Typ dnia: Bayer Leverkusen – Stuttgart

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Bayer Leverkusen – Stuttgart, rozgrywany w ramach niemieckiego DFB Pokal, we wtorek 6 lutego 2024 roku, o godzinie 20:45.

Gracze Leverkuen pod wodzą trenera Xabi Alonso, przeszli prawdziwą metamorfozę i w tym sezonie radzą sobie wyśmienicie. Zajmują obecnie 1 miejsce w tabeli Bundesligi, z przewagą 2 punktów nad Bayernem Monachium.

W poprzedniej kolejce wygrali bez większych problemów z Darmstadt, na wyjeździe 0:2, a gole na wagę wygranej strzelił w 33 oraz 52 minucie Tella. Formę graczy z Leverkusen potwierdza fakt, że w tym sezonie jeszcze nie przegrali meczu.

Stuttgart również gra powyżej oczekiwań zajmując w tej chwili wysoką 3 pozycję z Bundeslidze z dorobkiem 40 punktów po 20 rozegranych kolejkach, a ich strata do prowadzącego Leverkusen wynosi 12 oczek.

W poprzedniej kolejce Stuttgart wygrał mecz wyjazdowy z Freiburgiem 1:3, i była to już druga z rzędu wygrana w lidze, gości dzisiejszego spotkania.

Mecz pucharowy rządzi się swoimi prawami, i zapewne dojdzie do lekkiej rotacji w składzie obu zespołów, ale mimo to można się spodziewać dobrego, ofensywnego widowiska, do jakich zdążyli nas już przyzwyczaić piłkarze obu zespołów. Obstawiam zatem, że zobaczymy gole obu ekip.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET6 lutego, 20:45BTTS1.65 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 33 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell