Typ dnia: BATE Borisov – Aris Limassol

Sprawdź nas typ dnia na mecz BATE Borisov – Aris Limassol, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 1 sierpnia 2023 roku, o godzinie 20:00.

BATE zostało całkowicie zmiażdżone w pierwszym meczu na Cyprze, ponosząc porażkę 6:2 i teraz nie mają innego wyjścia, jak tylko spróbować nieco bardziej otwartego i swobodnego podejścia, nie mając praktycznie nic do stracenia.

To było otwarte starcie i wynik mógł być inny, ale prawda jest taka, że ​​cypryjska drużyna miała znacznie więcej energii i kreatywności, po prostu zasługując w pełni na to zwycięstwo.

Środkowy obrońca Wołkow (13/2) niedawno opuścił klub.

Aris otworzył kampanię Ligi Mistrzów w najlepszy możliwy sposób, pokazując swój potencjał i zdecydowanie może podejść do tego nieco bardziej zrelaksowany, wiedząc, że i tak mają potencjał, strzelić coś w rewanżu, i spokojnie awansować do kolejnej rundy.

Świetnie weszli w sezon, wliczając w to zwycięstwo 2:0 w starciu o Superpuchar z Omonią i najwyraźniej są już na początku sezonu w niemal optymalnej formie.

Obrońca Medioub pozostaje niepewny gry. Pomocnik Brown wraca z zawieszenia, ale też nie jest w 100% gotowy do gry.

Sądzę że przed nami ofensywne i otwarte spotkanie, ponieważ BATE nie będzie miało sensu w grze defensywnej i biernym podejściu. Aris natomiast pokazał, że w ofensywie radzi sobie bardzo dobrze i jest w stanie ustrzelić co najmniej jednego gola.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET1 sierpnia, 20:00BTTS1.85 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 30 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell