Typ dnia: Mołdawia – Albania

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Mołdawia – Albania, rozgrywany w ramach eliminacji EURO 2024, w piątek 17 listopada 2023 roku, o godzinie 18:00.

Mołdawia jak dotąd w eliminacjach do EURO 2024, prezentuje się całkiem nieźle jak na swoje standardy, ponieważ przegrała tylko jeden mecz (z Albanią) i obecnie nadal pozostaje w walce o pierwsze dwa miejsca, co jest mało prawdopodobne, ale ma teoretyczne szanse.

Nadal pozostają skromną drużyną, bez realnej poprawy jak dotąd, ale brak naprawdę konkretnych występów Czech i Polski pozwolił im zdobyć kilka dodatkowych punktów, dzięki którym nadal mają szansę na przypieczętowanie biletu kwalifikacyjnego.

Łatwiej powiedzieć niż zrobić, ale w każdym razie Mołdawianie powinni wyglądać tutaj agresywnie i nastawić się na atak.

Gospodarzom będzie brakować obrońcy Mudraca (12/0, Petrocub), pomocników Drosa (15/0, Slavia Mozyr) i Ionity (67/3, Lecco) w porównaniu z kilkoma poprzednimi powołaniami.

Z drugiej strony Albania ma za sobą długą drogę kwalifikacyjną, która może pochwalić się obecnie bilansem 4-1-1 i potrzebuje tutaj zaledwie punktu, aby zapewnić sobie bilet na EURO 2024.

Nie rozegrali jeszcze meczu u siebie z Wyspami Owczymi, więc właściwie tylko cud może powstrzymać ich przed wyjazdem do Niemiec w przyszłym roku.

Mogą zawdzięczać to głównie swojemu bardzo dobremu bilansowi u siebie. Na wyjazdach nie wygląda to już tak dobrze 1-1-1, ale jak już powiedziano, skorzystali na bardzo rozczarowującej postawie Polski i Czech.

Obrońcy Ajeti (24/1, CFR Cluj), Mihaj (15/0, Famalicao), pomocnik Roshi (71/5, Sakaryaspor) i napastnik Broja (17/4, Chelsea) przegapią to powołanie.

Albania jest właściwie już pewna awansu na EURO, a ona sama nie może być uznana za najbardziej pewną drużynę. Z drugiej strony Mołdawia musi tutaj atakować i grać agresywnie, wciąż mając pewne szanse i faktycznie w pełni trzymając swój los w swoich rękach w kolejnych dwóch rundach – choć realistycznie rzecz biorąc, szanse mają niewielkie. Warto rozważyć, czy obie drużyny strzelą gola.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET17 listopada, 18:00BTTS2.30 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 30 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell