Typ dnia: Łotwa – Walia

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Łotwa – Walia, rozgrywany w ramach eliminacji EURO 2024, w poniedziałek 11 września 2023 roku, o godzinie 20:45.

Łotwa została całkowicie zmiażdżona przez Chorwację w meczu przegranym 5:0 w ubiegły piątkowy wieczór, nie będąc w stanie zatrzymać europejskiego giganta w żadnym aspekcie gry.

Po dwunastu minutach Chorwaci prowadzili już dwoma bramkami, całkowicie ograniczając Łotyszy, a ich zwycięstwo nie było wątpliwe.

Po czterech porażkach w czterech meczach mają rzadką szansa na zdobycie punktu, ale bez wątpienia wkrótce zaprezentują kolejne pasywne podejście.

Tym razem zabraknie obrońców Stuglisa (10/0, Chrobry Głogów), Jurkovskiego (37/0, Ryga) i pomocnika Zjuzinsa (60/9, RFS).

Kilka dni temu Walia rozegrała towarzyski mecz z Koreą Południową i nie pokazała zbyt wiele w ataku ani w obronie, ale można było się tego spodziewać, patrząc na ich ostatnie występy.

To Koreańczycy z Południa nieco częściej trzymali piłkę przy nodze, ale w mniej kreatywny sposób, niż się spodziewano.

Ten mecz będzie ostatnią szansą dla zawodników Walii na powrót do walki o drugie miejsce.

Obrońca Lockyer (14/0, Luton) i napastnik James (45/6, Leeds) tym razem nie są częścią zespołu.

Walia jest tutaj lekkim faworytem, ​​jednak w większości meczów wygląda na mało kreatywną. Gra powinna być dość powolna na początku i naprawdę będzie potrzebne coś specjalnego, aby w tym meczu zobaczyć trzy bramki.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET11 września, 20:45under2.51.71 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 30 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell