Typ dnia: Serbia – Czarnogóra

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Serbia – Czarnogóra, rozgrywany w ramach eliminacji EURO 2024, we wtorek 17 października 2024 roku, o godzinie 20:45.

Serbia ponownie rozczarowała w meczu z Węgrami, ponosząc kolejną porażkę 2:1, tym razem w Budapeszcie. Po raz kolejny wyglądali na wyraźnie lepszą drużynę, ale słabość w obronie pozostaje po prostu zbyt kosztowna. Luki w defensywie i błędy są teraz dla nich czymś stałym pod okiem tego trenera.

W tej sytuacji muszą wygrać, jeśli chcą zachować los w swoich rękach, ponieważ Czarnogóra rozegrała jeden mecz mniej.

Ciągle brakuje lewego obrońcy Ristica (9/0, Celta), pomocników Lazovicia (29/1, Werona), Grujica (23/0, Porto), Racica (12/0, Sassuolo) i napastników Jovica (31/0) 10, Mediolan) i Vlahovicia (23.13, Juventus).

Dzięki punktowi na Litwie i wrześniowemu zwycięstwu nad Bułgarią, Czarnogóra zachowała matematyczne szanse na awans do EURO 2024.

Mimo że nie osiągnęli jak dotąd najbardziej pozytywnych wyników, ze względu na inne wyniki pozostają w rywalizacji, ale nie mogą sobie pozwolić na porażkę i będą musieli znaleźć sposób, aby pokonać rywali.

W sobotni wieczór wygrali u siebie z Libanem 3:2, często rotując i z pewnością przygotowując się do tego spotkania.

Bramkarz Sarkic (7/0, Millwall), obrońcy Vujacic (29/0, Rubin), Sipcic (7/0, Teneryfa), pomocnicy Scekic (40/0, ​​Partizan), Haksabanovic (33/1, Stoke City), Savicevic (19/0, Giresunspor) oraz napastnicy Djurdjevic (12/0, Gijon) i Djakunovic (2/0, Hammarby) nie zagrają.

Serbia pozostaje zdecydowanym faworytem i powinna odnieść zwycięstwo. Jednak ani ich obrona, ani ogólna gra nie są na naprawdę profesjonalnym poziomie i nie można im zbytnio ufać.

Bez wątpienia będą rządzić na boisku, ale generalnie podczas starcia powinni zostawić wystarczająco dużo miejsca, aby kontynuować swoje niepewne zachowanie w defensywie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET17 października, 20:45BTTS2.20 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 30 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell