Typ dnia: Ludogorets – Olimpija Ljubljana

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Ludogorets – Olimpija Ljubljana, rozgrywany w ramach eiminacji Ligi Mistrzów UEFA, w środę 26 lipca 2023 roku, o godzinie 20:45.

W poprzedniej rundzie eliminacji Ludogorets, po porażce w pierwszym meczu na wyjeździe z Ballakani z Kosowa, kiedy przegrali spotkanie wynikiem 2:0, Bułgarzy odrobili straty w następnym tygodniu u siebie, pokonując rywali przekonująco 4:0.

Jak widać po wyniku, Bułgarzy kontrolowali spotkanie, zdobywając po dwa gole w każdej części, zdobywając tym samym bilet do następnej fazy eliminacji.

Środkowy obrońca Almeida i lewy obrońca Gropper są kontuzjowani. Lewy obrońca Nedyalkov jest długo nieobecny.

Słoweński zespół był wystarczająco pewny siebie w poprzedniej rundzie eliminacji, wygrywając w obu meczach z łotewską Valmeirą, a w dwumeczu 4:2.

Zarówno u siebie, jak i na wyjeździe, osiągnęli identyczny wynik 2:1, robiąc swoje zgodnie z oczekiwaniami, ale także pokazując słabe punkty, które można łatwo wykorzystać, zwłaszcza w starciu z drużyną nastawioną na ofensywę.

Goście nie powinni mieć świeżych kontuzji i prezentować się podobnie jak w meczu z Łotyszami.

Ludogorets potrzebował dodatkowego wysiłku, aby awansować w pierwszej rundzie, ale teraz powinni być coraz lepsi. Olimpija również miała swoje problemy, podczas gdy teraz Bułgarzy wyglądają na znacznie bardziej kreatywnych i niebezpiecznych z piłką przy nodze.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET26 lipca, 20:4511.53 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 30 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell