Typ dnia: Everton – Luton

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Everton – Luton, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w sobotę 30 września 2023 roku, o godzinie 16:00.

Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 30 dni!
Może sprawdzisz to teraz?

Po trzech początkowych porażkach Everton w poprzednich tygodniach prezentował się lepiej, i w dość nieoczekiwany sposób wygrał 1:3 na wyjeździe z Brentford w poprzedniej kolejce.

Tym razem okazali się znacznie bardziej konkretni, mając piłkę przy nodze, notując prawdopodobnie najlepszy występ w lidze jak dotąd i nie cofając się ani na moment.

Pomocnicy Harrison i Gomes nie są pewni występu, natomiast gospodarzom wciąż brakuje obrońcy Colemana i pomocnika Dele Alliego z powodu długotrwałych nieobecności.

Luton zdobyło swój pierwszy punkt w sezonie w zeszłe sobotnie popołudnie, remisując z Wilkami 1:1 w meczu domowym. Trzeba jednak przyznać, że goście od 39. minuty mieli przewagę liczebną i to miało duży wpływ na końcowy wynik.

Mimo gry w osłabieniu to gracze Wolves objęli prowadzenie, natomiast Luton jedynie wyrównało po rzucie karnym, będąc nieco lepszą drużyną, ale nie w szczególnie konkretny sposób. Mając na koncie dotychczas punkt, wyglądają na jednego z największych faworytów do spadku na koniec sezonu.

Pomocnik Barkley (2/0) nie jest pewny występu w tym meczu, podczas gdy w drużynie ciągle brakuje obrońców Pottsa, Osho i pomocnika Clarka – wszyscy trzej jak dotąd nie grali.

Po bardzo negatywnym początku Everton zaczął wyglądać lepiej i jako prawdziwy zespół, a teraz ma doskonałą szansę, aby kontynuować grę w ten sam sposób i uciec od strefy spadkowej.

To dokładnie miejsce, w którym znajduje się Luton i trudno wyobrazić sobie, jak goście poprawiają się tak bardzo, aby pozostać konkurencyjnymi wobec gospodarzy, którzy zaczęli lepiej grać w ostatnich tygodniach.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET2 października, 21:00under2.51.90Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell