Typ dnia: Borussia Dortmund – Heidenheim

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Borussia Dortmund – Heidenheim, rozgrywany w ramach niemieckiej 1. Bundesligi, w piątek 1 września 2023 roku, o godzinie 20:30.

Dortmund wciąż szuka swojego prawdziwego rytmu, ponieważ w pierwszych dwóch rundach Bundesligi strzelił zaledwie dwa gole. Ostatnim razem zostali zatrzymani w meczu z Bochum 1:1, pomimo większego posiadania piłki.

Gospodarze szybko objęli prowadzenie, a Dortmund desperacko próbował, ale ich kreatywność nie była na takim poziomie, aby całkowicie odwrócić wynik.

Będzie im brakować kontuzjowanego prawego obrońcy Meuniera, a niezdolny do gry pozostaje ofensywny Bynoe-Gittens (1/0).

Heidenheim zagrał jeden z ciekawszych meczów drugiej rundy, przegrywając u siebie z Hoffenheim 2:3, mimo że do ostatnich piętnastu minut spotkania prowadzili 2:0.

Nie wykorzystali nawet rzutu karnego na początku meczu, oraz byli niebezpieczni w kontratakach, ale było to też ceną za brak doświadczenia w przestrzeganiu standardów Bundesligi.

Napastnik Qenaj odpada, a wątpliwi są defensywny pomocnik Maloney (2/0) i prawy obrońca Busch (1/0).

Nie ma wątpliwości, że Dortmund jest wielkim faworytem tego meczu, ponieważ obrona Heidenheim nie jest na niezawodnym poziomie. Zawodnicy jednak grają otwarcie, wiedząc, że na bierności nie wiele zyskają, podczas gdy sam Dortmund jest w stanie strzelić trzy gole i wreszcie złapać właściwy rytm.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET1 września, 20:30over2.51.75 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 30 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell