Typ dnia: Bodo/Glimt – Bohemians

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Bodo/Glimt – Bohemians, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Konferencji UEFA, w czwartek 27 lipca 2023 roku, o godzinie 18:00.

Bodo/Glimt złapał dobry rytm, ponieważ byli w stanie wygrać w ostatnich czterech spotkaniach z rzędu, będąc dość mocni ostatnim razem na wyjeździe z Sandefjord, kiedy pokonali ich wynikiem 2:5.

Zajmują miejsce na szczycie Eliteserien, będąc obecnie najsilniejszą drużyną w rozgrywkach, więc biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, Bodo/Glimt zdecydowanie wygląda na drużynę, która jest zdolna do zapewnienia niezłego show.

Napastnik Zugelj (6/0) pozostaje kontuzjowany i nie zagra, natomiast kolejny ofensywny gracz Nordas (6/0) nie jest pewny występu.

Bohemians spisali się przeciętnie w swoim pierwszym meczu Fortuna Liga w Pardubicach, ale mimo to wykonali zadanie i odnieśli zwycięstwo 0:1.

Objęli prowadzenie na początku meczu, bo już w 5 minucie po golu Hulki, grając agresywnie, ale także pod presją, i realistycznie remis byłby najsprawiedliwszym wynikiem, sądząc po ich ogólnym wrażeniu.

Gościom powinno brakować pomocników Petraka i Novaka, a także obrońców Shejbala i Vondry.

Bodo/Glimt pozostaje faworytem w tym meczu i powinien spełnić tę rolę na własnym boisku, natomiast goście pozostają dość niebezpieczni w ataku i zdecydowanie mają jakość, aby urozmaicić to spotkanie. Mimo to Norwegowie powinni zwyciężyć w ten czy inny sposób.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET27 lipca, 18:001 & over2.51.79 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 30 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell