Typ dnia: Maroko – RPA

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Maroko – RPA, rozgrywany w ramach Pucharu Narodów Afryki we wtorek 30 stycznia 2024 roku, o godzinie 21;00.

Maroko prztstępuje do fazy Play-off, turnieju w bardzo dobrych nastrojach, bowiem zmagania grupowe zakończyli w bardzo dobrym stylu, zwyciężając w grupie F, z 7 punktami na koncie.

Na inaugurację PNA, Maroko rywalizowało Tanzanią i było to bardzo łatwe otwarcie w którym Ziyech i spółka wygrali bez najmniejszych problemów 3:0. Kolejne mecze to remis z DR Kongo 1:1 oraz wygrana z Zambią 1:0.

RPA ze swojej grupy wyszło z trzeciej pozycji z dorobkiem 4 punktów, które zgromadzili po wygranej z Namibią 4:0 oraz remisem z Tunezją 0:0. W pierwszej kolejce piłkarze z Południowej Afryki przegrali z Mali 2:0 i teraz czeka ich rywalizacja ze zdecydowanie najsilnejszym przeciwnikiem z jakim do tej pory przyszło im się zmierzyć.

Maroko na pewno ma jeszcze w pamięci świetny turniej na Mundialu z Katarze i zdecydowanie przystępują do fazy play-off by dojść do samego finału. RPA nie jest słabą reprezentacją, ale nie powinno zagrozić świetnie dysponowanym piłkarzom Maroka.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET30 stycznia, 21:0011.64 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 33 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell