Typ dnia: Andora – Białoruś

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Andora – Białoruś, rozgrywany w ramach eliminacji EUOR 2024, w sobotę 9 września 2023 roku, o godzinie 18:00.

Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 30 dni!
Może sprawdzisz to teraz?

Andora wydaje się być nastawiona dość defensywnie w każdym meczu i właściwie gra stabilnie w obronie na tej fazie kwalifikacyjnej, nie tracąc zbyt wiele, mimo że ich przeciwnicy wciąż stwarzają całkiem sporo okazji.

Co więcej, podczas wizyty w Kosowie udało im się wywalczyć punkt w meczu zremisowanym 1:1, w dalszej części eliminacji przegrywając 2:1 z Izraelem i Szwajcarią.

Będzie im brakować obrońców Rubio (41/1, Inter d’Escalades), de Pablosa (7/0, UE Santa Coloma), pomocników Rubio (64/0, Pas de la Casa), Clemente (46/0, UE Santa Coloma) ), Reyesa (4/0, UE Santa Coloma) i napastnika Martineza (48/1, La Solana) w porównaniu z poprzednimi powołaniami.

Białoruś poniosła porażki ze Szwajcarią, Rumunią i Izraelem w pierwszych trzech rundach, zanim w czerwcu pokonała Kosowo 2:1, rozgrywając swój mecz u siebie w Budapeszcie.

W niekorzystnej sytuacji jest fakt, że nie mogą grać u siebie, ale nie przeszkodziło im to w poprawie i przezwyciężeniu sytuacji w meczu z Kosowem.

Obrońcy Juzepczuk (20/1, Torpedo Moskwa), Szewczenko (15/0, Torpedo Moskwa), Szwiacow (12/0, Dynamo Mińsk), pomocnicy Greczicho (5/0, BATE Borysów), Jabłonski (32/3, Aris Limassol ), Podstrelov (14/1, BATE Borysów), Gromyko (11/1, BATE Borysów) oraz napastnicy Antillevsky (8/0, BATE Borysów), Chwaszczyński (8/1, Dinamo Mińsk) nie zagrają w tym meczu.

Żadna z drużyn nie błyszczy w tych kwalifikacjach, ale mimo to Białoruś jest tutaj faworytem. To prawda, że ​​Andora poprawiła się i nie wygląda na tak słabą jakby się mogło wydawać, ale indywidualna jakość i poziom profesjonalizmu powinny nadal tu dominować.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET9 września, 18:0021.90Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell