Typ dnia: Manchester United – Wolves

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Manchester United – Wolves, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w poniedziałek 14 sierpnia 2023 roku, o godzinie 21:00.

Pierwsza kolejka nowego sezonu Premier League, w którym Czerwone Diabły na pewno będą chciały powalczyć o jeszcze wyższą pozycję niż w poprzednim sezonie, w którym zajęły 3 pozycję, ale ich strata do pierwszej dwójki była bardzo duża.

W meczach przedsezonowych Manchester grał ze zmiennym szczęściem, wygrywając pierwsze trzy spotkania przygotowawcze, ale kolejne trzy padły łupem rywali. W dwóch ostatnich United wygrali z Lens 3:1 oraz zremisowali z Athletic Bilbao 1:1.

Wolves w zeszłym sezonie zajęli miejsce 13, ale z pewnością nie był to ich szczyt marzeń, ponieważ z pewnością celują oni i po cichu liczą na Europejskie Puchary.

Drużyna Wilków bardzo dobrze radziła sobie w meczach kontrolnych przed sezonem, ponieważ nie doznała żadnej porażki, wygrywając 3 oraz remisując 2 spotkania. W ostatnim wygrali z Rennes 3:1.

Obie drużyny na pewno będą chciały poprawić swój wynik z poprzedniego sezonu, a dobry start pomoże im w tym, więc przewiduję, raczej taktyczny mecz bez wielkich fajerwerków, bo to dopiero początek sezonu, a patrząc na ostatnie mecze tych drużyn rozgrywane na Old Trafford nie można spodziewać się wielu bramek w tym spotkaniu.

W 6 poprzednich meczach tych drużyn w których Manchester United był gospodarzem, padło mniej niż 2.5 gola.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET14 sierpnia, 21:00under2.52.40 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 30 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell