Typ dnia: Malmo – Varnamo

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Malmo – Varnamo, rozgrywany w ramach szwedzkiej Allsvenskan, w poniedziałek 31 lipca 2023 roku, o godzinie 19:00.

Malmo przystępuje do tego spotkania po fatalnej serii 3 meczów bez zwycięstwa, w tym dwie porażki oraz jeden bezbramkowy remis w poprzednim meczu na wyjeździe z AIK Sztokholm. W przeciągu całego meczu, goście mieli zdecydowaną przewagę oraz więcej sytuacji podbramkowych i przy odrobinie więszej precyzji przy wykańczaniu akcji ofensywnych mogli zgarnąć 3 punkty.

Malmo w tabeli zajmuje 3 miejsce, z dorobkiem 35 punktów po 16 kolejkach, w ich strata do pierwszej pozycji którą zajmuje Elfsborg, wynosi 4 oczka.

Drużyna Varnamo pozytywnie zaskakuje w ostatnich tygodniach, bowiem w meczach lipcowych zaliczyła 2 zwycięstwa, 1 remis oraz 1 porażkę. W poprzedniej kolejce piłkarze Varnamo wygrali u siebie z viceliderem – Hacken 1:0, po golu Therna w doliczonym czasie gry.

Varnamo plasuje się na 11 pozycji z tabeli z 19 punktami na koncie, a ich przewaga nad strefą spadkową wynosi 5 punktów.

W dzisiejszym meczu przewiduje bardzo dobre widowisko, bowiem Malmo chcąc myśleć o dogonieniu rywali musi zdecydowanie nastawić się na wygranie tego meczu, w którym jest zdecydowanym faworytem. Natomiast goście jak już wspomniałem, ma bardzo dobry okres i z pewnością nie wystraszy się rywali.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET31 lipca, 17:30BTTS1.95 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 30 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell