Typ dnia: Newcastle – Fulham

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Newcastle – Fulham, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w sobotę 16 grudnia 2023 roku, o godzinie 16:00.

Newcastle przystępuje do tego spotkania w minorowych nastrojach, bowiem drużyna wpadła w kryzys, i zanotowała trzy porażki z rzędu.

W środku tygodnia popularne Sroki nie poradziły sobie u siebie z AC Milan, w ostatniej kolejce Ligi Mistrzów i odpadły z rozgrywek Europejskich, zajmując ostatnie miejsce w grupie F.

W lidze ich dwa poprzednie występy to porażki z Evertonem na wyjeździe 3:0 oraz w poprzedniej kolejce, na wyjeździe z Tottenhamem 4:1.

W tabeli ligowej Newcastle plasuje się na pozycji 7 z dorobkiem 26 punktów po 16 kolejkach. Ich strata do TOP4 wynosi już 7 punktów.

Fulham jest co prawda niżej w tabeli od swoich dzisiejszych przeciwników, zajmuje bowiem miejsce 10 z 21 punktami na koncie, ale ich dwa poprzednie występy był fantastyczne. Wygrana z West Ham oraz Nottingham po 5:0 w meczach domowych, na pewno podbudowało zespół na kolejną część sezonu.

Faworytem dzisiejszego meczu jest Newcastle, ale patrząc na ostatnie tygodnie na pewno jest jest to drużyna godna zaufania. Obstawiam, że będzie to ofensywne starcie, ze sporą ilością goli, bo Newcastle musi w końcu zacząć punktować, więc o obronie nie ma mowy, a goście są w kapitalnej formie, co potwierdza 16 zdobytych goli w 4 poprzednich meczach.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET18 grudnia, 21:0011.55 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 33 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell