Typ dnia: Real Betis – Rangers

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Real Betis – Rangers, rozgrywany w ramach Ligi Europy UEFA, w czwartek 14 grudnia 2023 roku, o godzinie 21:00.

Real Betis zanotował porażkę w poprzedniej kolejce Ligi Europy, przegrywając 1:0 na wyjeździe ze Spartą Praga, a wynik ten nieco komplikuje ich życie.

Trzeba jednak przyznać, że wynik nie oddaje realiów na boisku, Hiszpanie byli zdecydowanie bardziej aktywni i mieli więcej okazji, szczególnie w pierwszej części.

Czeska drużyna objęła prowadzenie po golu Haraslina, na początku drugiej połowy i to w zasadzie wszystko, co zrobiła, natomiast Hiszpanie stracili koncentrację w dalszej części spotkania, ale nadal znacznie lepiej utrzymywali się przy piłce.

Bramkarz Bravo (7/0), prawy obrońca Sabaly (3/0), środkowy obrońca Bartra (3/0), pomocnik Carvalho (7/0) i ofensywny Fekir (2/0) są kontuzjowani.

Rangersi w poprzedniej kolejce zawiedli, zdobywając zaledwie punkt w starciu zremisowanym u siebie 1:1 z outsiderami z Cypru – Arisem Limassol.

To oni byli lepsi od samego początku, choć początkowo nie mieli realnych okazji, natomiast Cypryjczycy wykorzystali jedną ze swoich naprawdę nielicznych okazji i objęli prowadzenie.

Pomimo dominacji i presji ze strony Rangersów, jedyne, co mogła zrobić szkocka drużyna, to wyrównać za sprawą McCauslanda w 49. minucie, będąc lepszymi do końca, ale bez wielkich szans na całkowite odwrócenie wyniku.

Defensywny pomocnik Riskin (8/1), ofensywny pomocnik Lawrence (7/0) i napastnik Danilo (12/4) pozostają kontuzjowani w drużynie Rangers.

Ten mecz zadecyduje o przyszłości obu drużyn i z pewnością żadna ze stron nie będzie chciała tutaj przegrać. Rangers znajdują się pod jeszcze większą presją i prędzej czy później powinni się otworzyć, co zaowocuje zwolnieniem dużej ilości miejsca ofensywnym zawodnikom Realu Betis.

Gospodarze powinni móc to wykorzystać, gdyż szkocka drużyna nie wygląda na zbyt pewną siebie na wyjeździe ani niezawodną w obronie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET14 grudnia, 21:0011.95 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 33 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell