Typ dnia: Bristol City – Hull City

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Bristol City – Hull City, rozgrywany w ramach angielskiej Championship, w piątek 22 grudnia 2023 roku, o godzinie 20:45.

Bristol City wreszcie przełamało negatywną passę czterech meczów bez zwycięstwa dzięki cennemu zwycięstwu, u siebie z Sunderlandem 1:0 w ubiegły weekend.

Trzeba jednak przyznać, że nie byli aż tak groźni, a zwycięstwo było trochę szczęśliwe, po rzucie karnym wykorzystanym w 20. minucie przez Conwaya.

W pierwszej połowie byli do pewnego stopnia aktywni, ale z biegiem czasu byli coraz bardziej pasywni, a goście zdecydowanie mieli pełne prawo być zawiedzionym po końcowym gwizdku, po tym jak zmarnowali kilka naprawdę przyzwoitych okazji w drugiej połowie.

Środkowi obrońcy Naismith (13/1), King (6/0), lewy obrońca Roberts (8/0) i kilku naprawdę długo nieobecnych nie zagrają w dzisiejszym meczu.

Hull City zaprezentowało się bardzo przekonująco, wygrywając 3:0 u siebie z Cardiff w poprzedni weekend.

Connolly wyprowadził ich na prowadzenie w 32. minucie. Od samego początku meczu dominowali, ograniczając przeciwników do bardzo mało konkretnych rzeczy w ataku.

Druga połowa była nieco inna, ponieważ to Cardiff miało więcej posiadania piłki i wyglądało na nieco bardziej aktywne, ale znowu to Tygrysy zadecydowały o zwycięstwie – dwa razy po trafieniach Twine i Tufana w 56. i 59. minucie. Było to drugie z rzędu zwycięstwo Hull, które znajduje się obecnie w strefie play-off i musi utrzymać dynamikę.

Pomocnik Sinik (1/0) i ofensywny pomocnik Philogene (14/6) nie zagrają z powodu kontuzji.

Bristol City, choć dalekie od doskonałej formy, nadal prezentuje się lepiej w meczach u siebie i z pewnością będzie chciało wykorzystać pozytywne wyniki. Hull City wyróżnia się jako jeden z lepszych podróżników w tym sezonie, a ich miejsce w TOP6 nie jest pewne więc ​​​​na pewno przybędą tutaj po punkty.

Mając na uwadze dwa zwycięstwa jeden po drugim i przebywanie w strefie play-off, trudno widzieć gości biernych. Gole obu drużyn wydaje się rozsądnym wyborem – choć kursy średnie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET22 grudnia, 20:45BTTS1.90 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 33 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell