Typ dnia: Francja – Irlandia

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Francja – Irlandia, rozgrywany w ramach eliminacji EURO 2024, w czwartek 7 września 2023 roku, o godzinie 20:45

Francja może być zadowolona z tego, jak rozpoczęła eliminacje do Euro, ponieważ ma na swoim koncie komplet czterech zwycięstw, choć kibice woleliby zapewne od nich nieco bardziej agresywnego, atakującego i po prostu skutecznego podejścia.

Pokazali jednak sporo, wygrywając 4:0 z Holandią w pierwszym meczu, później z Irlandią i Grecją po 1:0 oraz na wyjeździe z Gibraltarem 3:0.

W porównaniu z poprzednimi meczami francuska drużyna nie będzie mogła liczyć na obrońcę Mendy’ego (9/0), pomocnika Veretouta (6/0, Marsylia) oraz napastników Nkunku (10/0, Chelsea) i Diaby’ego (10/0, Aston Villa).

Irlandia przegrała już z Grecją i Francją, wygrywając z outsiderami grupy z Gibraltaru, a ich szanse w walce o dwa pierwsze miejsca wydają się już minimalne.

Oczekuje się od nich podejścia defensywnego i szukania kontrataków, po prostu dlatego, że nie mają jakości, aby grać w szybszym tempie przeciwko Francji na wyjeździe.

Obrońca O’Dowda (27/1, Cardiff), Sykes (1/0, Brisol City), Coleman (68/1, Everton), pomocnik Brady (60/9, Preston) i napastnicy Parrott (20/4, Excelsior ), Johnston (4/1, Celtic) i Obafemi (11/2, Burnley) tym razem odpadają.

Francja wygrała pierwszy mecz niewielkim wynikiem 1:0 i prawdopodobnie nie będzie miała nic przeciwko takiemu wynikowi po raz kolejny.

Są już zdecydowanym faworytem do zajęcia pierwszego miejsca i nie powinni tutaj zbyt wiele ryzykować. W ostatnich meczach zabrakło im efektywności i nie powinien to być mecz, za który warto umierać, jako że irlandzka drużyna będzie miała bardzo małe szanse na uczynienie meczu bardziej interesującym.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET7 września, 20:45under2.52.20 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 30 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell