Typ dnia: Fulham – Chelsea Londyn

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Fulham – Chelsea Londyn, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w poniedziałek 2 października 2023 roku, o godzinie 21:00.

Fulham przystępuje do tego spotkania po domowym zwycięstwie w EFL Cup, z grającym w Championship Norwich 2:1. Gracze z Londynu byli zdecydowanym faworytem tego spotkania i z tej roli wywiązali się bardzo dobrze. Gole na wagę zwycięstwa strzelili w 12 minucie Carlos oraz 72 Iwobi.

W lidze Fulham zremisowało swój poprzedni mecz, na wyjeździe z Crystal Palace 0:0, a dokładając do tego jeszcze wygraną 1:0 z Luton, można powiedzieć, że Fulham jest w bardzo dobrej formie.

Chelsea, nadal nie może złapać swojego wysokiego poziomu, do jakiego gracze The Blues, przyzwyczaili swoich kibiców. Co prawda w EFL Cup wygrali z Brighton u siebie 1:0 i awansowali do kolejnej rundy, to w lidze już tak dobrze nie jest.

W poprzedniej serii spotkań Londyńczycy przegrali u siebie z Aston Villa 0:1, i był to już trzeci z rzędu mecz bez wygranej w Premier League dla Chelsea, w których to meczach The Blues nie strzelili, ani jednej bramki!

W tabeli Chelsea plasuje się na odległym 14 miejscu z dorobkiem 5 punktów po 6 kolejkach. Fulham jest w tym zestawieniu 11 z dorobkiem 8 oczek.

Przewiduje dzisiaj bardzo taktyczne i defensywne spotkanie w którym żadna z drużyn nie będzie chciała się odkrywać. Dodatkowo oba zespoły mają problemy w ofensywie i strzelają bardzo mało bramek.

W 4 z 5 poprzednich meczów pomiędzy tymi drużynami padło niej niż 2.5 gola. W 4 poprzednich meczach Chelsea padło mniej niż 2.5 gola.DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET2 października, 21:00under2.51.90 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 30 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell