Typ dnia: Belgia – Szwecja

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Belgia – Szwecja, rozgrywany w ramach eliminacji EURO 2024, w poniedziałek 16 października 2024 roku, o godzinie 20:45.

Belgowie świetnie poradzili sobie w poprzednim, wyjazdowym meczu eliminacyjnym, pokonując Austria 2:3. Goście prowadzili już 0:3, po golach w 12, 55 oraz 58 minucie gry i nieco zwolnili tempo w dalszej części meczu pozwalając Austrii na nieco więcej w ofensywie.

Belgowie mają teraz pięć zwycięskich meczów z rzędu w eliminacjach, prowadząc w grupie F z przewagą 3 punktów nad Austrią oraz 10 nad Szwecją, co sprawia, że są już pewni gry na EURO.

Szwecja kompletnie zawiodła w tych eliminacjach, mając już tylko iluzoryczne szanse na awans poprzez fazę eliminacji. Ich poprzedni mecz fazy grupowej to porażka u siebie z Austrią 1:3 w meczach wrześniowych. Kilka dni temu pokonali w meczu towarzyskim Mołdawię 3:1.

Belgowie nawet nie mając presji wyniku powinni bez większych problemów pokonać Szwedów, pogrążonych w kryzysie i zdecydowanie mających mniej jakości w zespole niż naszpikowani gwiazdami Belgowie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET16 października, 20:4511.65 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 30 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell