Typ dnia: Salzburg – Real Sociedad

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Salzburg – Real Sociedad, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 3 października 2023 roku, o godzinie 18:45.

Salzburg dość agresywnie i aktywnie wszedł w mecz na wyjeździe z Benfiką w meczu pierwszej kolejki i to się opłaciło, ponieważ portugalska drużyna od trzynastej minuty musiała grać w osłabieniu, co znacznie ułatwiło Austriakom zadanie.

Simic wykorzystał rzut karny w piętnastej minucie i mimo że Benfica próbowała grać otwartym podejściem, Salzburg kontrolował grę i bez problemu wygrał ten mecz, który przypieczętowała bramka Gloukha w 51. minucie.

Napastnik Fernando (2/0), obrońca Okoh (1/0) i kilku zawodników, którzy i tak nie grali w tym sezonie, pozostają kontuzjowani.

Real Sociedad prowadził przez prawie cały mecz z Interem dzięki bramce Mendeza w czwartej minucie i ogólnie pokazywał więcej w trakcie meczu, ale nie był w stanie przypieczętować zwycięstwa i powrócił do nieco bardziej pasywnego podejścia w ostatnich piętnastu minutach, co kosztowało ich wiele, gdy Włosi wyrównali dzięki Martinezowi w 87. minucie.

Choć można to uznać za pozytywny wynik, to jeden punkt nie może ich w pełni cieszyć i w tym meczu też nie mogą sobie pozwolić na pozostanie w defensywie, i utratę kolejnych punktów, jeśli chcą awansować do kolejnej rundy.

Obrońcy Odriozola (1/0) i Tierney (4/0) stoją obecnie pod znakiem zapytania.

Salzburg zaskoczył Benfikę i teraz w doskonałej atmosferze oczekuje na to starcie. Sociedad nie może sobie pozwolić na pozostanie w defensywie po remisie z Interem i powinien grać bardziej ofensywnie, niż sugerują bukmacherzy. 

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET3 października, 18:45BTTS1.80 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 30 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell