Typ dnia: Metz – Marsylia

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Metz – Marsylia, rozgrywany w ramach francuskiej Ligue 1, w piątek 18 sierpnia 2023 roku, o godzinie 21:00.

Metz zostało całkowicie zmiażdżone i pokonane 5:1 na wyjeździe z Rennes w meczu otwarcia sezonu, nie będąc w stanie dorównać rywalowi od pierwszej do ostatniej minuty.

Mimo, że do 51. minuty utrzymywał się wynik 1:1, to sam mecz był całkowicie jednostronny i Metz nic nie mógł poradzić na napór drużyny Rennes – jeśli już, to mogli stracić jeszcze więcej bramek.

Obrońca Udol i pomocnik Jallow są kontuzjowani w drużynie gospodarzy.

Z drugiej strony Marsylia miała nieco bardziej napięty terminarz, ponieważ wygrała u siebie mecz otwarcia Ligue 1 z Reims 2:1.

Jednak również została wyeliminowana z Ligi Mistrzów, przegrywając po rzutach karnych z Panathinaikosem po zwycięstwie 2:1 u siebie w dość pechowy sposób, ponieważ stracili wyrównującego gola w dwumeczu w dziewiątej minucie doliczonego czasu gry.

Będą grać bez pomocnika Gueye z powodu zawieszenia FIFA. Napastnik Mughe (1/0) jest na razie wątpliwy.

Metz wyglądał tak słabo w pierwszej rundzie, że naprawdę trudno jest wyobrazić sobie, jak łatwo się poprawiają. Marsylia nie jest w najlepszej formie, ale nadal powinna być w stanie pokonać przeciwnika prawdopodobnie nawet łatwiej niż sugerują kursy.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET18 sierpnia, 21:0021.80 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 30 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell