Typ dnia: Jagiellonia – Piast Giwice

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Jagiellonia – Piast Gliwice, rozgrywany w ramach polskiej Ekstraklasy, w piątek 24 listopada 2023 roku, o godzinie 20:30.

Jagiellonia bardzo dobrze radzi sobie w tym sezonie mając do tej pory zgromadzone 30 punktów po 15 rozegranych kolejkach, plasuje się na 2 pozycji, ze stratą 3 oczek do prowadzącego Śląska Wrocław.

W poprzednim meczu gracze Jagielloni zremisowali na wyjeździe z Koroną Kielce 2:2. Mecz był bardzo wyrównany, a gospodarze prowadząc dwukrotnie nie zdołali dowieźć prowadzenia do końca meczu, bo w 81 minucie gola na wagę 1 punktu dla graczy z Białegostoku zdobył Lewicki.

Piast również zremisował swój ostatni pojedynek, czym przedłużył do 5 serię remisów w Ekstraklasie. Tym razem gliwiczanie podzielili się punktami na wyjeździe z ŁKS-em Łódź, a każda z drużyn zdobyła po 3 bramki.

W tabeli Piast okupuje dolną część, zajmując obecnie 12 pozycję z dorobkiem 17 punktów.

Jagiellonia w meczach domowych gra bezbłędnie w tym sezonie mając komplet, 8 zwycięstw, a w3 poprzednich meczach domowych Białostoczanie nie stracili gola. Przewiduje, że i tym razem gospodarze wygrają spotkanie, a dla pewności można podeprzeć się remisem.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET25 listopada, 16:0022.23 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 30 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell