Typ dnia: Lille – Reims

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Lille – Reims, rozgrywany w ramach francuskiej Ligue 1, we wtorek 26 września 2023 roku, o godzinie 21:00.

Lille rozpoczęło od zwycięstwa rywalizację w grupach Ligi Konferencyjnej, pokonując we Francji Olimpije Ljubljana 2:0. W lidze zaliczyli najlepszy start od 2020 roku, zdobywając osiem punktów w pierwszych pięciu meczach. Ostatnio zremisowali 2:2 z Rennes na wyjeździe, a jeśli wygrają z Reims, osiągną klubowy rekord ośmiu zwycięstw z rzędu u siebie.

Reims przegrało u siebie z Brest 1:2 w bardzo szybkim meczu, rozgrywanym w dobrym tempie, a wcześniej zremisowało 2:2 z Metz. Fakt jest taki, że dużo strzelają, a co ważniejsze, stwarzają mnóstwo okazji, a według xGoals powinni strzelić więcej niż dotychczas.

Obie drużyny chcą powrotu do zwycięskich wyników. Lille ma korzystny bilans meczów H2H, a Reims z łatwością zdobywa bramki zarówno u siebie, jak i na wyjeździe.

Myślę, że gole w tym przypadku to strzał w dziesiątkę.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET26 września, 21:00BTTS1.75 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 30 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell