Typ dnia: Olimpija Ljubljana – Galatasaray

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Olimpija Ljubljana – Galatasaray, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 8 sierpnia 2023 roku, o godzinie 21:00.

Olimpija Ljubljana miała jak dotąd trochę szczęścia w eliminacjach, ponieważ już w pierwszej rundzie miała problemy z łotewską drużyną Valmiera, ale w kolejnej już spisywała się znacznie lepiej i zaskoczyła bułgarskiego mistrza Ludogorca, eliminując go z dalszych występów w eliminacjach Champions League.

Mimo że w pierwszym meczu w Buglarii byli nieco pasywni, pokazali zupełnie inne oblicze w meczu domowym i bardzo zaskoczyli Łudogorca, będąc znacznie bardziej aktywni i konkretni z piłką przy nodze.

Gospodarze nie powinni obawiać się nowych kontuzji przed tym spotkaniem.

Galatasaray jest oczywiście daleko od swojej najlepszej formy, ale z biegiem czasu na początku sezonu powinni być coraz lepsi.

W poprzedniej rundzie poradzili sobie z Zalgirisem. W pierwszym meczu na Litwie, wykazali się pewnymi słabościami z tyłu, będąc bardziej solidni w drugim spotkaniu. Bramka Mertensa zrobiła różnicę w rewanżu, ponieważ zagrali bardziej solidnie z tyłu, ale także pozostawili piłkę przeciwnikom w drugiej części, mając już dobry wynik, dający awans.

Kilku graczy nie kwalifikuje się jeszcze do gry, w tym pomocnik Demirbay, środkowi obrońcy Luyindama, Ozturk i napastnik Caglayan. Ofensywny pomocnik Zaniolo pozostaje niepewny z powodu kontuzji.

Olimpija już na pewno wie, że nie może grać defensywnie i oczekiwać pozytywnego wyniku po dwóch meczach. Galatasaray nie wyglądał jak dotąd na solidny zespół, zwłaszcza z tyłu. Gole wydają się prawdopodobne, ponieważ żaden z nich nie wydaje się być bliski ideału w obronie, zdecydowanie mający potencjał z przodu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET8 sierpnia, 21:00BTTS1.70 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 30 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell