Typ dnia: Girona – Rayo Vallecano

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Girona – Rayo Vallecano, rozgrywany w ramach Pucharu Króla Hiszpanii, w środę 17 stycznia 2024 roku, o godzinie 21:30.

Girona sprawiła dość spory zawód w poprzednim meczu La Liga, zdobywając zaledwie punkt w bezbramkowym meczu na wyjeździe z Almerią.

W niektórych momentach meczu wyglądali na przeważających na boisku, jednak nie było w ich wykonaniu pewności siebie do jakiej przyzwyczaili kibiców w tym sezonie, gdyż pozwolili na zbyt wiele rywalom, którzy zasłużyli na objęcie prowadzenia już w pierwszej połowie.

W drugiej połowie ponownie Girona miała więcej posiadania piłki i ponownie gospodarze mieli większe szanse, podczas gdy gospodarze musieli się nawet bronić w ostatnich dziesięciu minutach, gdy grali z jednym zawodnikiem mniej.

Obrońcy Garcia (14/1), pomocnicy Artero, Villa, Roca (5/0) i napastnik Jastin pozostają nieobecni w drużynie gospodarzy.

Rayo Vallecano będzie czekał na to starcie w pełni sił i wypoczęty, ponieważ w weekend nie rozegrał meczu LaLiga, a ostatni mecz ligowy zakończył się zwycięstwem 0:2 na wyjeździe z Getafe dwa tygodnie temu.

Dziesięć dni temu wygrali także z Huescą w starciu Copa del Rey, remisując bezbramkowo przez dziewięćdziesiąt minut, a następnie udowadniając swoją wyższość w ostatnich kilku minutach dogrywki, przypieczętowując awans dzięki golom Valentina i Palazona w ostatnich kilku minutach dogrywki.

Gościom zabraknie pomocników Garcii (17/4), Cisse (18/1) i napastnika Bebe (14/2).

Girona szukająca odbicia powinna w tym meczu odgrywać rolę faworyta, ponieważ trudno sobie wyobrazić, że znów będą mieli słabsze wyniki w środku pola i mniejszą kreatywność, tym razem przed własnymi kibicami. Vallecano nie jest zespołem łatwym do pokonania, ale mimo wszystko to Girona powinna tu zwyciężyć. Średnie kursy, ponieważ jest to tylko mecz pucharowy.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET17 stycznia, 213011.72 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 33 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell