Typ dnia: Inter Mediolan – Sassuolo

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Inter Mediolan – Sassuolo, rozgrywany w ramach włoskiej Serie A, w środę 27 września 2023 roku, o godzinie 20:45.

Inter zrobił wystarczająco dużo, aby w zeszłe niedzielne popołudnie zapewnić sobie niewielkie zwycięstwo 0:1 na wyjeździe z Empoli, całkowicie dominując w meczu i moim zdaniem zasługując na zwycięstwo z większą przewagą.

Dzięki temu zwycięstwu kontynuują doskonałą passę 5-0-0 w Serie A i z pewnością celują w zdobycie kolejnych trzech punktów.

Napastnik Arnautovic (5/0) i pomocnik Sensi (1/0) wypadki ze składu. Na razie wątpliwy jest występ obrońcy Cuadrado (3/0).

Sassuolo w poprzedniej kolejce rozegrało mecz, które zapadają w pamięć, wygrywając z Juventusem 4:2 w sobotnie popołudnie.

Zostali w pełni nagrodzeni za ducha walki, za to, że podczas starcia byli nieco nastawieni na defensywę, ale jednocześnie byli bardzo skuteczni, korzystając z okazji stworzonych przeciwko Juventusowi, który naprawdę zagrał fatalnie w obronie.

Pauzuje bramkarz Consigli (3/0) oraz długoterminowo nieobecny napastnik Alvarez.

Sassuolo odbił się po ostatnim zwycięstwie, które podniosło morale, ale gracze Juventusu sami są sobie winni takiego wyniku, choć teraz powinna to być zupełnie inna historia. Inter imponuje jak dotąd w sezonie i jest znacznie pewniejszy siebie. Tym razem ich zwycięstwo nie powinno budzić wątpliwości.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET27 września, 20:451 (HA: -1.5)1.91 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 30 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell