Typ dnia: Ruch Chorzów – Radomiak Radom

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Ruch Chorzów – Radomiak Radom, rozgrywany w ramach polskiej Ekstraklasy, w poniedziałek 13 listopada 2023 roku, o godzinie 19:00.

Ruch Chorzów przystępuje do tego spotkaniu już z nowym trenerem, bowiem z posadą pożegnał się uważany za cudotwórcę Jarosław Skrobacz, który doprowadził Ruch z II ligi do Ekstraklasy. Jego miejsce zajął dotychczasowy asystent trenera – Jan Woś.

Chorzowianie w poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe z Lechem Poznań, nie mając żadnych szans z dużo wyżej notowanym przeciwnikiem. Dla Ruchu było 13 z rzędu spotkanie bez zwycięstwa, w tym 8 porażek i 5 remisów.

W tabeli Ruch plasuje się na 17 pozycji z dorobkiem 8 punktów po 13 rozegranych kolejkach, mając 7 punktów straty do bezpiecznej lokaty.

Radomiak również przegrał swój poprzedni mecz w Ekstraklasie, ustępując u siebie Legi Warszawa 0:1. Jedyny gol padł z rzutu karnego, egzekwowanego, przez Josue w 28 minucie gry.

Przegrana z Legionistami przerwała dobrą passę Radomiaka, który w 3 wcześniej rozegranych meczach wywalczył 7 punktów, notując 2 zwycięstwa oraz 1 remis.

W tabeli ligowej Radomiak zajmuje 9 pozycję z 18 punktami na koncie.

Dzisiejszy mecz zapowiada się na bardzo wyrównany, z lekkim wskazaniem na Radomiak, ale patrząc tylko na kursy bukmacherów. Moim zdaniem jednak, to Ruch nie przegra tego meczu, mając nowego trenera, i nóż na gardle, bo ich sytuacja w tabeli jest już bardzo zła. Przeciwnik też nie jest z najwyższej póki, więc dodając to wszystko do siebie, typ na Ruch z zabezpieczeniem remisu, będzie dobrym wyborem.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET13 listopada, 19:001 (DnB)1.92 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 30 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell