Typ dnia: Borussia Dortmund – Newcastle

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Borussia Dortmund – Newcastle, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 7 listopada 2023 roku, o godzinie 18:45.

Zaledwie dwa tygodnie po pokonaniu Newcastle na wyjeździe 0:1, Borussia będzie znowu szukała szansy na pokonanie rywali i dopisanie kolejnych 3 punktów, które niewątpliwie przybliżą ich do zajęcia co najmniej drugiej pozycji.

Aktualnie tabela grupy F, przedstawia się następująco: PSG prowadzi z 6 punktami na koncie za nim plasuje się Borussia i Newcastle z taką samą liczbą punktów – 4. Na ostatnim miejscu jest AC Milan z dwoma punktami po 3 kolejkach.

Borussia w weekend fatalnie zaprezentowała się w meczu domowym z Bayernem, przegrywając zdecydowanie to starcie 0:4, ani przez chwilę nie łapiąc kontaktu z rywalem.

Newcastle wygrało bardzo ważny mecz ligowy z Arsenalem Londyn, 1:0 przed własnymi kibicami. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Gordon w 64 minucie gry.

W tym meczu nie ma zdecydowanego faworyta, ale moim zdaniem będzie to mecz ofensywny i otwarty, ponieważ oba zespoły lubią grać w ataku, mają potencjał w tej formacji, czego nie można powiedzieć o defensywie, która jest dość zawodna.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET7 listopada, 18:45BTTS1.60 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 30 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell