Typ dnia: FC Kopenhaga – Raków Cz.

Sprawdź nasz typ dnia na mecz FC Kopenhaga – Raków Cz., rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, w środę 30 sierpnia 2023 roku, o godzinie 21:00.

Kopenhaga nie była zbyt konkretna w pierwszym meczu na wyjeździe z Rakowem, ale mimo to osiągnęła to, czego chciała, wygrywając 1:0.

Po bardzo trudnym harmonogramie w poprzednich tygodniach było to wszystko, czego chcieli, dając sobie ogromne szanse na awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

W weekend ponieśli porażkę, przegrywając u siebie z Silkeborgiem 1:3, ale nie jest to wielką niespodzianką, ponieważ teraz bez wątpienia skupiają się na tym meczu.

Obrońca Khocolava i napastnik Achouri (4/1) nie zagrają w dzisiejszym meczu.

Raków w eliminacjach Ligi Mistrzów nie miał dotychczas tak trudnego przeciwnika, grając z Florą Tallin, Qarabagiem i Arisem Limassolem.

W poprzednim spotkaniu gracze Rakowa ograniczyli się do kilku okazji, a być może nawet do niezasłużonej porażki, bo remis byłby bardziej sprawiedliwym wynikiem, ale w meczu rewanżowym na pewno będzie jeszcze trudniej.

Będzie im brakować obrońcy Gryszkiewicza, pomocników Pestki i Lopeza, a cała trójka dotychczas nie grała. Obrońca Svarnas (3/0) nie jest pewny występu.

Zawodnicy z Kopenhagi zachowują pewną indywidualną jakość, podczas gdy Rakow nie wydaje się zespołem, który jest w stanie odwrócić sytuację na boisku rywala. Wręcz przeciwnie, to duńska drużyna powinna już teraz zdominować starcie na oczach własnych fanów i świętować awans.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET29 sierpnia, 21:00BTTS (co to jest?)1.75 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 30 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell