Typ dnia: Leganes – Tenerife

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Leganes – Tenerife, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Segunda Division, w środę 20 grudnia 2023 roku, o godzinie 21:30.

Leganes może być usatysfakcjonowane punktem zdobytym w zeszły weekend przeciwko Sportingowi Gijon, ale jednocześnie zwiększyło swoją serię meczów bez zwycięstwa do pięciu meczów w LaLiga2.

Po raz kolejny nie pokazali zbyt dużej intensywności w swoim występie, ale byli bardziej konkretni w pierwszej połowie, obejmując prowadzenie po golu Gonzaleza w 37. minucie, a następnie stracili prowadzenie na początku drugiej połowy po rzucie karnym.

Przez resztę spotkania raczej się bronili, ograniczając się do kontrataków, ale też nie wdając się w wiele niebezpiecznych sytuacji pod bramką własną.

Mało prawdopodobne, aby wystąpili obrońca Miramon (12/1) oraz napastnicy Poveda (7/0) i Raba (18/7).

Teneryfa nie zdołała nabrać tempa po niedawnej porażce na wyjeździe z Racing Ferrol 3:1 w zeszłą niedzielę wieczorem.

Tym razem było to w pełni zasłużone, ponieważ nie sprostali energii Ferrola i zdołali chwilowo zmniejszyć straty w 63. minucie za sprawą Rodrigueza, ale w kolejnej fazie ponownie stracili dwa gole.

Była to ich pierwsza porażka po trzech rundach. Teneryfa pozostaje obecnie zaledwie punkt za strefą play-off, ale ogólnie z dość problematycznym bilansem na wyjazdach.

Obrońcy Leon (8/0), Mellot (14/1), pomocnik Alonso oraz napastnicy Gallego (16/4) i Rubio (14/1) nie zagrają w dzisiejszym meczu.

Mimo że Leganes miało serię bez zwycięstwa, zanotowali dwa remisy u siebie i ogólnie nie mieli dużo szczęścia, ale teraz zdecydowanie przystępują do tego starcia w sytuacji, w której muszą wygrać.

Teneryfa nie wydaje się być zespołem tak zdyscyplinowanym pod względem taktycznym na wyjazdach, aby naprawdę wytrzymać presję Leganes przez dziewięćdziesiąt minut będzie im bardzo trudno. Kursy są teraz atrakcyjne, biorąc pod uwagę obecną formę Leganes.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET20 grudnia, 21:3012.35 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 33 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell