Typ dnia: Celta Vigo – Cadiz

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Celta Vigo – Cadiz, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Primera Division, w poniedziałek 4 grudnia 2023 roku, o godzinie 21:00.

Celta przystępuje do tego spotkania będąc w dość sporym kryzysie ponieważ drużyna nie wygrała w lidze od 10 spotkań mając bilans 4 remisy oraz 6 porażek.

W poprzednim meczu Celta zremisowała na wyjeździe z Valencią 0:0, w bardzo wyrównanym meczu, ale również niezwykle mało atrakcyjnym, gdyż w całym spotkaniu obie drużyny oddały tylko jeden celny strzał na bramkę.

W tabeli Celta plasuje się na pozycji spadkowej, a dokładnie 18, z dorobkiem 8 punktów po 14 meczach.

Cadiz również nie błyszczy formą, mając na koncie również 10 meczów bez zwycięstwa w La Liga z z dokładnie takim samym bilansem jak ich przeciwnicy,.

Cadiz w poprzedniej kolejce zremisował na wyjeździe z Majorką 1:1.

Celta Vigo jest faworytem tego meczu i obstawiam, że ta drużyna mając większe doświadczenie oraz własnych kibiców i stadion, powinna poradzić sobie z przeciwnikiem i wyjść z kryzysu, na co ma idealna okazję.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET4 grudnia, 21:0011.65 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 33 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell