodnia. Na kuponie należy umieścić co najmniej 2 zdarzenia z minimalnym kursem 1.30 dla każdego z nich i minimalnym kursem łącznym 1.80. W przypadku zakładów systemowych (kupon składający się z kombinacji kilku typów, tworzących tak zwane bloki)  kurs na pojedyncze zdarzenie nie może być niższy niż 1.50. Do obrotu zaliczają się zarówno kupony wygrane, jak i przegrane. Po spełnieniu wszystkich warunków, środki zostaną automatycznie przelane z konta bonusowego na depozytowe, skąd będzie można je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Bonus za aplikację w kwocie 20 zł

Po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto, oraz zainstalowaniu i zalogowaniu w aplikacji Superbet, gracz może otrzymać 20 zł bonusu. Od momentu pierwszej wpłaty jest 7 dni na zalogowanie do aplikacji.

Bonusem należy obrócić jeden raz, po kursie nie mniejszym niż 1.80. Po wykonaniu obrotu bonus trafia na konto gracza.

STS czy Superbet – porównanie bonusów na start

Powyżej opisaliśmy pełną ofertę powitalną, przygotowaną przez STS i Superbet. Różnią się one od siebie kilkoma elementami – głównie wysokością oraz warunkami obrotu. U obu bukmacherów znajdziemy podobne bonusy: STS i Superbet oferują darmowy zakład (freebet), zakład bez ryzyka (cashback) oraz bonus od wpłaty. Możemy założyć, że każdy gracz znajdzie coś dla siebie zarówno w jednej, jak i drugiej firmie. 

STS czy Superbet – promocje dla wszystkich klientów

Obaj bukmacherzy oferują również promocje dla wszystkich klientów, które nie są związane z rejestracją konta. Poniżej znajdziecie ich szczegółowy opis.

STS promocje – Cashback 50 zł

Ten cykliczny bonus pojawia się do czasu do czasu w STS. Jak działa? W ciągu tygodnia gracz ma możliwość przystąpić do dwóch etapów promocji – od poniedziałku do czwartku oraz od piątku do niedzieli. W tym czasie należy zawrzeć zakłady z konta depozytowego na dowolne zdarzenie przedmeczowe lub LIVE. Kurs oraz stawka nie mają tutaj znaczenia. W przypadku rozliczenia kuponów jako przegrane, gracz otrzyma 20% cashback, liczony od łącznej sumy stawek w danym etapie. W pierwszym etapie można otrzymać maksymalnie 30 zł, a w drugim 20 zł.

STS promocje – Zaproś Kumpli 340 zł

STS nagradza również za polecenia. Jeżeli gracz zaprosi swoich kumpli do gry u tego bukmachera, wówczas może liczyć na dodatkowe środki. W pierwszej kolejności należy jednak uzyskać specjalny link rejestracyjny, z którego znajomi będą mogli przejść do procesu zakładania konta. W tym celu trzeba dokonać dowolnego depozytu i obrócić go za łączną kwotę 25 zł po minimalnym kursie 1.85. 

Po spełnieniu tych warunków link zostanie aktywowany, a użytkownik za każdego nowego gracza może otrzymać 50 zł (pod warunkiem, że dokona on wpłaty 50 zł i obrotu na sumę 500 zł po minimalnym kursie 1.85). Maksymalnie można polecić 6 znajomych – za trzeciego i szóstego dodatkowo można otrzymać 20 zł, czyli łączny bonus może tutaj wynieść 340 zł. Przed wypłatą tych środków wymagany jest ich trzykrotny obrót po minimalnym kursie 1.91.

STS promocje – Pewne 20 zł

STS miał również promocję dla miłośników sportów wirtualnych. Obecnie podobny bonus dostępny jest w ofercie powitalnej, ale może powrócić dla wszystkich graczy. Jak działał ten bonus? Każdy gracz, który ze swojego konta depozytowego postawił zakład SOLO lub AKO z minimalnym kursem ogólnym 1.91 i okazał się on przegrany, mógł liczyć na zwrot stawki do wysokości 20 zł. Liczą się kupony obstawione w ciągu jednej doby. Aby otrzymać maksymalny bonus, należy postawić kupon za stawkę 22,73 zł, ponieważ odejmowany jest od niej podatek (22,73 zł – 12% podatku = 20 zł).

Jak widać powyżej stali klienci STS mogą starać się uzyskać dodatkowe środki na grę. Czy taką samą możliwość oferuje Superbet? Zobaczmy w jaki sposób ten bukmacher premiuje swoich graczy za lojalność.

STS kod promocyjny

Superbet promocje – Super Przewaga

Bonus ten pozwala wygrać, nawet gdy wytypowana przez nas drużyna przegra mecz. Warunkiem jest osiągnięcie konkretnego wyniku w trakcie gry. Dla przykładu: przewaga dwóch bramek w meczu piłkarskim. Bonusy dotyczy wybranych rozgrywek z takich dyscyplin jak: piłka nożna, koszykówka, tenis, siatkówka, piłka ręczna oraz hokej na lodzie.

Superbet promocje – American Dream

W Superbet można uzyskać bonus na typowanie sportów amerykańskich. Jest to freebet o wartości 25 zł, który jest codzienną promocją u bukmachera. Oznacza to, że gracze skorzystać z bonusu mogą wielokrotnie. Co zrobić aby zdobyć bonus? Należy postawić kupon o stawce min. 50 zł na NBA, NHL i/lub NFL. Minimalny kurs takiego kuponu wynosi 2.00, zarówno dla pojedynczych jak i wielokrotnych kuponów. Na kuponie nie mogą znaleźć się zakłady z innych rynków.

Bonusem należy obrócić dwukrotnie, po kursie minimalnym 1.80 z oferty sportowej (przedmeczowej lub zakłady na żywo).

Superbet promocje – Mocne Uderzenie

Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większa możliwa wygrana. Superbet dla kuponów mających co najmniej 5 zdarzeń „dokłada” określony procent do potencjalnej wygranej. Kolejne progi wyglądają następująco:

5 zdarzeń +7%6 zdarzeń +10%7 zdarzeń +15%8 zdarzeń +20%9 zdarzeń +25%10 zdarzeń +30%11 zdarzeń +35%12 zdarzeń +40%13 zdarzeń +45%14 zdarzeń +50%15 zdarzeń +55%16 zdarzeń +60%17 zdarzeń +65%18 zdarzeń +70%19 zdarzeń +75%20 zdarzeń +80%21 zdarzeń +85%22 zdarzenia +90%23 zdarzenia +95%24 zdarzenia i więcej +100%

Minimalny kurs jednego zdarzenia, który zalicza się do promocji wynosi 1.20.

Superbet promocje – Bonus 50 zł na Ekstraklasę

Ten bonus pojawia się cyklicznie w Superbet. Jak działa? Fani Ekstraklasy mogą liczyć na dodatkowy bonus w wysokości 50 zł. Wszystko co należy zrobić, żeby go otrzymać, to typować mecze poszczególnych kolejek. Można postawić singla z kursem 1.40 lub zakład AKO, na którym znajdzie się jedno zdarzenie z najbliższej kolejki Ekstraklasy. Bonus 50 zł zostanie przyznany wówczas, gdy gracz zawrze zakłady na łączną sumę 300 zł.

Superbet kod promocyjny

STS czy Superbet – porównanie stałych promocji

Pod względem promocji dla wszystkich bardziej rozbudowaną ofertę wydaje się mieć Superbet. Bukmacher ten przygotował dodatkowe bonusy na każdy dzień tygodnia. Z kolei STS większy nacisk kładzie na polecenia i wynagradza graczy za przyprowadzenie nowych użytkowników. Obie firmy postawiły w tej kwestii na dwie odrębne strategie. Każda z nich znajdzie zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników, dlatego każdy powinien sam zdecydować o tym, która mu bardziej odpowiada.

Data publikacji: 16 lutego 2021 @ 13:26

Author: Bryan Campbell