Typ dnia: Anderlecht – Mechelen

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Anderlecht – Mechelen, rozgrywany w ramach belgijskiej Jupiler League, w sobotę 7 października 2023 roku, o godzinie 20:45.

Anderlecht zakończył bardzo trudny i napięty terminarz ostatnich dni, w którym uzyskał wiele dobrych wyników. Zdobyli punkt w meczu z Genk i Club Brugge, a w ostatni weekend wygrali na wyjeździe z Eupen 1:3, choć mieli wiele problemów w składzie, szczególnie w ataku.

Są w dobrej formie, a wieści dotyczące dzisiejszego meczu są lepsze niż w ostatni weekend. Król strzelców Dolberg (7/4) powraca do gry, to samo dotyczy Amuzu (7/2).

Mechelen zremisował 0:0 z Antwerpią i zakończył miesiąc bez zwycięstwa. Dziś wieczorem będzie im brakować głównego obrońcy Belghalego (7/1) i napastnika Malede (4/1). Ze wszystkich raportów wynika, że ​​w ataku wystawią tylko Lauberbacha, więc wystąpią tam w defensywie.

Anderlecht rośnie w siłę, Dolberg powraca, choć mają przed sobą łatwiejszy harmonogram spotkań i powinni zacząć zbierać trzy punkty. Mechelen nie prezentuje nic specjalnego na wyjazdach, zwłaszcza gdy głównym priorytetem jest obrona.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET7 października, 20:4511.72 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 30 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell