Typ dnia: Łotwa – Chorwacja

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Łotwa – Chorwacja, rozgrywany w ramach eliminacji EURO 2024, w sobotę 18 listopada 2023 roku, o godzinie 18:00.

Łotwa przystępuje do tego spotkania z ostatniego miejsca w tabeli. Po rozegranych 7 kolejkach Łotysze maja na koncie 3 punkty, które wywalczyli w domowym spotkaniu wygranym z Armenią 2:0, był to pierwszy październikowy mecz tej drużyny. W drugim spotkaniu już zdecydowanie ulegli na wyjeździe Turcji, przegrywając 4:0.

Łotwa gra więc na swoim, bardzo niskim poziomie i może być uznawana za jedną z najsłabszych reprezentacji w Europie.

Chorwaci, niemile zaskoczyli swoich kibiców w dwóch meczach październikowych, przegrywając arcyważne potyczki z Turcją u siebie 0:1, oraz z Walią na wyjeździe 2:1.

Tym samym Chorwaci plasują się aktualnie na 3 pozycji w tabeli mając 6 punktów straty do Turków, ale jeden mecz rozegrany mniej, oraz taką samą liczbę punktów co Walia.

Dlatego do dzisiejszego meczu Chorwacja musi przystąpić w 100% skoncentrowana, bo nie ma innej możliwości niż ich zwycięstwo, jeśli chcą awansować na EURO bez baraży.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET18 listopada, 18:002 (HA: -2)1.67 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 30 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell