Typ dnia: Chile – Paragwaj

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Chile – Paragwaj, rozgrywany w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2026, w piątek 17 listopada 2023 roku, o godzinie 01:30.

Po przekonującym występie i zwycięstwie 2:0 u siebie z Peru w październiku, Chilijczycy całkowicie zawiedli w kolejnym meczu, kilka dni później na wyjeździe z Wenezuelą, przegrywając 3:0.

Poza tym, że mieli więcej posiadania piłki, nie byli zbyt konkretni w ataku i kontynuowali tradycyjnie słabe występy na wyjazdach.

Wracając do meczów u siebie, ten mecz jest dla nich obowiązkowym zwycięstwem, ponieważ mają tylko cztery punkty w czterech meczach, po prostu za bardzo uzależniając się od występów przed własnymi kibicami.

Obrońcy Delgado (15/1, Sheffield W.), Mehssatou (8/0, Kortrijk), Kuscevic (7/0, Coritiba), Mena (72/3, Universidad Catolica), pomocnicy Aranguiz (101/7, Internacional), Valdes (30/2, Ameryka), Alarcon (5/0, Huracan), Vidal (142/34, Athletico Pr) oraz napastnicy Rubio (12/0, Kolorado) i Mora (9/1, Portand) nie zostali powołani na to spotkanie.

Paragwajczycy wybrali bardzo pasywne i defensywne podejście na wyjeździe z Argentyną, ale nie udało im się uzyskać więcej po niewielkiej porażce 1:0.

Kilka dni później poprawili się i zdobyli u siebie trzy punkty w meczu z Boliwią, również z niewielkim wynikiem 1:0.
Jedyny gol padł w 69. minucie za pośrednictwem Sanabrii, w meczu, w którym po prostu pokazali znacznie więcej przeciwko bardzo pasywnym Boliwijczykom, którzy w ataku nie zrobili prawie nic.

Z jednym zwycięstwem, remisem i dwiema porażkami Paragwaj zajmuje siódmą pozycję, z pewnością spodziewając się znacznie więcej w meczach u siebie, mając na koncie dwie porażki na wyjeździe (z Argentyną i Wenezuelą) i z pewnością czekając tutaj na trudne zadanie.

Gościom zabraknie obrońców Arzamendii (23/0, Cerro Porteno), Espinoli (12/0, Colon), Ramireza (4/0, Libertad), Pirisa (37/0, Libertad), pomocników Ojedy (8/0, Salt) Lake), Paredes (6/0, Portland), Ortiz (39/6, Olimpia), Medina (9/0, Spartak Moskwa) oraz napastników Villalba (4/0, Libertad), Gonzalez (16/0, Tijuana) i Morales (2/1, Toluca).

Paragwaj nie radzi sobie zbyt dobrze na wyjazdach i nie można oczekiwać, że poprawi swoje wyniki także na wyjeździe do Santiago de Chile. Chilijczycy mają w sobie pewną indywidualną jakość, która przemawia na korzyść Chilijczyków i powinni umieć ją wykorzystać w starciu z gośćmi, z pewnością pasywnymi i broniącymi się.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET17 listopada, 01:3011.85 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 30 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell