Typ dnia: Andora – Izrael

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Andora – Izrael, rozgrywany w ramach eliminacji EURO 2024, we wtorek 21 listopada 2023 roku, o godzinie 20:45.

Andora była przez większość meczu bierna w wyjazdowym meczu przeciwko Białorusi rozgrywanym w Budapeszcie, w ubiegły sobotni wieczór, ale mimo to kilkakrotnie zdołała zagrozić drużynie, która kontynuuje trend spadkowy w stosunku do standardów z poprzednich lat.

Mimo to Białoruska drużyna, miała lepsze szanse w obu połowach, zwłaszcza w drugiej, kiedy podkręciła tempo i w 83. minucie zdobyła jedynego gola za sprawą Łaptiewa.

W dość nieciekawym meczu oczywiste było, że Andorze zabraknie wystarczającej jakości fizycznej, aby całkowicie dorównać przeciwnikowi.

Będzie im brakować obrońców Rubio (43/1, Inter d’Escalades), Limy (137/11, emeryt) i napastnika Rosasa (15/4, Real Betis B) w porównaniu z kilkoma poprzednimi powołaniami.

Izrael przystąpi do tego spotkania po naprawdę napiętym harmonogramie, ponieważ w ostatnich dziewięciu dniach rozegrał już trzy mecze, a wyniki są dalekie od zadowalających.

Już na początku tego okna mieli pewne szanse na awans na Euro 2024, ale porażka 1:0 z Kosowem była już wyraźnym dowodem na to, że nie uda im się osiągnąć celu.

Dodatkowo zremisowali 1:1 ze Szwajcarią i przegrali 1:2 z Rumunią na Węgrzech. Obiektywnie patrząc zasługiwali na porażkę ze Szwajcarią, natomiast mogli odejść ze znacznie lepszym wynikiem przeciwko Rumunii w dość otwartej grze.

Gościom brakuje obrońcy Abu Abaida (6/0, Hapoel Beer Sheva) i pomocnika Solomona (37/7, Tottenham) w porównaniu z poprzednimi powołaniami.

Izrael nie zrobił większego wrażenia w ostatnich meczach i ogólnie nie był aż tak skuteczny, ale nadal liczę na ich dumę i to, że chcą zakończyć to spotkanie w wielkim stylu.

Jakość nadal pozostaje przy nich i przy odrobinie większej determinacji Andora nie powinna stanowić większego zagrożenia, mimo że ich defensywa poprawiła się w porównaniu z poprzednimi latami.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET21 listopada, 20:452 (HA: -1)1.56 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 30 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell